Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok. Az mitől lehet hogy egy ideje a Messenger értesítések nem jelennek meg? Miben más jól működik csak az nem. Messenger gond lehet vagy óra?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#252) scream24 válasza l.skywalker (#251) üzenetére


scream24
senior tag

Minden engedélyt megkapott a messenger? Telefonon megjönnek az értesítések?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#253) pcnet válasza pcnet (#250) üzenetére


pcnet
addikt

Erre valaki? Alzában most jó áron van, de szeretnék a kérdéseimre választ kapni vásárlás előtt. :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#254) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Mivel lehet/érdemes tisztítani az óra hátulját és a szíjat? Nedves baba törlő vagy monitorra használt spray jók? Ezekre gondoltam.

Maine coon

(#255) scream24


scream24
senior tag

Langyos szappanos víz, mindegyiket azzal szoktam. 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#256) atosan válasza pcnet (#253) üzenetére


atosan
addikt

A számlapoktól tudok hozzászólni. Rengeteg van belőle, de azon belül is létezik olyan kategória, hogy Activity:

Tudom magamról, hogy ritkán alszok mélyen, ma éjjel sem volt az igazi. Ezt mutatja:

Maine coon

(#257) l.skywalker válasza scream24 (#252) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, mondom, miben más értesítés átjött csak a Messenger nem. Uninstall Messenger -> reinstall megoldotta egy időre, de pár nap után megint offolja a rendszer.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#258) scream24 válasza l.skywalker (#257) üzenetére


scream24
senior tag

Olvasd el mégegyszer mit kérdeztem! ☝️ Telefonon, nem az órán, rendesen megjön az értesítés? Erre semmilyen választ nem adtál.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#259) pcnet válasza atosan (#256) üzenetére


pcnet
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :R Alvást ha még valali esetleg tudna mutatni, azt megköszönném. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#260) l.skywalker válasza scream24 (#258) üzenetére


l.skywalker
félisten

Oké.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#261) ThorsHUN válasza l.skywalker (#260) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Üdv itt is! :)
Nekem a messenger szarakodik. Neha csak akkor dobja be az ertesiteseket, ha megnyitom az alkalmazast. De a telefonon sem jelenik meg, tehat nem az ora a ludas.

(#262) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Kérdésem az lenne a tapasztaltabbaktól, hogy magyar nyelvű használati van-e valahol a neten? Vagy a dobozban van ilyen esetleg, ha újat veszek?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#263) Forestjo


Forestjo
senior tag

Vettem egyet, de nincs benne semmi magyar nyelv.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#264) atosan válasza Forestjo (#263) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nézd meg ezt [link] , elég jól elmondja mi micsoda.

Maine coon

(#265) scream24 válasza Forestjo (#263) üzenetére


scream24
senior tag

Az óràn mindenhol piktogrammok mutatják mi micsoda. Nem nagyon lehet elveszni.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#266) Hópihe5


Hópihe5
tag

Sziasztok!
FONTOS! Az okosórákra, konkrétan a Xiaomi Mi Watch okosórára lehet szöveget másolni, vagy milyen lehetőségek lennének?

(#267) scream24 válasza Hópihe5 (#266) üzenetére


scream24
senior tag

Nem ezzel lesz meg az érettségi! 😂 Nem lehet. 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#268) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! A pulzusszámot, amit a telefon is mutat, nem lehet lementeni valahogyan?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#269) atosan válasza Forestjo (#268) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Tudtommal nem, max képernyőfotó.

Maine coon

(#270) siva


siva
aktív tag

Sziasztok!

Fél év használat után, drasztikusan lecsökkent az óra üzemideje. Max 1 nap ráadásul már kikapcsolt kézemelés aktiválással. Csináltam már RESET-et, nem segytett. Mit lehetne még tenni?

(#271) scream24 válasza siva (#270) üzenetére


scream24
senior tag

Gari?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#272) pch


pch
aktív tag

Üdv!

Van nektek is olyan, hogy kihagyja az adatokat?
Pl.: Nincs alvás rögzítve a pulzus is csak 18 után van meg.
Pedig tuti rajtam van végig. Múlt hónapba majd egy hét hiányzik. :(((

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#273) osonte


osonte
senior tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a pulzusmérés mennyire folyamatos, kb. másodpercenként méri? Vagyis ha ránézek a számlapra és aktiválom a kijelzőt, akkor mindig ténylegesen a az aktuális pulzust látom. Sajnos valamelyik márka percenként 1x mér és ráírják, hogy folyamatos pulzusmérés...
Előre is köszi a választ.

