Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) trebrona válasza AnNa997 (#600) üzenetére


trebrona
nagyúr

Na ugye. Ha egyből azt csináltad volna, amit írtam, megkímélted volna magad és másokat is a felesleges túráztatástól.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#602) Nimda válasza trebrona (#601) üzenetére


Nimda
addikt

Ezt én is köszi, mindig tanul valami újat az ember.

(#603) trebrona válasza Nimda (#602) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bocs, jogos.

[link]

miui.hu-n pedig ezt írtam:
Ne rakd vissza az SD-t, töltsd fel teljesen, feltöltés után indítsd újra, majd hagyd békén éjszakára! Reggelre kiderül.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#604) Nimda válasza trebrona (#603) üzenetére


Nimda
addikt

Igen alap lenne, hogy a memóriakártyát formázzuk, mielőtt betesszük egy új/másik telóba. Régen mintha lett volna valakinek hasonló problémája, de most nem ugrott be. Igen olvastam a másik topikot is.

(#605) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Nem rég frissítette a telefon ezt az app-ot. Mire való ez? Ikonját nem találom. [kép]

Nekem ma jött meg a memória kártya, nem is kellett formázni egyből felismerte. [link]

[ Szerkesztve ]

(#606) AnNa997 válasza trebrona (#601) üzenetére


AnNa997
tag

Ha csak simán kivettem, ugyan azt írta...csak azután változott meg,hogy töröltem róla mindent...
gyulazsolti : nekem is egyből felismerte... zenét, képeket... mindent. Mégis...

[ Szerkesztve ]

(#607) bagkri01 válasza gyulazsolti (#605) üzenetére


bagkri01
őstag

Valami gyarit xiaomi cucc, nem fog bajt csinálni

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#608) trebrona válasza AnNa997 (#606) üzenetére


trebrona
nagyúr

Persze hogy ugyanazt írta azonos merülési ciklusban pár perc elteltével. Az addig eltelt arányok hogyan változtak volna szerinted azonnal? Ezért kellett utána feltölteni és a ciklust újrakezdeni. Ha nem töltötted volna fel, akkor is változtak volna az értékek egy éjszaka alatt, de nem ilyen drasztikusan.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#609) bagkri01 válasza AnNa997 (#606) üzenetére


bagkri01
őstag

Tesztelgesd a telefont, reméljük ez volt a baja!

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#610) AnNa997 válasza trebrona (#608) üzenetére


AnNa997
tag

Jó, értem. Bocsánat,sose volt még ilyen velem... aggódtam kicsit... Kicsit nagyon.
Tesztelem...de akkor most nem lehet rá zenét (MP3) tenni? Vagy csak az mkv-val ugrik össze?

[ Szerkesztve ]

(#611) trebrona válasza AnNa997 (#610) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kezdésként az mkv-t hanyagold!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#612) tom120514 válasza AnNa997 (#610) üzenetére


tom120514
őstag

Annyit tegyél rá ami ráfér, hagyd már azt a rohadék SD-t. Ha anélkül megy és jó akkor tedd vissza.

Never go full retard.

(#613) AnNa997


AnNa997
tag

Tudtommal mkv nem is volt rajta...de a zenéket meg képeket mindig SD-re raktam...most is elvileg arra menti a képeket...
De akkor megpróbálom... néhány zenét ráteszek... meglátjuk,hogyan reagál rá.

(#614) trebrona válasza AnNa997 (#613) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egyáltalán milyen SD-t használsz? Ha régi, lassú akkor kukába vele.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#615) AnNa997 válasza trebrona (#614) üzenetére


AnNa997
tag

Samsung,16gb. Nem hiszem,hogy régi. Max 2 éves szerintem

(#616) 7Sony7 válasza AnNa997 (#613) üzenetére


7Sony7
addikt

Lehet rá tenni mp3-at. Most néztem, nekem 274db van rajta. Lehet, hogy a tieid közül valamelyik hibás volt.

