- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Fire/SOUL/CD: INGYENES Clone és Backup-Restore alkalmazások tesztje [2024]
- bambano: Bambanő háza tája
- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Peter Kiss: Cockpit
-
LOGOUT
RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
Mielőtt kérdezel, OLVASD EL az összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
válasz
totya1980 #2844 üzenetére
Most nézem hogy a sajátom is ugyanilyen
, már régen volt bekapcsolva, nem is esett le a 10 fillér hirtelen. Teljesen szabványos lap, sima házba is beépíthető, a beárazás érvényes. Mondjuk nálam a fekete 1M kesses proci van benne, az 3x annyit ér, 40-50k kb.
-
válasz
leweegee #2722 üzenetére
Extra gyorsaság : szimplán korai(-4 év) nyugger vagyok, és bevállaltam, ráérek, bár most egy vízkár miatt intenzív helyreállítás van, de mindegy is, a bűnbarlangban a számítógépközpont nem ázott el.
Mondjuk ez a mobil Duron egy szöget ütött a korszakban, csak desktop vonalon volt hasonló procim, megpróbálhatod magasabb áron is, hátha ráharap egy középretró-kedvelő -
válasz
MaxxDamage #2658 üzenetére
Arra príma.
-
válasz
MaxxDamage #2655 üzenetére
Sajnos nem. Retró gépbe nem keresik, oda a HD4650/70 AGP, vagy a 4850 PCIe megy inkább. Modern gépbe meg szintén alapból kevés.
A fulldobozos miatt vihetik, de úgy is nehéz eladni sztem.
Felteheted magasabb áron, hátha megveszik...kiderül, ha nem akkor csökkented, vagy megtartod, ha kis pénzért mégsem adod. -
válasz
leweegee #2642 üzenetére
Annyit hozzátennék, hogy a def VX lapokon a VRM még áteresztős, ezen már kapcsolós, valamint a FET- ek is korrektek, ezt is be lehet írni egy flexelős eladási nyilatkozatba.
A korabeli VX lapom pont a VRM miatt füstölt el annó, a VXPro lapon ez nem fenyeget.
Van ilyen lapom, és teljesen jó, amiatt is hintettem az igét...Ámmen -
Lehet hogy eladható, függ attól is hogy milyen lemez-program. Másrészt bárminek a piaca a kereslettől függ.
Ha x86 alapú a tartalom megpróbálom beárazni, ha C/Amiga/8bit, akkor pedig Frescho kolléga segíthet.
És persze, ha jogvédett a tartalom, akkor csak eredeti lemezt szabad árulni. -
válasz
leweegee #2595 üzenetére
Nincsmit. Lényegében egy ilyet akkor tudnék precízen beárazni, ha a saját asztalomon kipróbálnám. Ha a bill alatt van, akkor egy gyors csere, és ha hatásos lett(tehát nem az alaplapi vezetőkben van a hiba), akkor lehet hogy máris az árazásom fölött ér...
Mod : pld desktop BX chipset+egy ütős Copper, na az ma is egy nagyon jó retró gép, ennek a laptop változata azért már ritkább... -
válasz
petakpa1 #2580 üzenetére
Persze. Valamint az ilyen kategóriának is van forintosítható értéke, csak a félreértések elkerülése miatt írom. Sör-csokiban méretezve néha, aztán HA- ón sem találni, csak pár ezer minimumban. Kivétel erősíti a szabályt, nyilván felbukkanhat ingyen elvihetőként is, de akkor ott kell lenni a megfelelő hirdetést csekkolva, a megfelelő időben, erre ugye nem mindekinek van ideje, főleg aki napi szinten melózik+család.
Azt állítja a közmondás hogy a nyugger ér rá legkevésbé...túrót.. -
Utolsó beárazás 3 hete
, Bacsis haverom nem ér rá, sok a teendője. x86 retró vonalat szívesen átvenném, öreg motorosként azért tudom mi mennyit ér. Bacsis néha alacsonyra áraz...sztem. Valamint én ráérek, tehát napi szinten vonulnának a válaszok. Feltéve ha Moderátor és Bacsis is beleegyezne.
Konzol/8bit vonal : ehhez nem értek, ahhoz Frescho kell.szerk frescho: Nekem jó. Sajna 8 bit nem sok akad. Már csak egy konzolos ember kellene.
[ Módosította: frescho ]
-
válasz
czundermák #2536 üzenetére
Nemtom, akinek van, lehet hogy ki tudja olvasni valami programmal...a lapra nincs esetleg rászitázva ?
-
válasz
maxxenergie #68 üzenetére
#45- ös hsz- ban bacsis már jelezte az AweGold árát, a Tiéd full dobozos azért ér sokat, az enyém meg ki van gyúrva rammal, úgy saccolom kb egál, egy árban lehet a kettő.
A dual lap meg a GeForce is ritkább cucc, kíváncsi vagyok bacsis mennyire árazza be
szerk : látom lekéstem és a tippem sem volt jó
-
Mondjuk valszeg igazad van, egyik sem sűrűn tűnik fel az online piacokon. De azért Te is tudod hogy az én árképzésem nem mindíg reális, van amikor eltalálom de jelentősen elszaladhatok plusz/minuszba is.
(#46) totyak : ez is olyan hogy egy retro-kedvelőnek érték ( főleg a 8MB- os verzió ), másnak meg elektronikai hulladék.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
• Az ár nem képezheti vita tárgyát, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé!
• A jobb áttekinthetőség érdekében a kész árazásokat OFF-ba tesszük!
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív.
• Privátban árazás nincs!
• Csak a topik ármesterei árazhatnak!
• OFF hsz.-eket nem kérünk, ha kérdésed van azt privátba várjuk.
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor ne írj új hsz-t, az Ármesternek írj pv-ot és majd ő javítja.
• Beárazós topikok listája!
Szoftver adás-vétel szabályozása a Hardveraprón (2017.04.04.)
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Óra topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- PHP programozás
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Ukrajnai háború
- Óvodások homokozója
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 Mini 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRCSÖKKENTÉS Dell latitude E5430 eladó
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i5-6GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 13,3" HD I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS!Gigabyte B760M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB NZXT H510 WHITE BeQuiet! 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest