Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) drkaputt


drkaputt
csendes tag

(#25) _imi: Nálam ugyanez van, a HBO GO késik, a Netflix nem. Az appal lesz a baj. (Nem ez az egyetlen probléma az előbbivel amúgy, rendre homokórázgat például nekem hálózati problémára hivatkozva, miközben minden más - így a Netflix is - tökéletesen fut közben...)

Amúgy kb 2 hónapja használok ilyen fülest, az áráért nagyon jó vételnek tartom, bár audiofilek messze kerüljék el. V karakterisztikájú hangzás, kicsit tényleg "mű" mélyekkel, "hisszegős" magasokkal, kevés középpel.
2-3-szor sikerült elejtenem 1-1,5 méterről (ugyanis kicsit macerás kiszedni a tokjából, mert nem nagyon van rajta fogás, ellenben elég csúszós a felülete), nem lett semmi baja.
Kb. kéthetente előfordul, hogy a kisbarátok elvesztik a kapcsolatot egymással, de ez egy manual restarttal könnyen orvosolható.
Én szándékosan ezt választottam az érintő vezérlős fehér testvére helyett, így nincsenek véletlen elnyomások illesztgetés közben, illetve akár sapkán keresztül is ki-be tudom kapcsolni, jól jön így a mínuszokban. Ja igen, nagyon jó benne, hogy teljesen befekszik a fülkagylóba (legalábbis az enyémbe igen), így egyáltalán nem nyomja a dobhártyám, ha sapkát húzok rá.

Bottom line: remek cucc ennyiért, átlag zenehallgatónak nem hiszem, hogy kell jobb.
Nálam meg jól vizsgázott ez a TWS kialakítás, úgyhogy most keresnék egy ilyet csak komolyabb sounddal, úgy 25ezerig - ha van valakinek tuti tippje esetleg, ne tartsa magában.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.