Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) blueye válasza moma (#250) üzenetére


blueye
veterán

Semmi gond :)
Ezt olvasd el

(#252) Soleco


Soleco
tag

Kiváncsi lennék, hogy pár év használat után a 3 óra üzemidőből mennyi marad. Gondolom 2 év után teljesen tönkremegy az akksija és lehet kukázni :F .

(#253) blueye válasza Soleco (#252) üzenetére


blueye
veterán

Elobb adja meg magat a toltesi rendszer :(

(#254) Plug Life válasza Soleco (#252) üzenetére


Plug Life
senior tag

😂 Mit vársz egy 6000 Ft-os Bluetooth fülhallgatótól, hogy évtizedekig menjen?

(#255) blueye válasza Plug Life (#254) üzenetére


blueye
veterán

Ezt nem de hogy legalabb egy evig stabilan mukodjon a toltes azt igen.

(#256) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Sziasztok! Nemrég rendeltem DHGate-ről egy Redmi Airdots-ot. Elvileg global/international verzió. Kuponnal hirdették a rendeljkínait.hu-n de már nem működött mire meg akartam rendelni, viszont az alapára sem tűnik rossz dealnek (14,99$) Igaz a vége 4900Ft lett pedig Revolut árfolyammal kellett volna számolni, ami olyan -300Ft lett volna.
Szerintetek amúgy így korrekt vétel? A "BASIC" a dobozon mire vonatkozik?
Amúgy a Haylou GT1 Plus-szal szemezgettem régebb óta, de az pont a duplája lenne szállítással. (Igaz EU-ból).

(#257) mhn


mhn
tag

Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy a basic és a "normál" verzió között mi a különbség?
A basic most 6990 a sima meg 10400 a magyar gyári honlapon, ami már nem annyira nagy felár szerintem.
Köszönöm!

(#258) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Kollegámnak ilyen fülese van.
Egy olyan probléma adódott, hogy a bal oldalin folyamatosan világít a LED pirosan, és semmire nem reagál - tehát resetelni sem lehet.
A jobb oké. Lehetett resetelni, de a másikkal azóta sem lehet mit kezdeni.
Találkozott már valaki ilyen esettel?

(#259) blueye válasza zolikaDB (#258) üzenetére


blueye
veterán

Nem hallottam meg ilyenrol. En azt probalnam meg hogy hagynam teljesen lemerulni es utana megneznem hogy feltoltes utan hogy reagal.

(#260) D-Phrag válasza mhn (#257) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Ebben a videóban megkapod a választ:
[link]
Amúgy túl nagy diffi nincs. Egyik (fekete, BASIC) az Redmi, másik (fehér) Xiaomi termék.

(#261) zolikaDB válasza blueye (#259) üzenetére


zolikaDB
veterán

Halálra merült az a füles, úh intenzív töltés, és azóta kutya baja.
Valszeg rosszul tette a tokba vissza, majd használta volna, de nem ment.

(#262) blueye válasza zolikaDB (#261) üzenetére


blueye
veterán

Akkor kb az tortent amit javasoltam csak meriteni nem kellett :)
Orulok h mukodik.

(#263) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Van egy Basic fülesem, és az istenért nem tudom mindkettőt egyszerre életre kelteni. Csak az egyik szól, hiába resetelem. Kikapcsolom, majd nyomom hosszan (elvileg elég az egyiket nem?), amikor piros fehér nem világít. És utána újra pároztatom a telóval, megjelenik a L/R, attól függ, melyikkel csinálom, de tök mindegy, mert csak az az egy fog szólni. Nem értem.

(#264) flegga92 válasza Gabesz87 (#263) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem jól csinálod. Telefonodból töröld a párosítást mind a két fülesről. Kiveszed mind a kettőt, szerintem tedd a füledbe úgy könnyebb, kikapcsolod mind a kettőt. Utána bekapcsolod mind a kettőt de nem engeded el a gombokat, míg 2x nem csipog a szokásostól eltérő hangon, ez kb 20-25 mp. Ezek után vissza a tokba mind a kettő, mikor kiveszed először a két füles fog összepárosodni, majd utána tudod a jobb oldalit párosítani a telefonnan. Ha a bal oldalit szoktad külön a telefonnal használni, akkor kapcsold ki, majd kapcsold be csak a balt, várjál vele egy kicsit, majd párosítsd a telefonodhoz.

