Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) g2gti


g2gti
csendes tag

Csak lehetne már kapni a MI Store Webshop-ban :U (felhívtam őket és január közepét mondtak)

(#2) oszy


oszy
veterán

Számomra az volt a kényelmetlen ebben, hogy nyomógombos, nem pedig érintős. Így meg is váltam tőle. :) 6000-ért Kínából rendeltem egy BlitzWolf BW-FYE3. Persze kuponnal lett annyi. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3) Silenzio


Silenzio
addikt

Ez mikor jelent meg először? Miért nem hallottam még róla? Csak mert akkor ezt vettem volna karácsonyra a keresztlányomnak...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4) L4D1K


L4D1K
őstag

Ez nem tavaly szeptemberben jelent meg?

Anno a xiaomi boltban volt szerencsém kipróbálni, már az eladók sem ajánlották. Hangminőség ok, de hangerő és szigetelés sajna gyenge. A boltban próbáltam egy hívást sajnos alig hallottuk egymást.

# ANTAL Tuning #

(#5) freeknight


freeknight
őstag

Már nyomtam volna is a kosárba gombra, de sajnos elfogyott...
Nekem ez a bajom a xiaomi.hu-val, ha van valami náluk igazán jó áron, akkor 2-3 óra alatt elkapkodják, aztán 1 hónap múlva talán lesz belőle, talán nem...

(#6) oszy válasza L4D1K (#4) üzenetére


oszy
veterán

Valahogy úgy. Előtte meg az, ami nem Basic. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7) Sefneni


Sefneni
őstag

Ez még egész jó is lehet. :) Habár a Xiaomi oldalán tényleg mindenből ki vannak fogyva. :(

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

"Beszélgetési minőség szempontjából a szájtól távol lévő mikrofon ezúttal sem tesz csodát, viszont abszolút nem mondhatjuk telefonbeszélgetésre alkalmatlannak a kütyüt, csupán egy aránylag csendes környezet kell hozzá."

Szóval akkor telefonálásra ez is kuka... :((
Volt előtte air dots pro-m azt is elajándékoztam mert telefonálásra kuka sajnos, pedig az még valamivel közelebb van a számomhoz is... :D

(#9) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Szeretem a hangvilágát, de nálam egy 2 óránál hosszabb edzést már nem bír ki töltés nélkül, így el kellett engedjem.

https://utdetailing.hu/

(#10) moleculez


moleculez
veterán

Na ezt vártam, hogy ebben az árkategóriában is legyen valami értékelhető. Kipróbálom ezt a TW kialakítást :K , (ha beválik, akkor jöhet egy AirPods Pro).

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) Fall-N válasza Silenzio (#3) üzenetére


Fall-N
veterán

Ugyanez volt a Redmi Airdots, csak mostmár a kínai nevén fut itt is.

(#12) oszy válasza Fall-N (#11) üzenetére


oszy
veterán

Tényleg...! :) Azzal kevertem, mert az "ugyenez" (?)!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#13) consono


consono
nagyúr

Ilyet kapott a kölök Karácsonyra, nagyon elégedett vele. Ma lesz az első napja a suliban a fülesnek, remélem haza is ér vele :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#14) Fall-N


Fall-N
veterán

Nem rossz ennyi pénzért, akinek viszont a külföldi rendelés is belefér, annak jó alternatíva lehet a QCY T1.

(#15) hajbel válasza Fall-N (#14) üzenetére


hajbel
addikt

+1. Szerintem muszáj, hogy beleférjen, mert ennek annyira gagyi az összeszerelése, hogy ha 1 méterről leejted, kuka (személyes tapasztalat). Akkor meg ugye semmit sem érsz a hazai garanciával. A QCY T1 sokkal jobban szól és jobban össze is van rakva.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#16) d@vee


d@vee
őstag

Szeptemberben vettem, megtetszett az apró mérete és a mellé nagyon alacsony ár. Azóta a vezetékest elő sem vettem :D A hangminőség sokkal jobb, mint amit 6 rugós olcsó kicsi vezeték nélküli fülestől vártam. Ha nem vagy lusta a hangszínszabályzóval játszani, akkor meg pláne. Banggood-ról rendeltem, meg sem néztem anno, hogy kapható-e itthol. Van Priority Direct Mail szállítás kb. 700 forintért, 2 hét és itt van. Néha másfél.
Telefonálásra viszont egy átlagos hétköznap, kb alkalmatlan. Tényleg egy csendes szoba kell hozzá, de akkor meg nincs értelme a fülessel telefonálásnak amúgysem.

