Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) zack válasza #65675776 (#33) üzenetére


zack
nagyúr

Azért, mert jó ideig nem volt SSD-m, csak egy árva 10000rpm WD Raptor ami a rendszer vinyó is volt egyben. Mivel a többi vinyóm nem tudott ennyit teljesítményben, így mindent ide telepítettem. Amióta van SSD, azóta ezen van a rendszer, és a Raptorra mennek a játékok. De ez nem régóta van.
Egyébként kissé furcsállom, hogy csak te akadékoskodsz, és csak neked van ellenvéleményed a szituval kapcsolatban. Mindenki más vastagon nekem ad igazat.
Persze ez egy fórum, ahol mindenki kifejtheti normális keretek között a véleményét, még ha az mindenkiével ellenkezik, akkor is. Még mindig azt érzem, hogy keresed a fogást, mit és hol hibáztam, holott a többi hsz-ből - amit gondolom olvastál - rá kellett volna jönnöd hogy a felhasználók egy irányba húzzák azt a bizonyos szekeret és mindenki velem ért egyet, és átérzik a problémámat.
Ebből én arra következtetek, hogy valószínű EA alkalmazott vagy, mi több te találtad ki a DRM védelmet... Ezért innen is, rajtad keresztül azt üzenem a játékfejlesztő työtyőknek az EA-nél hogy kapják össze magukat. ;] :P

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.