Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) sellas


sellas
tag

A Xiaomi Wear visszatevése se oldotta meg igazán a szinkronizálási problémát, csak azt hittem. A Xiaomi Wear képes több nap korábbi nap adatát is visszaszinkronizálni, ugyanakkor a heti lépéseknél folyamatosan "nincs adat" volt, gondolom összekeveredett, mert volt egy újabb verzió is. Visszatettem az Mi Fitnesst megint, az adatok ismét jók, de továbbra is csak az aznapi adatokat szinkronizálja. Közben láttam, hogy másoknak is van ilyen problémája, nem képesek javítani. Ez is egy jó kis (mentális) edzés, hogy minden nap 23:50-kor szinkronizáljak egyet, ha nem akarom az aznapi edzésem / lépéseim a kukába dobni. Majd biztos minden egyes nap, buliban, utazáskor, alvás közben, randim ezt fogom csinálni. Kösz, Xiaomi.

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#302) Sancoo válasza ThorsHUN (#300) üzenetére


Sancoo
csendes tag

Koszi!
Es most 21490 MM-ban.. :)

(#303) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen órát, és az a kérdésem, hogy először a "hivatalos" Mi Fitness (Xiaomi Wear) applikációval kell összeszinkronizálnom, frissítenem a firmware-t, vagy egyből tehetem fel a fentebb linkelt "mókolt" verziót?
Egyébként az a "mókolt" verzió miben jobb a gyárinál? Annyi, hogy lehet feltenni custom számlapokat? (Az hogy megy? Le kell tölteni a fájlt és fel tudja rakni az órára?)

Köszönöm előre is,
Gábor

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#304) erzol válasza darthsmoke (#303) üzenetére


erzol
őstag

Régóta használtam az órát a gyári app-al, mikor a kedves fórumtárs írta az alternatív alkalmazást.
Feltelepítés után egyből nyomott is az óra egy frissítést, amit amúgy már nagyon rég csinált.
Óralapot csak az app-ban lévő listából lehet telepíteni.

(#305) darthsmoke válasza erzol (#304) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszi a gyors választ! :R
Most én is kipróbáltam, a listából a Mi Watch Global-t választottam, de ugyanazt a firmware-t ajánlja fel, ami rajta volt (1.3.63). Gondolom, ez a legújabb.
Viszont a számlap-választék igencsak bővebb, gyorsan választottam is egy jót.
Meg beléptem a Telegram-csoportba, aztán majd ott figyelem az eseményeket. :)

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#306) szvoboda válasza erzol (#304) üzenetére


szvoboda
tag

Picit helyesbítenék, mert lehet csinálni magadnak is óralapot. Telegram csatornán ott a link és a leírás is.

(#307) erzol válasza szvoboda (#306) üzenetére


erzol
őstag

Oké, ennyire nem merültem el a témában.
Tudtam választani 400+ - os kínálatból. :)

(#308) qltsar


qltsar
addikt

Sziasztok,

Végigolvastam a hozzászólásokat. Hasonló dilemmában vagyok, mint pár fórumtárs, GTR2e és a Xiaomi Mi Watch és a Huawei GT2e között gondolkodom, egy PACE-t fog váltani.

Mivel nagyon megszoktam a PACE "AOD"ját, szeretném itt is használni, viszont míg a GTR2e-nél követi a kiválasztott számlapot, itt (a videók alapján amiket eddig láttam) viszont elvileg csak néhány választási lehetőség volt, amennyiben AOD be van kapcsolva.

Változott ez esetleg szoftveresen valamit, vagy továbbra is korlátozott az AOD számlapok száma? Van esetleg olyan watchface, ami "lebutított" verzióban, de AOD-nél is ugyanúgy néz ki?

Lentebb említettétek, hogy Stravával már képes szinkronizálni a készülék, ez jó hír, mert ezzel használnám, elvileg ez sem volt megoldva a kezdeteknél, ha nem tévedek, viszont ez elérhető "mókolás" nélkül az alap szoftverével?

Köszönöm :R !

(#309) scream24 válasza qltsar (#308) üzenetére


scream24
senior tag

Utobbira a válasz, igen. Megy mindenféle mókolás nélkül. Még tavaly vettem, már akkor is ment.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#310) sellas


sellas
tag

A helyzet még rosszabb. Ahogy mások is irták Google Play értékelések között, most már az van, hogy akkor is adatot veszít, ha napi ötször manuálisan szinkronizálok. Pl tegnap 12 ezer lépés helyett 3000 lépés van az appban és 500 helyett kemény 54 kalória. Pedig március 16 óta nem frissítették az appot, tehát nem tudom hogy lett még rosszabb. Lassan egy hónapja nem képesek kiadni egy javítást. Az óra így használhatatlan arra, amire használnám. Már vagy ötször reseteltem az órát és az appot is. Küldtem három hibajelentést. Katasztrófa, el fogom adni az órát.