(#15) hajbel: Dehogy kuka, én már hányszor leejtettem... :) Semmi baja nincs, egyedül attól félek hogy nem találom meg, mert kicsi és fekete. Na meg ha elromlik, csak 6 ezer volt, de nekem eddig kibírta a leesést.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#17) maximilian4


maximilian4
addikt

Én airdots pro-t vettem pár napja itthonról 20k-ért. Imádom.

Maxi

(#18) zsoltti


zsoltti
senior tag

majdnem egy évvel ezelőtt vettem ebayről, első szettet, bele szerettem, majd egy máskk szettet is vettem, sajnos hamisították. ebayről valószínű hamisat veszel már. Majd harmadszorra is rendeltem jóval drágábban az már nem hamis. Vigyázni kell ezzel is ebayen.

(#19) barney96 válasza L4D1K (#4) üzenetére


barney96
csendes újonc

Nekem is volt problémám a szigeteléssel, aztán cseréltem gumiharangot, plusz játszottam egy kicsit a pozíciójával. Azóta nincs bajom vele.

(#20) #21346560 válasza maximilian4 (#17) üzenetére


#21346560
törölt tag

:U

(#21) helixP válasza hajbel (#15) üzenetére


helixP
nagyúr

Átment rajta egy 5-ös BMW, a doboznak letört a teteje, megreccsent, de azóta is használható.

(#22) Noukoum


Noukoum
veterán

Azért le a kalappal a Xiaomi előtt, egy töltőkábel áráért ilyen terméket!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) S-eye


S-eye
senior tag

Futásra mennyire jó? 5-10 km-es távra. Attól tartok, hogy kiesik. Van egy noname bluetooth sport fülesem, az folyamatosan kiesik.

(#24) maximilian4 válasza #21346560 (#20) üzenetére


maximilian4
addikt

:U

Maxi

(#25) _imi_


_imi_
csendes tag

Ilyen fülesem van, arra van valakinek tippje, mitől lehet az, hogy videónál csúszik a hang? Hbo go-nál van bőven delay, ha mx playerrel nézek valamit, akkor a kép is ugrál, ha fülessel nézem, azonban a netflixnél pl. tökéletes minden... :F

(#26) sutitomi válasza _imi_ (#25) üzenetére


sutitomi
csendes tag

Nekem semelyik esetben nincs számottevő delay, egyedül játéknál. Videólejátszóm VLC, próbáld ki azt is, ha még nem tetted.

(#27) Ryser


Ryser
csendes tag

nekem Redmi Airdotsom van, augusztusban rendeltem kb. 6 ezer forintért, megjött két hét alatt. Ránézésre szó szerint ugyanez mint ez, leírásban is, így nem tudom ez miért basic. Amúgy én szeretem, gyorsan tölt a füles meg maga a tok is, és nekem futáshoz is tökéletes, meg se mozdul egyáltalán. Tudom ajánlani teljesen :)

iPhone 12

(#28) Plug Life válasza _imi_ (#25) üzenetére


Plug Life
senior tag

~250ms késleltetés van SBC codec-kel, azt kompenzálni kell valahogy.

(#29) Whist válasza oszy (#2) üzenetére


Whist
aktív tag

1 éve használom a FYE3-at, imádom. :)
Jó ha két hetente töltöm, de ez gondolom használattól függ.

(#30) Juhaszatti válasza Ryser (#27) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Elvileg 3 elnevezés van.
Mi Airdots
Mi Airdots Basic
Redmi Airdots

Az utóbbi kettő egy és ugyanaz. Valószínűleg más piacokra vannak szánva, ezért a kétféle elnevezés. De a Xiaomi nevezéktana számomra mindig kaotikus, majd valaki kijavít, ha nem jól gondolom. :)

(#31) BoC1ka válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Én is edzésre vettem csak, néha csinál érdekességeket de ennyiért bőven megfelel. Edzésre jó.