-

(#617) trebrona válasza AnNa997 (#615) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ok, felejtsd el a kérdést. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#618) tom120514 válasza AnNa997 (#615) üzenetére


tom120514
őstag

Nehéz ám segíteni ha nyavajogsz (egy valós probléma miatt ugyan) de nem hallgatsz senkire ;]

Ha gondolod próbáld ki amiket javasoltunk, de ne úgy hogy szerinted ez jó tanács vagy annak a javaslatnak egy része elég lesz ... ha nem akkor meg küldd vissza feleslegesen, vagy reménykedj hogy megjavul magától.

Nem akarlak megzavarni ezzel, de el kell mondanom, az SD kártyáknak vannak osztályai, nem mindegy milyen a tiéd :U

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#619) gyulazsolti válasza gyulazsolti (#605) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Hopp ez ide ment volna, csak elkattintottam. (#607) bagkri01

Gondoltam, hisz gyári alkalmazás, csak azt hittem, hogy lehet vele valamit csinálni.

Nekem a hálózaton, NAS-on lévő avi fájlokkal nem bír. Nem játssza le őket.
Az mkv, HD filmekkel semmi baja, meg sem kottyan neki.

Nem dőlök a késbe :) és nem is hiszem, hogy fogom használni, hisz ott a TV.
Csak kipróbáltam.

Átpakoltam én is a sd-re az MP3-at, gond nélkül viszi.

[ Szerkesztve ]

(#620) AnNa997 válasza tom120514 (#618) üzenetére


AnNa997
tag

Használt. Stabilan 27%.
És nem melegszik. Az tűnt fel elsőként, hogy baromi meleg...39°C volt az akksi. Most 27-30°C.
Valószínűleg az SD-n lehetett valami, amivel az előző telefon nem foglalkozott (kiírta, hogy hibás) ez még igyekezett megoldani...vagy passz.
Jó,tudom,hogy sokfajta SD van,meg sebesség is számít...de ki nem veszem megint megnézni, szerencsétlen tálcát sokszor kibányásztam már, még a végén érzékelő hiba is lesz

(#621) tom120514 válasza AnNa997 (#620) üzenetére


tom120514
őstag

Ja, ezért kellett volna EGYSZER kiszedni ;] A 27 még mindig sok szerintem ha az az Android akksihasználata, nálam 10% de inkább alatta szokott lenni.

Örülök hogy megoldódni látszik, legalábbis javul a helyzet, remélem tetszeni fog. Én az első Miui-t vissza akartam küldeni annyira nem tetszett, aztán ez már a negyedik ilyen, jó cucc :)

Never go full retard.

(#622) trebrona válasza tom120514 (#621) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azt is vedd figyelembe, hogy 30 fok felett van odakint. Annál nem nagyon lehet hűvösebb.

Mondom, hogy meleg van. :)

Látom az aksihasználat is 27%

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#623) AnNa997 válasza trebrona (#622) üzenetére


AnNa997
tag

sok a 27%? valaki itt mutatta a sajátját, az 25% volt...most akkor mi ? :D
nem merül. csak akkor, ha bazirgálom. szerintem ez jó jel :)

(#624) trebrona válasza AnNa997 (#623) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem sok, megnyugodhatsz. Én néztem be a hsz-t, ahogyan írtam is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#625) AnNa997 válasza trebrona (#624) üzenetére


AnNa997
tag

itt írta, hogy neki 10% alatt fogyaszt...(#621) tom120514
de ha nem sok, akkor oké...
köszönöm, mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#626) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Csináltam az SD kártyára egy videó mappát.
Azt hol/hogyan tudom beállítani, hogy oda mentse le a videókat?
Most a DCIM--Camera mappába menti.

És mi az a Time-lapse ?

[ Szerkesztve ]

(#627) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sziasztok
Ez tényleg ilyen lassan tölt?
Az agyam eldobom. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#628) NoMagix válasza HarleyCustom (#627) üzenetére


NoMagix
addikt

Talán 2 óra, ha jól emlékszem! Az lassúnak számít?

(#626) gyulazsolti

Beállítható milyen időközönként készítsen fényképet. Időmúlásos felvételekhez jó, növény, felhő, stb...

