Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Sziasztok!

citkar
: Mostanában az 520-ast is jóárasították (30000 HUF, de már lehet nem akciós, 09.26-áig volt az), de az irási sebessége rosszabb, mint a 326-é és a rosszul fordított szoftver miatt, még nem kihasználható a jobb hardver.
Otthoni környezetben ár/érték arányban szerintem bestbuy. A qnap vagy synology termékek nagyságrendekkel drágábbak!
Transmission gyári telepíthető csomagként elérhető, lényegében bekapcsolással egyenértékű a telepítése.
A gyári letöltésvezérlő is okosodott sokat! Android transmission vezérlő

ribizly
A prohardveren fellehető 4K tartalommal bővült teszt videókkal, nehezen bír el. De 1080p-ben minden lejátszás hibátlan. Emllett nekem le/fel töltés nem okoz gondot, a php és wordpress is simán ment mellette.
Ha egy vinyó költözés kerül elő, akkor viszont akár 2-3 napos lassulásra is számítani kell. Thumb file-okat készít és nagy mennyiségű adatnál ez erőforrás és idő igényes.
Én CCF (Click-click-finish) user vagyok általában, nem buherálok. A NAS326 5.20 Fw-el nem igényel módosításokat, persze lehet, de a gyári szoftverek egy alap felhasználót bőven kielégítenek.
Ár/érték arányben, mennyiért - milyen hardver, minden versenytársat leelőz. Szolgáltatások - szoftverek pedig otthoni környezetben bőven elegendőek. A csúcs 520 - 540,főleg az 520, pedig a fentebb említett dolgok miatt, nem éri meg szerintem. Jelzem Én a bolti ár alatt vettem!

Kalandor
Melyik csomag használata macerás? A Synology hasonló terméke minimum dupla áron van, a Qnap majd tíz ezerrel drágább

SutPet
15MB főlé még nem sikerült vinni a letöltést, itt a hozzáadás után kicsit nehézkes, de ha azzal kész akkor nincs semmi baj. Van letöltés kontroll és időpontokban lehet korlátozni. Pl.: este filmnézéshez vegyen vissza, hogy filmet lehessen nézni.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.