Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bollokcs80 válasza KFORboy (#50) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én továbbra se értem miért jó ez a megnyújtott kijelző, az akkumulátor visszavágása is fáj, ezzel együtt jó teló.

A Note 5 (Pro)-ból lesz nemzetközi verzió?!

B.Cs.

(#52) Fr@nkieWilde válasza KFORboy (#29) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Most is Xiaomi-m van és imádom. Én a MIUI-t utálom, nem pedig a márkát. Viszont a MIUI-t legalább annyira, mint bármely más gyártó rendszerét.
Miért utálom? Mert szimplán használhatatlan. Nem kezdem felsorolni azokat a hibákat, amik naponta bosszantottak.
A normális működéshez szükséges beállításokat kb. 1 oldalba másolgattam ki anno, a különböző fórumokból, hogy olyan szintre tudjam valahogy emelni, mint amilyen szinten egy dobozból vadonat újonnan kivett MI A1 van.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#53) Graphics válasza bollokcs80 (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) batai15 válasza Fr@nkieWilde (#52) üzenetére


batai15
félisten

Érdekelne mi gondod volt. Én is eléggé allergiás vagyok a hektikus működésre, de érdekes módon a redmi note 4 miui 8al volt az egyik legkellemesebb csalódás ilyen szempontból.

(#55) schawo válasza bollokcs80 (#51) üzenetére


schawo
titán

Igen, lesz, májusban 17-én jelenik meg eustocknál. Infók, árak: [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#56) Gabboo válasza Graphics (#53) üzenetére


Gabboo
tag

Biztosan nem lesz?
Én pedig már nagyon várnám, hogy legyen, ezt néztem ki.

Ez itt elsőre nekem úgy tűnik, mintha az lenne.
Írnak hozzá B20-at is, persze nem tudom, mennyi az igaz ebből.

Schawo: Ez jó hír. :)

[ Szerkesztve ]

(#57) Graphics válasza Gabboo (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem Pro , vagyis akkor úgy mondom , hogy nálunk Pro nélkül jön a Note 5 , viszont 4/64 lesz a top

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) Swinegod


Swinegod
őstag

Azt hiszem ezzel abba is hagyom a "miben szarabb mint az előd" sorolásokat a Xiaominál, nincs nekem erre időm

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#59) schawo válasza Graphics (#57) üzenetére


schawo
titán

UGyanaz a specifkáció, mint az indai Pro feliratos, csak egy kicsit jobb kamerával, és B20-szal.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#60) Graphics válasza schawo (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt mondom. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) kazsmerlaca válasza MikeWazowski (#11) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

A külalakról lehet vitázni de nem érdemes. A MIUI az egyik legszebb és legjobban használható felület! Pont...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#62) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Anyámnak 3 hete vettem 55-ért redmi 5plus 3/32G telefont. 1 napig volt nálam.
Én sajnos anno hülye döntést hoztam, amikor a WP Lumia kiherélésénél nem Androidra jöttem át hanem Iphone-ra.
Több mint 2 éve használok Iphone-t és csak annyit mondanék, hogy a MIUI kilóra megvett az egyszerűségével és a visszafogottságával. Elhiszem, hogy van akinek kevés amit a gyári téma kínál, de szerintem zseniális a motorház alá nem benéző felhasználóknak.
Alig várom, hogy megszabaduljak az Iphone-tól, már berendeltem a Xiaomi telefonomat....(Mi Mix2) (és ahogy ezt leírtam meg is jött az SMS, hogy átvehető a telefon, csoda :D)
A lényeg, hogy ez a telefon nagyon rendben van, a lekerekített kijelző nagyon modern megjelenést ad a véleményem szerint. Az üzemidő is parádés, szerintem erős a kijelző szabad ég alatt is a kamera meg nappal teljesen ok.
Nagynak nagy de zsebben hamar hozzászokik az ember.
A hardver ár érték aránya zseniális, de nekem a döntő tényező a MIUI

[ Szerkesztve ]

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#63) #81733120


#81733120
törölt tag

Sajnálom, hogy elhagyták a "kis" méretet, és a nagy akkumulátort...