[ Szerkesztve ]

(#629) gyulazsolti válasza NoMagix (#628) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszi.

Közben ma csináltam egy kis terhelési tesztet a telefonnal.
Leírom, hátha valakit érdekel.

Teljesen feltöltöttem.
GPS-el utaztam el 45km. vissza 45 km.
Felvettem 4 félidőt FullHD 1080p-ben. Szerintem igencsak jó minőségűek lettek.
A felvételek átlag 3GB, 22-23 percesek.

Ezek után az akkumulátor 48%-on állt.
Szerintem jól teljesített a telefon, képminőségben,és akkumulátor használatban is.

(#630) HarleyCustom válasza NoMagix (#628) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Bocs,nem ide akartam. 5A a típus.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#631) AnNa997


AnNa997
tag

Na. Már két napja megy,most van 19%on. Ez nagyon baró :D Eddig egyik okostelefonom se bírta egy napnál tovább. Egyszer volt csak picit töltőn,amikor ráraktam zenéket. De akkor keveset töltött rá.
Android rendszer max 29%-ra szaladt fel....


Ez így már okés? Megoldódott akkor? Vagy még ez is magas?

[ Szerkesztve ]

(#632) trebrona válasza AnNa997 (#631) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az első képernyőképet ahol készítetted, válts át a hardverre, ott képernyő.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#633) AnNa997 válasza trebrona (#632) üzenetére


AnNa997
tag


[ Szerkesztve ]

(#634) trebrona válasza AnNa997 (#633) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ugyan tapicskolj már rá a képernyő feliratra! :)

Szerk: Na ugye! Mit szeretnél ennél jobbat? :D
Ráadásul a felébresztéseknél látszik, hogy kb akkor van ébren, mint amikor a kijelző aktív.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#635) AnNa997 válasza trebrona (#634) üzenetére


AnNa997
tag

Akkor megjavult :)
Szuper. Köszi!
Apropó...néhány zeneszám van,ami ugyan MP3,de nem tudja lejátszani...ez mitől lehet? Átugorja őket... ezeket le is töröltem. (Előző telefonon meg hallgattam...)

[ Szerkesztve ]

(#636) trebrona válasza AnNa997 (#635) üzenetére


trebrona
nagyúr

El sem volt romolva...

Próbálj ki másik zenelejátszó alkalmazást is, pl poweramp.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#637) AnNa997 válasza trebrona (#636) üzenetére


AnNa997
tag

Jogos, akkor inkább úgy mondom, hogy megoldódott.
Rendben, megnézem akkor egy másik alkalmazással. Mi fiókot érdemes csinálni? És ha igen,akkor email vagy telefonszám? :)

[ Szerkesztve ]

(#638) trebrona válasza AnNa997 (#637) üzenetére


trebrona
nagyúr

Érdemes. Inkább email, kisebb esély van a változtatásra, mint telefonszámnál.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#639) AnNa997 válasza trebrona (#638) üzenetére


AnNa997
tag

Oké, köszönöm! :)

(#640) HarleyCustom válasza NoMagix (#628) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Közben kiderült a turpisság. A samsung s7 töltője lassú a redmi5A-hoz. A j5 töltője pillanatok alatt feltöltötte. A gyári töltőt nem csomagoltam ki,mert minek. :)
Szóval minden ok.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#641) AnNa997


AnNa997
tag

Időközben reggel megint sok volt,(megint felszaladt 90%fölé az össz)de most a Google meg a play szolgáltatások voltak...leszedtem a chrome-ot és a sima böngészőt használom. Most megint helyreállt a béke :)

[ Szerkesztve ]

(#642) Nimda válasza AnNa997 (#641) üzenetére


Nimda
addikt

Mondanám, hogy tegyél fel eu romot, de inkább ne menjünk bele a metódusba :)

Én feltettem, kivártam a türelmi időt. Tegnap óta nagyon baba a teló, nemhiába még mindig ez a legjobb rom. A témák is működnek régió átállítás nélkül + funkció gazdagabb, simább, stabilabb.