De miért edzel 2+ órát? Az már káros. Sztem felezd meg :)

YNWA

(#32) tonyrulez válasza _imi_ (#25) üzenetére


tonyrulez
őstag

Bizonyos appok automatikusan késleltetik a videót hogy a hang késését behozzák. Youtube, MX Player ezért képes arra hogy 0 csúszás legyen a hangban (vagy van benne valamennyi, de én nem veszem észre), játékoknál ahol nincs erre lehetőség, ott nagyon csúszik. Feltételezem HBO Go nem tud késleltetni, Netflix meg igen. MX Player-el nekem nincs gondom (csak kell neki 1 másodperc mire magához tér szünet után)

Más: ez a hatezres ár elég jó. Én még $18,29-ért = 5300Ft-ért vettem Aliról, azt a +700Ft-ot megéri hogy nem kell 1 hónapot várni rá és van rendes garid.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#33) omlosz


omlosz
csendes tag

Nekem van hogy 1 fél másodpercre elveszti a jelet utcán, főleg ha kapucni is van rajtam. Így azért télen eléggé korlátozott a használata. Jó időben kap majd még egy esélyt. Kár pedig szobában jól szól.

Egyébként a vezetékkel járó macerát kiváltja, de azt azért meg kell jegyezni, hogy ugyan annyi bosszúságot okoz ez is. Igaz, hogy nem lóg a kábel, könnyebb kivenni a telefont. De azért ezt, ha beugrasz boltba nem elég kikapni a füledből. Kell mellé egy szabad zseb is, ahova el tudod rakni addig úgy, hogy el se vesszen. :)

(#34) INGJOKE válasza omlosz (#33) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez csak addig kell amíg fizetsz és a férfi nadrágok 99%-án van akkora zseb hogy elférjen benne még a bölcső is. :D

(#35) Ganzer válasza oszy (#2) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Nekem is épp egy ilyen Blitzwolf van a fülemben, kb 2 hónapja használom. Számomra tökéletes. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) omlosz válasza INGJOKE (#34) üzenetére


omlosz
csendes tag

na jó, de pénztárca, telefon, kulcs, céges telefon, bölcső mellé azért macera begyömöszölni ezt is :)) főleg, ha még cigid/ecigid is van :D

[ Szerkesztve ]

(#37) hajbel válasza omlosz (#36) üzenetére


hajbel
addikt

Akkor vegyél helyette SoundPeats TrueDot-ot. Sokkal jobban szól és kisebb is a bölcső. :K

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#38) sxxorp válasza Fall-N (#14) üzenetére


sxxorp
őstag

Nekem ez van több, mint fél éve, csak ajánlani tudom. Pár összehasonlító tesztben lényeges pontokban verte a Redmi Airdots-ot. Valaki említette a bölcső tetejének letörését, a QCY T1C frappánsan megoldotta: nincs - és nem is hiányzik :D Fogalmam sincs mi lesz az utódja, melyik van ennyire eltalálva.

[ Szerkesztve ]

(#39) juuzer


juuzer
addikt

Nálam egy Redmi AirDots teljesít szolgálazot. Én is azt mondom, hogy ennyiért baromira korrekt kis cucc. Még az idegesítő hibáival együtt is. :)

Vamos a la playa.

(#40) hajbel válasza sxxorp (#38) üzenetére


hajbel
addikt

Kb. 1 dollárral drágább a T2C, ami ugyanaz a füles, fedéllel (nem olyan gagyi lötyögős, mint az airdotsé). Én azt vettem, mivel azét esőben bátrabban előveszem fedéllel, sose tudni, mikor öntik le.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#41) sxxorp válasza hajbel (#40) üzenetére


sxxorp
őstag

Amit én tudtam T2-nek, annak jóval nagyobb volt a bölcsője, persze az akkuja is, de arra nincs szükségem, inkább legyen kompakt. Nagyon nem kell nekem az a fedél sem, baromi jó, hogy a lehető legkönnyebben előkapom.
Most jut eszembe: az egyiket a párom kimosta, semmit nem romlott a hangzása (azt sem tudom már melyik volt), nem tartanék beázástól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) neoforce


neoforce
aktív tag

Pont most keresgéktem asszonynak ilyen fülest a xiaomi.hu-n , természetesen nincs!😒

(#43) ates


ates
aktív tag

"Szubjektív oldalról biztos, hogy nem fog mindenkinek tetszeni, nagyon sok és akusztikus zenéknél hallhatóan mű-hatású basszus üti meg az ember fülét, a középtartomány sok esetben elnyomott, ritkán tud jól kiteljesedni." Ezt mennyire tapasztaltátok ? A Basic vezetékesnél érzek/hallok ilyet, mint amit a tesztelő írt.

