Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kchris78 válasza tomboy0013 (#199) üzenetére


kchris78
veterán

"eliszod a pénzt, most meg azt írod karácsonyi ajándéknak kaptad." csak egy apró szösszenet.

(#202) tomboy0013 válasza kchris78 (#201) üzenetére


tomboy0013
veterán

Meg mindig nem világos mi akart lenni a megjegyzés értelme de mindegy is. 😄

(#203) blueye válasza #75655680 (#200) üzenetére


blueye
veterán

A Tronsmart most jott meg, ez az eddigi legjobb TWS fulesem, ajanlom.

(#204) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

próbálta már valaki TV-vel párosítani? Működhet azzal is?

Aurea mediocritas

(#205) blueye válasza AXisBOLD (#204) üzenetére


blueye
veterán

Persze h mukodik a BT egy szabvany :)

(#206) Plug Life válasza AXisBOLD (#204) üzenetére


Plug Life
senior tag

Mikrosütővel is megy, ha van rajta Bluetooth 😂

(#207) AXisBOLD válasza blueye (#205) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ahmm, jogos :)

bár az egyik barátom próbálta egy Philips TV-vel és ott nem ment.

de amire leginkább kíváncsi lennék, hogy nincs-e nagy csúszás a kép és hang között, élvezhető-e a film, sorozat, egyéb.

Aurea mediocritas

(#208) Drughi


Drughi
addikt

Spunky Pro vs Beat?

Melyiket és miért? :B

(#209) blueye válasza AXisBOLD (#207) üzenetére


blueye
veterán

Csuszas van de nem gond

(#210) hajbel válasza Drughi (#208) üzenetére


hajbel
addikt

Beat, mert jobb a hangminőség, kisebb, jobb az akkuidő.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#211) AXisBOLD válasza blueye (#209) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hogy hogy nem gond? :) engem zavarna

de egyébként Spunky Beat lesz belőle a szélesebb vezérelhetőség miatt

Aurea mediocritas

(#212) blueye válasza AXisBOLD (#211) üzenetére


blueye
veterán

BT 5.0 mar csak kicsit kesik. Ezert ha ez prioritas en inkabb ilyet valasztanek mar.

(#213) sirarcheer válasza blueye (#212) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nekem is ma jött meg, eddig tetszik.

PSN: sirarcheer

(#214) AXisBOLD válasza blueye (#212) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Spunky Beat lett, ennél is van késés, de még épp elviselhető.

viszont TV-ről ~5 perc után lecsatlakozik, kikapcsol a füles. Ilyet tapasztalt valaki TWS-el? Van erre beállításbeli megoldás? Samsung 55Q6FN a TV

Aurea mediocritas

(#215) sirarcheer válasza AXisBOLD (#214) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nekem az Airdots Basic működött TV-vel, késést nem tapasztaltam.
Nekem a hang akadás a probléma. Galaxy S10-el használnám, de úgy szakadozik a vonal, hogy élvezhetetlen. Nem tudom, hogy a sapka és a télikabát ennyire bezavarhatja a rendszert, mert otthon, vagy irodában nem tapasztaltam ezt. Ami furcsa, hogy a elrakom a dobozába, majd ismét kiveszem utána ritkábban csinálja.

PSN: sirarcheer

(#216) AXisBOLD válasza sirarcheer (#215) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hát nem tudom mi lehet ez, megoldást nem találok hozzá a neten csak hogy már más is tapasztalta.

Aurea mediocritas

(#217) Plug Life válasza sirarcheer (#215) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nekem is csinálja utcán, de érdekes módon csak akkor, ha megállok. Ha gyalogolok, akkor stabil a kapcsolat 😂

(#218) Uzsidoboz97


Uzsidoboz97
csendes tag

Tegnap óta használom.
Otthon egy Beyerdynamic Custom one pro plus-t vagy egy Sennheiser HD569-et használok. Szerintem ehhez a kettőhöz képest sem nevezném hallgathatatlannak.

Melóba tökéletes, egy Pioneer SE-CH5T-t váltott.
(MI9T-vel Spotify-jal ennyiért tökéletes számomra)

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#219) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

UPDATE: 10 nap aktív használat mellett, rájöttem a megoldásra. Nagyon "pontosan" kell a fülbe helyezni, pont úgy ahogy a képeken van szinte "vízszintesen" kell állnia. Érdekes még a honlapjukon is csak az egyik képen van így, de ilyenkor nincs szakadás és sapka sem zavar be. Stabil a kapcsolat.
Szóval nálam a "helyes" pozíció megoldotta a szakadásokat, meg hang "pattogását" a jobb és baloldal között. Hátha másnak is segít.

PSN: sirarcheer

(#220) blueye válasza sirarcheer (#219) üzenetére


blueye
veterán

Kosz hogy ezt megosztottad, mondjuk en eleve (osztonosen :) ) igy hasznaltam mert igy marad meg legjobban a fulemben.

(#221) sirarcheer válasza blueye (#220) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Igen, megzavart, hogy a saját honlapjukon is kétféle képpen viselik:

PSN: sirarcheer

(#222) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok!

