Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:11

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67) cuccos19 válasza AliceWake (#52) üzenetére


cuccos19
tag

Az újabb (3-as szériától felfelé) úgy veszem észre sajnos áttértek az egyszínű értesítési LED-re. Nem kizáró ok vásárlásnál, de bosszantó, mert én sem nézem meg az pirosan villogó emaileket azonnal. De ha zölden hívás vagy Messenger értesítés van, azt azonnal meg szoktam nézni, mert éppenséggel gyors választ vár a másik fél. Valahol az egyik itteni topikban írták, hogy a 4-es szériából valamelyiket rootolva be lehetett állítani színes értesítést. Akkor ez most szoftveresen van lekorlátozva, vagy hardveres oldalról dől el a dolog (hogy RGB vagy monokróm LED-et tesznek bele magyarul)?

De amúgy igen, a monokróm is messze több a semminél. :)

(#64) Ftomm Úgy vettem észre, hogy a RN3 Pro rezgése is sokszor kevés, igaz vaskos "strapatokban" hordom. Erre van a "pót rezgőm", a Mi Band 2, az tutira jelzi, hogy jött valami a telefonra. Az meg igazából csak karórának és értesítőnek jó, mert fitnesz karkötőként messze nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.