(#643) AnNa997 válasza Nimda (#642) üzenetére


AnNa997
tag

Nem merek ilyenekbe belemenni, főleg nem viszgaidőszakban :D esetleg majd nyáron.
Az tényleg igaz,hogy ha most ugye megint kiírta,hogy sokat fogyaszt,2percre töltőre raktam, levettem és újraindítottam... akkor tényleg -1 feltöltés? És maximális van csak,kb 500? Nagyon nem akarom, hogy egy év múlva tönkremenjen az akksi, főleg,hogy nem cserélhető...(csak új ciklust akartam...vagy ilyenkor mit tanácsos csinálni,ha megint felszalad? Előző telefonoknál sose aggódtam ennyit... mégis még él az akksijuk... talán picit merül csak jobban.)
Vagy ez egy nagy marhaság?

[ Szerkesztve ]

(#644) trebrona válasza AnNa997 (#643) üzenetére


trebrona
nagyúr

Túl sok bullshit-et olvasol, az a te bajod! :D

Egyébként is, akku kímélő, tisztító, meg hasonló hülyeségeket felejtsd el és renben lesz a telefon.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#645) 7Sony7 válasza AnNa997 (#641) üzenetére


7Sony7
addikt

Szia. Ne vedd sértésnek, tisztán haveri alapon mondom, hogy Relax! Az előző töltés 10óra SOT-tal, majdnem 2 nap üzemidő, az rengeteg. Ha soha többet nem tud ennyit, akkor is szuper. Nálam használat függően változó, 2-3 nap, 5-7 óra kijelző. Ha ennyit tud a tied, akkor rendben van. Ne nézegesd mindig az értékeket, felesleges. Akkor kell, ha hiba van.
Élvezd a telót, készülj a vizsgákra.
Felesleges állandóan töltögetni, akkor tedd fel, ha kell, vagy úgy látod, nem fogja kibírni a következő napot.
Akku élettartam: Van egy 4 éves Haier (Echte kínaí) telóm, és napi töltéssel most már érezni, hogy nem bír annyit az akku, mint régen, viszont kb 3 évig nem romlott az állapota. (Kb 1000 töltés)
Ja, és egy ciklus nem úgy van, hogy mondjuk feltöltöd 90- ről 100% ig, hanem 0-100%.
Tehát elméletileg te most a 90-ről 100 ra töltéssel most egy tized töltési ciklust csináltál.

[ Szerkesztve ]

-

(#646) AnNa997 válasza trebrona (#644) üzenetére


AnNa997
tag

Eleve van rajta...azt se használjam?
7Sony7: 2 napot bírt ki,ami csúcsszuper :)
De simán lesz ez majd 3 is,csak most még azért nyomkodtam sokat, ismerkedünk.
Csak mert valahol azt írták,hogy ha csak egy kicsit is töltök rá, az is -1... máshol meg azt,hogy inkább kicsiket,100%ra sose,80-90% közé kell és nem szabad teljesen lemerülnie se. Hogy most mi az igazság...:DD

[ Szerkesztve ]

(#647) AnNa997


AnNa997
tag

Mi ez az "ützemezett tisztítás lezárt képernyőn" ? kell ez nekem? beállítottam 30percet...aztán most "soha"-ra raktam. melyik tanácsos?

[ Szerkesztve ]

(#648) trebrona válasza AnNa997 (#647) üzenetére


trebrona
nagyúr

Egyik sem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#649) AnNa997 válasza trebrona (#648) üzenetére


AnNa997
tag

valamelyiket csak kell :D vagy soha, vagy 5p, 10p...
akkor legyen soha, gondolom :)
de mi a gond ezzel az eleve rátelepített cuccossal? le se lehet törölni,nem?

(#650) 7Sony7 válasza AnNa997 (#646) üzenetére


7Sony7
addikt

Csak simán használd. Ha úgy látod. Már nem bírja ki a másnapot, feltöltöd. Kész. Tisztogatni meg általában szerintem is felesleges.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.