(#274) szvoboda válasza osonte (#273) üzenetére


szvoboda
tag

Folyamatosan méri, ha a számlapra nézel, látni is, hogy változik.

(#275) osonte válasza szvoboda (#274) üzenetére


osonte
senior tag

Köszi! :R

(#276) zelota33


zelota33
csendes tag

Ha volt már, elnézést: csak a Xiaomi Wear számlapokat lehet használni? Mi Band-nél tele a net custom face-ekkel. Erre ennyi? (ami ha jól látom nem is nagyon bővül...) Nem vagyok "nagyétkű", de pont olyan nagy digit számos óralap nincs, amit korábbról (Huawei MW2) megszoktam és megszerettem... Nem tud vki egy használható oldalt javasolni? Thx előre is!

(#277) szvoboda válasza zelota33 (#276) üzenetére


szvoboda
tag

Felrakod a Xiaomi Wear helyett a m0rtal féle módosított mi wear alkalmazást és kapsz vagy 400 óralapot.

(#278) pch válasza szvoboda (#277) üzenetére


pch
aktív tag

Erre van valami link?

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#280) szvoboda válasza pch (#278) üzenetére


szvoboda
tag

Le kell törölni a gyárit, az órát visszaállítani, majd az új appal párosítani.

(#281) pch válasza szvoboda (#280) üzenetére


pch
aktív tag

Van valami changelog vagy valami miben más mint a gyári?

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#282) erzol válasza szvoboda (#277) üzenetére


erzol
őstag

Szia!
Azt nem tudod véletlenül, hogy ez az app szinkronizálja a kínai régiós mi fit adatokat?

(#283) szvoboda válasza pch (#281) üzenetére


szvoboda
tag

Telegram: Mi Watch Color Discussion
Itt minden kérdésetekre választ találtok. A fejlesztőé.

(#284) sellas


sellas
tag

Fantasztikus.. mióta a xiaomi wearbol mi fitness lett, nem szinkronizálja a tegnapi adatokat. Ha nem szinkronizálok minden nap 23: 59-kor, elvesznek a lépéseim, edzéseim. Ez így teljesen használhatatlan ki kell dobni az órát ha nem javítják. :W Bluetooth nincs mindig bekapcsolva, de a xiaomi wearnel ez nem volt probléma, 3 nap adatait is felraktam miután pl szervizben, akksicserén volt a teló.

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#285) Barthezz2 válasza sellas (#284) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam csak az 5 órai ébredés volt szerinte minden nap 2-3 között, holott az órán jól volt minden. De még jól jártál. Play-en a kommenteket nézve valakinek azóta nem is kapcsolódik reset után sem.
Én feltettem a fentebb linkelt Wear appot és legalább lettek jó kis számlapjaim :)

Everybody lies.

(#286) sellas


sellas
tag

Visszatettem a Xiaomi Weart, letöltöttem egy régi apkt, és letiltottam a frissítését a Play Áruházban. Jéééé, ismét jók az adatataim, megvan a tegnapi is, a Xiaomi Wear képes a szinkronizálásra az Mi Fitnessel ellentétben.. Akkor ennyit erről, nem kell kidobni az órám.

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#287) Sancoo


Sancoo
csendes tag

Sziasztok!
Melyiket erdemesebb megvennem? Honor magicwatch 2 vagy a Mi Watch? Xiaomi telom van, ha ez szamit.

(#288) sellas válasza Sancoo (#287) üzenetére


sellas
tag

Ezek a nem Samsung / Apple / profi sport vagy egészségügyi, hanem "félokos" órák (Xiaomi / Honor / Huawei) nagyjából ugyanazokat a funkciókat tudják, és nagyon hasonlóak, olyan, mintha bérgyártanák őket hardveresen-szoftveresen, de azért a Honor többet.
A Xiaomi fele annyiba kerül. Én pont ezért vettem azt, mert amire én használom főleg, pulzus, lépésszám, és edzés, bőven megfelelt ennyiért. És szép is szerintem, de a Honor is, kb ugyanúgy néznek ki. De a Honoron lehet tetszik neked a bőrszíj (csak az edzéshez nem kényelmes), nem mintha a Xiaomihoz utólag nem lehetne venni másmilyen szíjt.
A Honorral tudsz az órával telefonálni, a Xiaomiban nincs hangszoró / mikrofon. A Honornak van nagy memóriája is, Bluetooth fejhallgató hozzáköthető, rátehetsz zenéket (ha ez egyáltalán szempont, ott a telefon).
Egyébként a Xiaomi teljesen tökéletesen működik és brutál pontos a lépésszám, a GPS, az útvonalkövetés és annak térképen való megjelenítése pedig tökéletes (csak nálam elromlott a szinkronizálás az app frissítéssel, de visszatettem az app régi verzióját, és megint jó, lásd feljebb). Akksi nagyon sokáig bírja, még Always on kijelzővel is 4-5 napot. Honor nyilván nem tudom, hogy milyen napi használatban.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#289) Sancoo válasza sellas (#288) üzenetére


