Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Lauda válasza NoSkill (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem az elobb mas kep jott be, valami 0.35 volt a feltoltes. Mondjuk a reklamacios vonalon jok a tapasztalataim veluk, mikor anno bekotottek es szakadozott a net, szoltam nekik es delutan mar jottek merni meg ganyolni. Aztan megint nem volt jo es masik varosbol hoztak merogepet, meg kicsereltek egy csomo vezeteket az oszlopokon, mig vegul kiderult, hogy itt a lakasban volt elkotve egypar vezetek a dobozkaban. De vegulis jo lett a netem es azota is tokeletesen mukodik, stabil es ezt a sebesseget mindig hozza. Szoval eziranyu tapasztalatom jo veluk, sajnos az arkepzesuk es a gazdasagi versenyhez valo hozzaallasuk az mar undorito. Nem szeretnek itt csunyakat mondani, de valoszinunek tartom, hogy a megfelelo helyekre toljak a zsebpenzt, annak koszonhetjuk ezt. Joval kisebb lakosu varosokban regota a ott a digi es a upc kabel, itt egyik sincs. Pedig van lakotelep is dogivel, ahol tenyleg kisebb a befektetes a szolgaltatonak es nagyobb a bevetele, de semmi, el se kezdik kiepiteni.

Amugy ezt a fost amit mutattal, en addig reklamalnam, mig meg nem bolondulnak tole es nem csinaljak meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.