Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Tetszik. Mondjuk nekem se a plexi oldallap, se a ledes venti nem dob fel... De attól még jó... :)

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Ehhez a házhoz jól illene a Genius DeathTaker egér...

(#3) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Oldalról és hátulról gyönyörű, de elölről az a rács olyan bóvli kinézete van.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Nem hétköznapi az biztos ... :C

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#5) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem rossz darab, de előről úgy néz ki mint valami diffúzor.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#6) lajtika


lajtika
aktív tag

Ahhoz képest hogy Zalman nem is olyan drága. És jól is néz ki.

(#7) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Naaa ez végre tetszik. De méreteiről szó sincs és a belsejéről sem. Tuti nem tud versenyezni egy Cosmos2, 600T, HAF X egyikével sem, pedig szívesen látnám ott, azonnal megvenném.

(#8) Ł-IceRocK-Ł válasza KaiotEch (#7) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A méretek: [link]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#9) XtremLor


XtremLor
őstag

belülről: link 1
légbeömlők: link 2

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10) KaiotEch válasza Ł-IceRocK-Ł (#8) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi, megtaláltam én is, de oda szokták írni a cikkbe is. Na mind1 néztem róla videót, és az alapján már nem voltam annyira elszállva tőle. Az a kis rekesz felül miért fényes... Az elvileg pakolós kisebb cuccokra, de 1 hét után az tiszta karist lesz... szvsz, gumirozhatták volna azt IS.

(#9) XtremLor: Belseje is elég gagyi. :(

[ Szerkesztve ]

(#11) engusz


engusz
veterán

A Zalman háza táján végre mozgolódás van. :K

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) Ł-IceRocK-Ł válasza KaiotEch (#10) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Annyira nem rossz, főleg majd ah azi ár dönti el mennyire versenyképes.
Nekem az egyik legtetszetősebb belseje az NZXT 210 nek a fehér verzónak. Viszont az eleje valami borzalom :(((

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#13) KaiotEch válasza Ł-IceRocK-Ł (#12) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezzel ugyan így vagyok én is, de NXZT-ből csakis a fehér-fekete ami jó, az kölcsönöz neki valami pluszt amiből tudod, hogy nem egy kínai 300Ft-os sz@rdarab. De az eleje nekem sem tetszik.

Amúgy ebben az árban kb másik gyártótól is ennyi várható el. Bár nem tudom mennyi lenne pl a belsejébe gumiborítást rakni a kivágásokra. (500Ft?)

[ Szerkesztve ]

(#14) patex1983


patex1983
őstag

Giccses...nekem nem jön be.

X

(#15) .mf


.mf
veterán

A SpaceBalls (Űrgolyhók) megfelelő szereplőjére szerintem jobban hasonlít :))

A Plus verzió még hasonlóképp fújtat is? :D Az Imperial modell pedig nyomokban Stormtrooper-eket is tartalmazhat :D

Asszem nem csak R2D2, Millenium Falcon, hanem Darth Vader házmodot is láttam már

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16) Ł-IceRocK-Ł válasza KaiotEch (#13) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Körülbelül annyiba, meg plusz munkadíj. vagy 10 perc. ilyen világot élünk.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17) Duree


Duree
veterán

Ez a legrondább Zalman ház idáig,szerintem eltévedtek a formatervezök.

duree54

(#18) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem tetszik.:)

(#19) Apika


Apika
Közösségépítő

Azért nem lett olyan rossz...

(#20) Peddy789


Peddy789
őstag

szerintem tohadtjól néz ki, scak nekem hiányzik belőle egykét venti, mondnuk alulra felülre +1/1 vagyhoyg nagyobbak legyenek benne,

de szeritnem maga a formaterv marhajó, végre nem egy udehiperszuper "minimalista" fekete tégladarab

(#21) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Semmi extra, de legalább rusnya. Mondhatnám azt is, hogy hozza a manapság szokásosat.

(#9) XtremLor: Oldalt kimegy az a levegő, amit elől beszív? Ez nem tűnik túl praktikusnak!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Bár a gémernek titulált házak általában nem jönnek be, ez kifejezetten tetszik. A tisztítása nem lesz egyszerű.

<< Heimdal >>

(#23) Archer


Archer
őstag

Zalman még él?... Az elején meg az oldalán azok a "légbeömlők" elég gagyin néznek ki szerintem, amúgy nem lenne olyan rossz. Mondjuk a belseje nem egy nagy durranás, a fele ennyibe kerülő BitFenix ház amivel most raktam össze egy gépet semmivel sem "gyengébb" belülről.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#24) banhammer


banhammer
veterán

Plusz 10 Euró két USB 3.0 portért.
Van a pofájukon bőr.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) zed1983


zed1983
őstag

Nem hiába ez a plusz egy két dolog ami az oldalán és tetején is megtalálható, ez dobja fel, ha nem lenne rajta akkor olyan unalmas lenne, ez valahogy most tetszik! :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#26) waithEard


waithEard
őstag

Hát én többet vártam volna tőlük, ez inkább egy újdonsült, távolkeleti cég bemutatkozó termékének látszik... :(

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#27) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Külsőleg tetszik, de a belseje nem túl rózsás.