Sancoo
csendes tag

Koszi szepen! A telefonalas oran nem igazan jelentos szamomra. A zenehallgatas megint nem, inkabb a szenzorok kozoljenek valamelyest pontos kepet. Most Band5-om van, szuperul mukodik, bicajozok, a pulzust remekul meri, alvas idot hibatlanul jelzi, uzenetek tokeletesen jonnek, de a formajaval nem igazan vagyok kibekulve.
Neztem meg a gtr2e-t is, talan jobban is tetszik igy videok alapjan, de vannak negativ hozzaszolask pulzusmeres teren.

(#290) scream24 válasza Sancoo (#289) üzenetére


scream24
senior tag

Plusz a gtr2e még gps terén sem túl acélos. Ahogy olvastam. Viszont ez a Xiaomi vekker egész jól teljesít. Pár napja voltam egy majd 10 órás túrán. Dombon, völgyben szépen monitorozta az útvonalat, nem dobta el a jelet,mint a korábbi Amazfit órám.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#291) Sancoo válasza scream24 (#290) üzenetére


Sancoo
csendes tag

Koszi!
A kapcsolat a telo es az ora kozott stabil? A band5-el kegyetlen jo. Ha hozna azt a szintet, teljesen elegedett lennek. De elvileg hoznia kell. Valszeg maradok ennel a tipusnal akkor.

(#292) scream24 válasza Sancoo (#291) üzenetére


scream24
senior tag

Nekem a meló miatt fontos. Az volt az elsődleges szempont. Még nem szakadt meg a kapcsolat. A rezgés is kellően erős, pedig nem is a maximumra állítottam. 😁

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#293) sellas válasza Sancoo (#289) üzenetére


sellas
tag

A szenzorok pontosságáról van egy jó youtube csatorna, elég jók az eredmények, kivéve a véroxigénszint (bár ha nem vagy magashegyi túrázó, azt jó esetben talán ha 3x használod poénból miután megvan az óra, vagy nem tudom, én kb annyiszor :D ):
https://www.youtube.com/watch?v=PpIaspvN_kQ

[ Szerkesztve ]

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#294) Sancoo


Sancoo
csendes tag

Megneztem, szuper video. Egesz jo velemennyel volt a csoka is, ugy overall. Koszi szepen a megerositest! Mi Watch marad a vegleges :)

(#295) scream24 válasza Sancoo (#294) üzenetére


scream24
senior tag

Nézz szét itt-ott. Én bontatlanul vettem 20 pisztoly orrú Mátyásért. Annyiért vicc.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#296) Sancoo válasza scream24 (#295) üzenetére


Sancoo
csendes tag

Az nagyon barati... :) :) en msot 28500-ert talaltam valami e-termekek oldalon. A notebook.hu-n is 31900. Keresgelek :)

(#297) erzol válasza Sancoo (#296) üzenetére


erzol
őstag

Marketplace-n van kettő is hibátlan állapotban. 20 ill. 21e - ért.
Én is egy ilyen példányt lőttem tavaly nyáron,azóta is hibátlan.

(#298) Sancoo válasza erzol (#297) üzenetére


Sancoo
csendes tag

Koszi! Valoban, csak ki kellett tolnom a keresesi intervallumot. Szemezgetek...

(#299) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
Az után érdeklődnék hogy az új alkalmazásban hogyan tudok videót készíteni a megtett edzéseimről, túráimról mert hogy a regiben volt ilyen lehetőség.
Köszönöm

(#300) ThorsHUN válasza Sancoo (#289) üzenetére


ThorsHUN
őstag

GTR2e volt a masik amit neztem.
Kettot is mert nem hittem el.
Parhuzamosan volt rajtam a ket ora (GTR2e es Xiaomi Watch) es eg es fold .
A GTR2e folyamatosan eldobta a muholdat es a pulzusmeres is atlagot mert nem pillanatnyit.

Szebb es talan az appja is jobb de mar a Xiami is tud strava szinkornizalast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.