Tudom, off, de azért - kis mértékben - a témához is csatlakozik:
2020-ra mi lesz a telefonok méretével? Az lesz az alap, hogy mindenki 6"-os tepsiket fog használni, és az lesz a "kicsi"?

(#64) sergibrian


sergibrian
csendes tag

Hali!

Nekem az viszonylag új infó, amit a cikkben írtak, hogy van olyan gyári(!) MIUI téma, amiben van app drawer. Ez igaz vagy elírás? Eddig ezért nem volt soha Xiaomi-m, de ez érdekelne... Bár nem most váltanék S9+-ról, az biztos... :)

In God We Trust. Others pay cash...

(#65) schawo válasza #81733120 (#63) üzenetére


schawo
titán

Az új 2:1 6" méret pont akkora, mint a korábban 5,5"-nak nevezett 16:9-es. Csak hosszában kicsit kinyújtották. Ugyanez a 2:1-es 5,7-es megfelel a korábbi 5,2"-nak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#66) #81733120 válasza schawo (#65) üzenetére


#81733120
törölt tag

Értem. Viszont számomra túlságosan is hosszú. Szélességre nincs vele baj, de ha a kijelző bal felső sarkába szeretnék jobb kézzel felnyúlni... Akkor biztosan kiejteném a kezemből a telefont. Bár biztosan megbarátkoznék a mérettel, mikor 3"-ról váltottam 5"-re, akkor is nagynak tűnt, de gyorsan megszoktam. :)

(#67) kazsmerlaca válasza Zyrius (#62) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

55-ért a 3/32GB-osat? Jól átvertek :D
Amúgy tényleg jó a MIUI. Egyszerű de kifogástalan. Gyors és hibát nem tapasztaltam benne...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#68) Graphics válasza sergibrian (#64) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Témaközpontból tetszőleges témák tölthetők le, amik között lehet, hogy van olyan, amiben van app drawer

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#69) Napfénysüti válasza #81733120 (#63) üzenetére

Ettől tartok én is. Feleségemnek elkezdett rosszalkodni a Mi4C akksija és néznénk helyette valami újabb telefont. Maradna is a Xiaominál mert egyébként nagyon elégedett vele (nekem is 4C-m van) csak méretben ilyen 5,2 col fölé nem menne. És ahogy nézem sajnos ilyen készülék nem lesz mostanában ettől a márkától. :(
Egyelőre még a Mi 6 van mint lehetőség de azért az már árban is más mint például a cikkben szereplő Redmi 5.

Més que un club!

(#70) Graphics válasza Napfénysüti (#69) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kell nézni aksit bele, jó az a készülék még mindig :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71) #81733120 válasza Napfénysüti (#69) üzenetére


#81733120
törölt tag

Megértem, én is így vagyok, talán az 5,5-ig még elmegyek, de az a max. (Bár ez a Redmi 5 kb. olyan nagy mint egy Note 5A Prime, még kicsit keskenyebb is.)
Ahogy nézem, tényleg nincs a Xiaominak jó telefonja 40000-80000 között 5"-os kijelzővel, bár a 4X kivétel, de tavalyi modell, így aki friss kiadású telefont, max. 5"-5,2"-os telefont és egyben Xiaomi márkájút szeretne venni ebben az árkategóriában, az nem talál semmit sem sajnos. :(

Szerk.:
Témához tartozó: most nézem, a Redmi 5-nek 70.000 lett a pontja AnTuTu-ban? :Y

[ Szerkesztve ]

(#72) Napfénysüti válasza #81733120 (#71) üzenetére

Ismerősnek Mi A1 van azt nézegettem de már az is nagy méret sajnos. Pedig amúgy jó lenne csak az a fránya méret.
Vagy ez a feljebb említett Note 5 Pro ahogy nézem specifikációban szintén telitalálat, igazán gyárthatnának belőle egy kisebb testvért. Már rendelném is azonnal. :K

Més que un club!