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#311) pch


pch
aktív tag

Nekem is előjött. 10x ezer lépés helyett 4670 volt az appban. :(

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#312) erzol válasza sellas (#310) üzenetére


erzol
őstag

Nálam az óra szerint 1 hete nem aludtam... :F

(#313) szente


szente
addikt

Nektek hármótoknak milyen telefonotok van?

(#314) erzol válasza szente (#313) üzenetére


erzol
őstag

xiaomi mi 11i

(#315) pch válasza erzol (#312) üzenetére


pch
aktív tag

Jött frissítés. Nekem jó lett

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#316) erzol válasza pch (#315) üzenetére


erzol
őstag

Köszi, feltettem.
Remélem nálam is jó lesz. :R

(#317) sellas


sellas
tag

Nekem Xiaomi mi 8. Végre, köszi, éjfél után kiderül, jó lett-e :D Update: látom, már 4 napja felrakja, csak nem vettem észre, mert minden automatikus frissítésen van, és a Play áruház szerint az utolsó frissítés március 16 (pedig nem). Ennek ellenére nem tudom jó-e, mert az elmúlt hetekben tapasztaltak miatt mindig nyomtam egy manuális szinkronizálást 23:50 körül. De majd látom.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#318) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
A https://www.conversmod.ru/micolor/files/MiWear_2.14.1i_m0tral_v110.apk nem nyílik tudna valaki használható linket adni?
Köszönöm

(#319) erzol válasza csemeteim (#318) üzenetére


erzol
őstag

Telegram-on írja, hogy szerver probléma miatt egy kis türelmet kér.

Addig is töltsd innen:
link

[ Szerkesztve ]

(#320) csemeteim válasza erzol (#319) üzenetére


csemeteim
tag

Köszönöm. Szokott ez az aplikáció frissülni?

(#321) erzol válasza csemeteim (#320) üzenetére


erzol
őstag

Az app mióta használom nem frissült pár hete, de az óra rajta keresztül igen. :)

(#322) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Nektek is repedezik a gyári szíj? Decemberi vásárlás, de már látni rajta.
Honnan és milyenre érdemes lecserélni?

Maine coon

(#323) esgabee válasza atosan (#322) üzenetére


esgabee
tag

Szia,
Én ezt használom. Nekem bevált.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#324) erzol válasza atosan (#322) üzenetére


erzol
őstag

Nekem semmi baja.
Emagról vettem 22mm-est.

link

A+ márka, meglepően jó minőség és sok féle van.
App-ból easy boxba ingyen szállítással. :)

(#325) atosan


atosan
addikt

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :R

Maine coon

(#326) szvoboda


szvoboda
tag

Sziasztok!
Olyan kollégát keresek, akinek szintén tetovált a csuklója. A kérdésem az lenne, hogy a pulzus mérés neki is kihagy, megáll, vagy az én órám szenzora a rossz.
Amazfit óránál nem gond a tetovált csukló.
Köszönöm!

(#327) erzol


erzol
őstag

Gondoltam megnézem van-e valami klassz számlap a módosított app-ban.
Se az órán lévő se az online kínálatot sem mutatja.
Aki használja, nála működik?
:F

[ Szerkesztve ]

(#328) erzol válasza erzol (#327) üzenetére


erzol
őstag

Szuper...
Csináltam egy adat törlést, nem indul az app.
Újratelepítésnél szintén...
:W

(#329) atosan válasza erzol (#327) üzenetére


atosan
addikt

Nálam is ez a helyzet. Még nem telepítettem újra.

Maine coon

(#330) szvoboda


szvoboda
tag

A legújabb mod wear appal próbáltátok? v111. Telegram csatornán fent van már.

(#331) atosan válasza szvoboda (#330) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, úgy már rendben van. Elég volt ráfrissíteni.

Maine coon

(#332) tyielow válasza erzol (#327) üzenetére


tyielow
aktív tag

Minden 2. App / weboldal betöltésem így néz ki amióta a vodafone egy kupac fos!

YouTube: toty1ka

(#333) erzol válasza tyielow (#332) üzenetére


erzol
őstag

Nálam a frissítés rendbe hozta.
Digi optikán nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#334) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Valahogyan betudom állítani az órát, hogy ébresztéskor az óra rezegjen? Vagy csak úgy, hogy ha az órán állítom be az ébresztőt?

Üdv.

(#335) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Olvasom, hogy tobben is irtok "mokolt wear" approl.