(#265) blueye válasza Gabesz87 (#263) üzenetére


blueye
veterán

(#266) Gabesz87 válasza flegga92 (#264) üzenetére


Gabesz87
addikt

Hiába, nem sikerül, csak az egyik szól.

Hopsz, msot sikerült. Azt hiszem csak nem vártam eleget. Írtad, hogy amíg 2x nem csipog. Voltaképp 2x2-t csipog némi szünettel, Én az 1. után elengedtem. Na most jó, köszi!

(#265) blueye: igen, ezt a videót tegnap is láttam, és próbálta, ez alapján. De hiába. Resetelem, újra bekapcsolás után villog mind a kettő, az egyik lassabban, a másik gyorsabban. Várok kicsit, aztán hiába párosítom (megjelenik a telón a bal és jobb is külön), a jobb oldalival (mert hogy az a main unit), akkor is csak az szól, és a bal oldali villog tovább, várva a párosítást.

[ Szerkesztve ]

(#267) blueye válasza Gabesz87 (#266) üzenetére


blueye
veterán

Ha jol emlekszem egyforman kell villogniuk.
kozben szerkesztetted :)

[ Szerkesztve ]

(#268) blueye


blueye
veterán

Itt mar sok OFF volt, ezert itt kerdezem hogy ha lesz vkinek tapasztalata a QCY T5S / Pro fulesekkel, irja mar le. A scarbir.com -on nagyon jokat irtak a T5rol.
Vagy inditsunk uj topic a QCYnak?

(#269) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi élethelyzetben: oktatással foglalkozok és nem szeretném még egyszer végigélni a digitális oktatás szörnyűségeit. Egyszerűen nem bírja a szemem azt, hogy egész nap a laptop előtt üljek és beszéljek a "képernyőnek". A következő korona vírus hullámra kicsit felkészültebb szeretnék lenni ilyen téren. Adott egy lapop hdmi csatlakozóval és bluetooth képességgel, illetve a szobában egy Samsung smart tv. Screen mirroring funkciója nincs. Arra gondoltam, hogy a laptop képét egy hdmi kábellel átvezetem a tv-re (hdmi csatlakozó van rajta). Ide átküldöm a ppt képét, ami Skype, Zoom, Meet, stb. segítségével megosztok. A laptop bluetooth funkcióját használva, egy Redmi AirDots segítségével hallanám azt, amit a hallgatók mondanak, ők pedig hallhatnák az előadásom. Ez így működőképes lehet?
Van némi aggodalmam az ügyben:
1. gyenge a mikrofon funkciója az AirDots-nak
2. több órás előadások is vannak, kétséges az üzemideje az AirDots-nak.

A lényeg az lenne, hogy nagy képernyőn lássam a képet (tv), halljam a hallgatókat és ők is halljanak engem úgy, hogy nem kell ott ülnöm a laptoptól 40 cm-re egész nap.

Gondoltam egy másik eszközre is:
https://www.aliexpress.com/item/4000614255847.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.2b8d2e0eARbNNc
Vezetékes fülhallgatóm van, az nem lenne gond, hogy van egy kis "kábelezés". Ennek nagyobb lenne az akkuja és a mikrofon részéről is jókat írnak.

Bármilyen meglátást, ötletet szívesen fogadok! :R
Azért azt vegyétek figyelembe, hogy nagy összegeket nem szánnék a megvalósításra.

(#270) blueye válasza DrKapocs (#269) üzenetére


blueye
veterán

Mostanában találtam rá erre a topicra, jobban pörög, hamarabb kapsz tanácsot :
[link]

(#271) DrKapocs válasza blueye (#270) üzenetére


DrKapocs
őstag

Köszi, megpróbálom ott is.

(#272) flegga92 válasza DrKapocs (#269) üzenetére


flegga92
senior tag

Én rendszeresen szoktam telefonálni vele főleg utcán, tömegközlekedésen, senki nem panaszkodott. Múltkor elég jól fújt a szél kérdeztem is a hívott féltől, hogy hall e rendesen, nem szélzajos e. Azt mondta, hogy semmi szélzaj nincs, hall rendesen, még a madárcsicsergést is. Szerintem bent a lakásban jól működhet. Viszont azt vedd figyelembe, hogy 3 órát bír kb egy töltéssel. Ha csak az egyiket használod egyszerre, akkor 3 óránként fülest kell cserélni a másik mehet a tokba.
Régen, míg nem volt BT a kocsiban egy [BlitzWolf® BW-BR1] használtam, ennek is teljesen jó a mikrofonja. Kocsiban lent volt a középkonzolon és simán magam elé beszélve hallott a másik oldal.