(#73) Graphics válasza #81733120 (#71) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Antutu értékelési módja nemrég változott. De az tény, hogy a Snap 450 elég jól sikerült :)

Snap 425 kb 40 ezer körül kap az újban, Snap 625 meg 75 körül azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74) sergibrian válasza Graphics (#68) üzenetére


sergibrian
csendes tag

Hali!

Igen, köszi, azt értem; a kérdés arra vonatkozott, hogy valóban találkozott is valaki már ilyennel? Az N/Pixel N téma megvan, de az nem igazi app drawer...

In God We Trust. Others pay cash...

(#75) #81733120 válasza Napfénysüti (#72) üzenetére


#81733120
törölt tag

Igen, a Mi A1-gyel nekem is az a problémám, de amúgy nagyon jó választás lenne, főleg stock droiddal.
Jó lenne, ha a Xiaomi 18:9-es képaránnyal és 5,2", 5,5"-ös kijelzővel rendelkező mobilokat is gyártana, akkor igazán jó vételek lennének. :K

(#73) Duliee: Jah, értem, akkor erről lemaradtam. :D Ennek ellenére akkor is jó eredmény, és a készüléknek is - szokás szerint - baromi jó ára van.

(#76) tom120514


tom120514
őstag

Az Eustock ár nem szokott változni, ennyi, nem akciós ár. Az A1 drágább és főleg nagyobb, azért nem vonzott. 3s Prime volt mióta megjelent, tök nem akartam cserélni de elcsábultam és jó ötlet volt. A méret miatt gondoltam hogy marad az előző amíg meg nem döglik de nem tudtam ellenállni, a Prime megy a barátnőmnek a 2Pro helyett, az meg marad atombiztos tartalék telefonnak a szekrényben :)

Kb. 4 nap használat után: akksi nem rosszabb mint a 4100-as a Prime-ban, én azt is meg tudtam ölni egy nap alatt, ez sem bírja rosszabbul. Fotók a telefonon jobban néznek ki, monitoron még nem néztem. Gyors, eddig nincs hiba és főként nem túl nagy, már fura kézbe venni az 5 colost :)

Never go full retard.

(#77) MineFox54 válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


MineFox54
őstag

Miért is? A leginnovatívabb (mondjuk ennek megfelelően kicsit (Devromot használok) bugos), és a hétköznapokban leghasználhatóbb UI... (5 nap múlva 24 hónapja használom)

[ Szerkesztve ]

(#78) Magnat válasza tom120514 (#76) üzenetére


Magnat
veterán

De, szokott. Az A1 is olcsóbb lett, mint amiikor megjelent.

Más: "Bár különösebb indoka nincsen, a képernyő négy sarka némi ívelést kapott, ami egyfelől hozzátesz az esztétikához, másfelől levág a tartalmakból – nem feltétlenül indokolt ez a kivitel." - ez akkor úgy kell érteni, h a sarkokból hiányzik pár képpont, illetve le vannak takarva? :U

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#79) MineFox54 válasza Magnat (#78) üzenetére


MineFox54
őstag

Ezt nem teljesen értem én sem, másrészt szerintem nagyon csúnya. Redmi2 Pro után nem biztos, hogy ezt fogom venni emiatt :(

[ Szerkesztve ]

(#80) lexter00 válasza szupermacs (#30) üzenetére


lexter00
őstag

Basszus tényleg nem érted,tényleg 1 perc az egész és egy teljesen más kinézetű telefonod van,nem kell témázgatni csak kiválasztani ami tetszik és kész, tényleg semmi időbe nem kerül és drasztikusan megváltoztatható a gyári MIUI felület :)