Ez miben jobb, mint a gyari mi fitness, megeri feltenni?
Illetve, ha donto tobbseg szerint jobb/frissebb/szebb/stabilabb/nemtom, akkor kerhetnek egy friss linket hozza valakitol?

Elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#336) szente válasza persil (#335) üzenetére


szente
addikt

Ez engem is érdekelne.

(#337) erzol válasza persil (#335) üzenetére


erzol
őstag

Nekem eddig csak a jóval több letölthető számlapban különbözik.
Működésben mást nem vettem észre.

(#338) tyielow válasza erzol (#337) üzenetére


tyielow
aktív tag

Az jó jel, azt jelenti nincs tele hibával, gondolom. Az applikációval ugyanúgy szinkronizál? Ha igen, akkor megpróbálnám megmókolni én is :D

Más: 10 hónap használat után elszakadt a gyári szíj. Lehet nem tett jót neki hogy minden hétvégén gané házépítős melóban hordtam. 1,5 hete már úgy hordtam, hogy minden reggel gyorskötözővel megfűztem, este meg levettem :D El is hagytam az építkezésen, másnapra lett meg. Mert hát nincs rajta hangszóró hogy csipogással jelezzen.... na mindegy a héten érkezik az új szíj.

YouTube: toty1ka

(#339) tyielow


tyielow
aktív tag

#2649 Leather bracelet 22mm Geekthink black-black, 4970,00 Forintért ideküldtek egy ipari hulladékot, igazi mélykínai szar. Nemhogy műbőr, konkrétan merev papír, bőrhatású bevonattal. Megeresztek feléjük egy szép üzit...

YouTube: toty1ka

(#340) erzol válasza tyielow (#339) üzenetére


erzol
őstag

Easy box-ba ingyen viszik és jó minőség.
#324

(#341) szente


szente
addikt

Sziasztok!
Pár napja elvileg jött egy update, amivel magyar lenne az app a Play értékelések szerint, viszont nekem angol maradt. Mit rontok el?

(#342) atosan válasza szente (#341) üzenetére


atosan
addikt

Most hogy írtad, megnéztem a playen a kommenteket. Sokan írják, hogy végre magyar, de nekem sem az. Pedig frissítve van.

Maine coon

(#343) csemeteim


csemeteim
tag

Mit kell tenni hogy magyar nyelvű legyen?

(#344) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt rontjátok el, hogy tegnap, vagy tegnapelőtt frissült, akkor magyar lett. Ma frissítettem megint, újra angol. Szóval akinek up-to-date, annak angol.
Fel se tűnt, hogy visszaváltott, csak most, hogy írjátok és ránéztem :DDD

Cserébe az alvásom még mindig nem ugyan az, mint órán :W

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#345) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Amúgy csak nálam ilyen káoszos az alvás monitorozás az appban?

Ha az időket nézitek, akkor már eleve ellentmondásos amit felül ír, meg amit a diagram alatt. Ehhez még hozzá tenném azt, hogy 1:35-9:01 az időintervallum, míg aludtam, ha az órán nézem.

Ezt így hogy? :F

Everybody lies.

(#346) atosan válasza Barthezz2 (#345) üzenetére


atosan
addikt

Nálam úgy látom egyezik.

Maine coon

(#347) Gutenberger


Gutenberger
tag

Sziasztok! 2 problémám van a mobil alkalmazásban a kültéri futással beállítottam, hogy a kijelző mindig legyen bekapcsolt állapotban. De nem működött. A másik, hogy az always on be volt kapcsolva egész nap, de volt hogy random az sem ment. iPhone-nal van párosítva. Köszönöm, ha van ötletetek! :R

"Uram, ha Ön lenne a férjem, megmérgezném! - Ha az Ön férje lennék, bevenném!"

(#348) Forestjo válasza Gutenberger (#347) üzenetére


Forestjo
senior tag

Az AoD nálam androidon de mindig stabil.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#349) KunEmber


KunEmber
senior tag

Nem sokat pörög ez a topic, most vagy ennyire rossz, vagy minden hibát kijavítottak és már mindenki használja elégedetten?

Mi a valóság? Térkép, futáshoz kapcsolódó részek (pulzus, GPS) működnek jól?

Feleségemnek van egy Mi Watch Lite órája, azon ezek a dolgok egészen jól összekommunikáltak az iPhone Egészség appal is. Olvastam, hogy vannak itt almás felhasználók, nyilatkozhatnának!

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#350) atosan válasza KunEmber (#349) üzenetére


atosan
addikt

Én néhány napja lettem csak iPhone felhasználló. Sport m3g nem volt.
Viszont érdekelne hogyan párosította a feleséged az egészség appal.

Maine coon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.