(#273) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok,

Bnonek vettem egy ilyet;
Xiaomi MI True Wireless

Az a gond h allandoan szetkapcsolodik a ket fules, bnomar harmadszorra jon haza azzal h csak a jobb szol. En resetelem a ket fulest, akkor kis erolkodes utan jo. Vmit rosszul csinalunk vagy gari?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#274) flegga92 válasza Vismajor01 (#273) üzenetére


flegga92
senior tag

Ez ilyen sajnos, nekem is hetente resetelni kell... Vagy megbarátkozik vele, vagy gariba küldjétek vissza, hátha visszakapjátok egyszer a pénzt.

(#275) Sweet Lou 6 válasza flegga92 (#274) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nekem nincs ilyen gondom, arra kell figyelni, hogy a tokjából viszonylag egyszerre legyen betéve/kivéve.

sweetlou6.wordpress.com

(#276) flegga92 válasza Sweet Lou 6 (#275) üzenetére


flegga92
senior tag

Én már ritkan hasznalom egyszerre a kettőt, inkabb külön külön hasznalom. Mikor minden nap együtt ment, akkor is csinalta. Angol fórumokon is sokan panaszkodtak erre.

(#277) Ferrarer


Ferrarer
tag

Sziasztok!
Kínából rendeltem nyáron egy Xiaomi Airdots Basic-et. Kb 10 alkalommal használtam. Legutóbb bekapcsoltam, jelzett is, hogy "turn on", majd ki is kapcsolt "turn off' jelzéssel. Gondoltam lemerült. Feltettem tölteni, de nem világítottak sem a fülhallgatók, sem a tok. Néhány órát így fenn hagytam tölteni. Bekapcsoltam és megint egyből kikapcsolt.
Mi lehet a gond?
Elreő is köszi!

(#278) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Sziasztok! Ha minden igaz, holnap megérkezik az én Airdotsom is, már az S változat. Azt lehet tudni, hogy körülbelül milyen hosszú élettartamúak a fülhallgatóak? Szerintetek 1-2 évig elmegy, vagy ez változó?

(#279) tonyrulez válasza kalanchoe (#278) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem 1 év 3 hónapja van meg, eddig hibátlan.

4 8 15 16 23 42

(#280) kalanchoe válasza tonyrulez (#279) üzenetére


kalanchoe
senior tag

remélem az enyém is kibírja, legalább ennyi ideig. :R

(#281) Ferrarer válasza Ferrarer (#277) üzenetére


Ferrarer
tag

Valaki tudja vagy rátudna mérni, hogy hány V-tal tölti a tok a füleseket?
Megpróbálom direktbe rákötni az akksi kihagyásával.

(#283) judas13


judas13
addikt

Na tegnap jött meg, és tényleg nagyon megérős!
Ennyiért meg kifejezetten az.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#284) Met


Met
nagyúr

Honnan lehet tudni hogy tölteni kell a fülest?
Valamelyik nap elég sokat ment, időnként elhalkult a bal oldali egy pillanatra.
Viszont este elég gyorsan feltöltött.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#285) hunluigi


hunluigi
senior tag

Üdv! Ugyan egy basic2-ről lenne szó, de kíváncsi lennék találkozott-e valaki az alábbi hibával. A tokba rakott füles látszólag kikapcsol, a telefonról is lecsatlakozik, de kb fél nap alatt a teljesen feltöltött tokot nullára szívja, és a tokban bekapcsolnak a fülesek. Reset volt már a füleseken. Az eszköz új.

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#286) Met válasza flegga92 (#264) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt a tok nélkül nem lehet megoldani?
Tegnap előtt lemerült délutánra teljesen, este be a tokba (ami vasárnap volt feltöltve),
Tegnap reggel füles kivesz a tokból, elindultam, már az utcán jöttem rá hogy nem kapcsol be. Fasza1.
Tegnap este feltöltöttem előbb a tokot, majd beleraktam a fülesek, azt is feltöltöttem.
Ma reggel kikaptam a fülesek, láttam be is kapcsoltak, az utcán szembesültem vele hogy nem kapcsolódnak össze. Fasza2.

Persze a tok otthon van.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.