(#44) Memmaao válasza L4D1K (#4) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem tudom, nekem a legkisebb dugóval tökéletesen szigetel. Annyira, hogy zavaró is vele telefonálni, mert felerősíti a csontvezetést és dübörög a hangom. Tavaly 11.11 alatt volt 3e Ft a banggood oldalán, vettem is 3at a családba. Nem bántam meg!

My name is Bond, James... Dean.

(#45) Fall-N válasza Juhaszatti (#30) üzenetére


Fall-N
veterán

Jól írod. A Xiaomi Mi Airdot Basic volt a kínai verzió a Redmi Airdots meg a Global. AliExpress, Gearbest és társain is így árulták. Viszont már kaotikus volt ezelőtt is mert a töltőbölcsőn hol Mi logó hol Redmi volt. Most meg már az EU verzió is Xiaomi.

(#46) gzoll


gzoll
tag

Én úgy szereztem tudomást erről a termékről, hogy elmentem a Lurdyba a Xiaomi boltba karácsonyi ajándéknak venni egy Mi Band 4-et, azt ez meg ott fityegett a polcon, gondolkodás nélkül megvettem. Amúgy jól néz ki, és nagyon korrekt ezért az árért, csak sajnos túl nagy a fülembe, nekem a legkisebb haranggal is olyan, hogy benyomom, és kicsúszik, kényelmetlen nagyon ez a fölfelé áll design. Úgyhogy egy alixpress-es 10€-s airpods koppintással vagyok kénytelen utazgatni, mert az nagyon kényelmes, és nem esik ki a fülemből (persze a hangminősége egy olcsóbb tejfölös dobozt idéz). Sajnos nekem erre a termékkategóriára viszonylag alacsony a lélektani ár határ 😂

(#47) drkaputt


drkaputt
csendes tag

(#25) _imi: Nálam ugyanez van, a HBO GO késik, a Netflix nem. Az appal lesz a baj. (Nem ez az egyetlen probléma az előbbivel amúgy, rendre homokórázgat például nekem hálózati problémára hivatkozva, miközben minden más - így a Netflix is - tökéletesen fut közben...)

Amúgy kb 2 hónapja használok ilyen fülest, az áráért nagyon jó vételnek tartom, bár audiofilek messze kerüljék el. V karakterisztikájú hangzás, kicsit tényleg "mű" mélyekkel, "hisszegős" magasokkal, kevés középpel.
2-3-szor sikerült elejtenem 1-1,5 méterről (ugyanis kicsit macerás kiszedni a tokjából, mert nem nagyon van rajta fogás, ellenben elég csúszós a felülete), nem lett semmi baja.
Kb. kéthetente előfordul, hogy a kisbarátok elvesztik a kapcsolatot egymással, de ez egy manual restarttal könnyen orvosolható.
Én szándékosan ezt választottam az érintő vezérlős fehér testvére helyett, így nincsenek véletlen elnyomások illesztgetés közben, illetve akár sapkán keresztül is ki-be tudom kapcsolni, jól jön így a mínuszokban. Ja igen, nagyon jó benne, hogy teljesen befekszik a fülkagylóba (legalábbis az enyémbe igen), így egyáltalán nem nyomja a dobhártyám, ha sapkát húzok rá.

Bottom line: remek cucc ennyiért, átlag zenehallgatónak nem hiszem, hogy kell jobb.
Nálam meg jól vizsgázott ez a TWS kialakítás, úgyhogy most keresnék egy ilyet csak komolyabb sounddal, úgy 25ezerig - ha van valakinek tuti tippje esetleg, ne tartsa magában.

[ Szerkesztve ]

(#48) drkaputt válasza neoforce (#42) üzenetére


drkaputt
csendes tag

Egy vicc az a bolt, még az életben nem volt semmi, amit kerestem volna.

(#49) drkaputt válasza S-eye (#23) üzenetére


drkaputt
csendes tag

Nekem nem esik ki, viszont hallani, hogy ugrál benne valami alkatrész, ami elég zavaró.
Nem tudom, hogy alapból ilyen-e, vagy mert elejtettem... :F

(#50) hajbel


hajbel
addikt

Nálam is ez volt, csak nekem az a füles csatlakozni sem volt hajlandó. Mindenesetre a Haylou GT2 és a QCY T1C, T2C is olcsóbbak és sokkal jobbak összeszerelés, valamint hangminőség szempontjából.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.