(#28) Srodney


Srodney
senior tag

elsőre elég hogyishijják,de jobban belegondolva igencsak jó választás...azért még egy kicsit gondolkodom rajta... ;) :B

(#29) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Nem rossz, kicsit furcsa volt elsőre, de meg tudnám szeretni. :)

(#30) nicu71 válasza Tibi86 (#29) üzenetére


nicu71
addikt

hát én nem is tudom...nézegetem,nézegetem...de most még negatívban vagyok :B

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#31) #72042496


#72042496
törölt tag

Itthonra nem kéne, mert nem az én stílusom, viszont meg tudom érteni azt, akinek tetszik. Ezt pedig őszintén szólva nem sok "egyedi formavilágú" ház mondhatja el magáról. :)

(#32) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Mióta csinál a Zalman gagyi házakat?Ez sem az szerintem.7.3 kg nem rossz anyag minőségre utal,és a 260mm szélesség is nagyon jól jöhet extra nagy CPU hűtők esetében.Jól néz ki,mondjuk nekem a plus verzió kéne a felső venti miatt.A cikk nem kicsit hiányos :F Jó lenne már ,hogy ha egy ház bemutatónál,természetes lenne a méretek és súly leírása[link] (260 (W) x 498 (H) x 525 (D) mm, they weight 7.3 kg) illetve a belsejéről is szerepelne legalább egy árva fotó.[link] szerintem ennek természetesnek kellene lenni,és sokkal többen kíváncsiak rá,mint hogy a ház eleje ,a cikk író szerint Darth Vader beütéssel van ellátva.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#33) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Jópofa ház....egész pofás darab és az ára is okés...porszívót igényelhet :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#34) KaiotEch válasza bmollszeptim (#32) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

7,3kg az semmi... szvsz!

(#35) syl5


syl5
őstag

A bele nagyon jó, de a külső...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#36) tntmax


tntmax
aktív tag

Nem tetszik és elég gagyi beütése is van.

Nálam a Corsair Obsidian 550D az etalon eddig.

(#37) bmollszeptim válasza KaiotEch (#34) üzenetére


bmollszeptim
aktív tag

attól függ mihez viszonyítva.ha azt nézzük,hogy a PH tesztben ,és a házas topikban a CM 430-at jó anyagminőségnek mondták a 4.7 kg-al,akkor szerintem a 7,3kg bőven jó.Mondjuk én a CM430-ba be sem fejeztem a beköltözést,már adtam is el.

üdv.

(#38) KaiotEch válasza bmollszeptim (#37) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem a mostani házam van vagy 10-12 szerintem annyinak kell is lennie egy jó háznak. CM430 nekem első ránézésre olyan ráf1ngok és összerogy típusú.

(#39) Archer válasza KaiotEch (#38) üzenetére


Archer
őstag

Az enyém jó öreg vagy 10 éves noname, de kb táncolhatnék is a tetején, akkor sem lenne semmi baja, most amiket adnak 10-15k-ért, hát azokon már nem vállalnám be :DDD

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#40) szmiagor


szmiagor
tag

mondjuk nekem piros led-el dizájnosabb lenne,bár ez ízlés kérdése

(#41) ch003067


ch003067
addikt

Erősen gondolkozok rajta hogy vegyek-e :U

Bár ha ideér hazánkba, biztos hogy nem 24.000 ft lesz, hanem kb a duplája ...

(#42) engusz válasza ch003067 (#41) üzenetére


engusz
veterán

Biztos vagyok benne, hogy 30 ezer alatt lesz, szerintem túlzás dupla árra totózni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#43) ch003067 válasza engusz (#42) üzenetére


ch003067
addikt

a Thermaltake overseerhez is ennyi volt írva, most meg lehet nézni hogy mennyiért mennek újan. 35.000 ftért :-/

(#44) engusz válasza ch003067 (#43) üzenetére


engusz
veterán

Az Overseer rendelkezik SATA dokkolóval, illetve egy picit nagyobb is (E-ATX képes és videokártyából is hosszabb fér bele), talán ezért mernek elkérni érte többet, mint amennyit jó szívvel kifizet érte az ember.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#45) ch003067 válasza engusz (#44) üzenetére


ch003067
addikt

Mondjuk az igaz.
Nahh, majd meglátjuk :))

(#46) andew


andew
tag

deszép... :U

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#47) Dominic1


Dominic1
csendes tag

Szép ház, nekem tetszik. De mikor kezdik el forgalmazni? :)

(#48) johndeegwed


johndeegwed
tag

hello mindenki.
van 1 zalman cnps 7000 es procihüttőm
az a problémám vele hogy nincs meg semilyen lefogatója és ventije
az lenne a kérdésemhogy lehet e valahonnan beszerezni ventit és 775 + am2 lefogatót
vagy esetleg intel 478 poci ventilátorját beledobni és valahogy am2+ ra fogatni
meg köszönném ha valamilyen megoldást tudnátok nekem mondani.

(#50) patomi


patomi
őstag

Én most "költöztem" be egy ilyenbe. (z11 plus) Első benyomások:
Masszív, nehéz zömök,, és szerintem szép,, párom szerint ronda. A táp porszűrője egy vicc, műanyag lap lyukakkal(lehet később megfordítom a tápot). A gumi takarok nem hiányoznak, mert az oldallap fedi, tehát az nem látszik, viszont az oldal ablak kicsit füst színű ami egész jó(lenne ha, nem kaptam volna gyárilag egy karcot az oldalára,, persze ez csak a fólia leszedése után jött elő). A hátsó venti molex csatlakozós :F ez gáz. Továbbá az is gáz, hogy nem alaplapi az usb 3.0, hanem seggbe dugós. Az sem tetszik, hogy a pci-e takarok kitörősek rajta. A tetején a kis tároló polc már attól karcosodik, ha megérinti az ember.
Az oldalán a két nagy kiömlő mögött jobb-bal oldalon két(1-1) 80mm-es venti van ami ki is szívja egyből a levegőt amit az elülső beszívott, tehát a vga-hoz szinte nem jut semmi(bár egyenlőre úgy tűnik, nem melegszik jobban mint a régi házban).
Ezek ellenére nekem tetszik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.