(#81) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tájp Szí merre vagy? :D Lassan leszivároghatna már alsó / közép katba is. P smartból se értem anno miért maradt ki.:(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#82) schawo válasza Micsurin (#81) üzenetére


schawo
titán

Mi haszna van a type-c-nek?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#83) Micsurin válasza schawo (#82) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Este nem dugóm mellé és gyösztetem, nehezebben kopik ki, stabilabban csatlakozik. (Szivargyújtós töltő motoron tuti nem pereg ki, micro volt, hogy a P8-ból kipergett. )

+ a kábel sem annyira sérülékeny, nincsenek szarvai amit egy női retikülben eddig 3x is láttam rejtélyes módon benyomódni, anyám és párom is sikeresen össze hozta, 1 - 2 arányban. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#84) Ghard


Ghard
őstag

Milyen jó lett volna a redmi 4x fhd kijelzővel és új procival.
Helyette lett ez, borzalom :(

(#85) pcnet válasza Ghard (#84) üzenetére


pcnet
addikt

+1

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#86) Zyrius válasza kazsmerlaca (#67) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Nem hiszem, hogy átvertek, akkor a legolcsóbb helyen is 51 volt, én meg nem valami gagyi webshopból rendeltem hanem alza-rol, ha para van ott nem szaroznak. Ma már olcsóbb, de ebben semmi meglepő nincs az első 2 hétben minden drágább..

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#87) ironbed válasza szcsaba1994 (#13) üzenetére


ironbed
aktív tag

+1
4xen kívül nem igazán cserélném le a 3S-em

(#88) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nem lesz ez rossz teló,ha beáll az ára,nekem szimpi.

(#89) Graphics válasza Milka 78 (#88) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennél sokkal olcsóbb nem lesz, 43-ról max lemehet 40-re pár hónap múlva.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#90) wocsok


wocsok
tag

Én már várom az érkezését! Asszonynak rendeltem, 32-ért szerintem bb volt. Kíváncsi leszek milyen...

(#91) Graphics válasza wocsok (#90) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honnan rendelted annyiért? És melyik kivitel?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92) atosan válasza sergibrian (#74) üzenetére


atosan
addikt

Így is meg lehet oldani.

Maine coon

(#93) bagkri01 válasza Graphics (#68) üzenetére


bagkri01
őstag

Nem valószínű. A témák csak a külsőt változtatjál meg, a launcher felépítését biztosan nem.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#94) bagkri01 válasza Zyrius (#86) üzenetére


bagkri01
őstag

Az Alzát es a nem gagyit egy modatban említeni is érdekes. Ha tiszában lennél az eustockkal nem mondanád rá, hogy gagyi.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#95) baluponthu


baluponthu
csendes tag

A 3s előbb lehelte ki a lelkét, minthogy ez elérhető lett volna, pedig erre fájt a fogam, de a tesztet végigolvasva nem igazán bántam meg, hogy azon a borús vasárnapon kétségbeesetten rohantam egy A1-ért... asszem ez így csalódás lett volna... bár nekem speciel hiányzik a miui rengeteg feature-ja...

(#96) ClioRS


ClioRS
őstag

Ekkora házból kihagyni a 4000-es akkut óriási fekete pont. Note 3-ban az volt az egyik, amit imádtam.... Tudom, ez nem Note, de méretileg mégis.

(#97) batai15 válasza kazsmerlaca (#61) üzenetére


batai15
félisten

Szubjektív, tedd hozzá. Ez a pont.

(#98) mrThomi


mrThomi
addikt

Tudja valaki hogy a redmi note 5 pro mikor jon europaba ? Olvastam hogy eloszor lecseng kinaba a laz es azutan kuldik b20al, de eddig meg semmi...

(#99) schawo válasza mrThomi (#98) üzenetére


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#100) Graphics válasza mrThomi (#98) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már pár napja köztudott az infó, amit linkeltek is :)

Nem kell már sokat aludni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.