Nekem ma érkezett meg a Lurdy-ból. Kiváncsi vagyok, mennyire sikerül megbarátkozni vele. Egy Samsung U Flex mellé/helyett vettem, mert annak kicsit zavar a nyakpántja, bár pl. boltba beugorva azt csak ledobom nyakba és nem vagyok süket. Nyilván hangminőség gyengébb lesz, kérdés hogy mennyire. :)

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#223) blueye válasza pleslie82 (#222) üzenetére


blueye
veterán

Ennel pedig nyomsz egy gombot es maris nem vagy suket :)
Remelem bejon neked.

(#224) pleslie82 válasza blueye (#223) üzenetére


pleslie82
tag

Jó, így a Samsungon is működött, de sajna én már vagyok olyan süket, hogy ha bármi van a fülembe, akkor nem hallok! :D De azért ma kipróbálom a postán! ;)

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#225) blueye válasza pleslie82 (#224) üzenetére


blueye
veterán

En ezt nagyon szeretem. Mukodik es meglepi az embereket :)

(#226) blueye


blueye
veterán

Spunky Beat-nel senkit sem zavar az eles hang amit erintesre ad?

(#227) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!
Van egy fehér színű fülhallgatóm, Alzáról vettük karácsonykor. Mostanában a töltőtokba visszahelyezve állandóan igazgatni kell, hogy elkezdjen tölteni. 5-6 alkalom kell neki, hogy jó legyen. A másik, hogy kb 1-2 hetente elfelejti a párosításat a telefonnal és a két füles között is. Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#228) blueye válasza flegga92 (#227) üzenetére


blueye
veterán

Az elsore tudok valaszolni, enyem joval regebbi es a jobbost nagyon nehez tolteni, sokat kell mozgatni, a balos altalaban OK, youtube-on lattam sokaknal problema ez.

(#229) flegga92 válasza blueye (#228) üzenetére


flegga92
senior tag

A bal már az első héten elkezdte, a jobbos eddig teljesen jó volt.
Pedig nagyon keveset van a tokban, általában külön használom őket, a balossal este alszok, jobbos meg napközben 1-2 óra podcast, így általában 4 naponta kerül töltőre.
Kicsit vegyes érzések vannak bennem, pedig viszonylag jól szól, eddig Xiaomi cuccban nem csalódtam. Kezd az agyamra menni, hogy nem veszi az érintést (jobb lett volna a Basic) illetve ez a töltő tok probléma.

(#230) blueye válasza flegga92 (#229) üzenetére


blueye
veterán

Nekem van Basic is, azert az joval gyengebben szol (nyilvan szvsz).
Youtube-on ha rakeresel vannak megoldasok a toltesi hibara.
Az igazan bosszanto az h a ket toltobolcso nem kompatibilis.
(amugy en is hasonloan hasznalom)

(#231) flegga92 válasza blueye (#230) üzenetére


flegga92
senior tag

Igen, közben néztem, hogy a töltőtok pinjeit kontaktsprayel be kell kicsit kenni. Fülhallgató csatlakozóját is megtisztítom majd.

(#232) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Egy kis helpre lenne szükségem. Majdnem 1 éve használom már a Redmi AirDotsot (Aliről rendeltem anno), viszont az utóbbi pár napban a bal oldal nem képes megtalálni a jobb oldali fülest. Olyan, mintha a telefont keresné. Mindkettőt hozzápárosítottam a telefonhoz, viszont csináltam full resetet is a fülhallgatókon - amikor ugye elveszik a párosítás.

A full reset után is sajnos a bal fülhallgató nem akarja megtalálni a jobbat. Mit tudnék még esetleg tenni? :F Eddig ha ilye gondom volt csak visszaraktam őket a tokba, majd újra kivettem őket és működtek rendesen.

Vamos a la playa.

(#233) blueye válasza juuzer (#232) üzenetére


blueye
veterán

(#234) juuzer válasza blueye (#233) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi! Ezt nem néztem

Igen, ezt is megcsináltam - addig nyomtam, míg ilyen lilás-fehéresen villogtak. Ezt értettem factory reset alatt - én így kerestem rá dzsátubén és ugyanezt a workaroundot találtam.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#235) blueye válasza juuzer (#234) üzenetére


blueye
veterán

Ha elotte torolted a parositast a telefonbol, akkor ennek mukodnie kell.

(#236) juuzer válasza blueye (#235) üzenetére


juuzer
addikt

Töröltem és ugyanaz. Meh. :(

Vamos a la playa.

(#237) vamosip válasza juuzer (#236) üzenetére


vamosip
tag

Telefonon elég a jobb oldalit párosítani

(#238) juuzer válasza vamosip (#237) üzenetére


juuzer
addikt

Próbáltam már úgy is. Vagy éppen csak a balt. De továbbra sem találják egymást. :(

Valamivel még meg tudok próbálkozni esetleg?

Megpróbáltam másik telefonnal is, de ugyanaz. (Huawei P30 - egyébként főként a Samsung Galaxy Note 9-cel használtam.)

Vamos a la playa.

(#239) blueye válasza juuzer (#238) üzenetére


blueye
veterán

Amikor eloszor elvesztettek egymast en is azt hittem hogy nem tudom megcsinalni, utana szepen lassan meg-megallitva a YT videot nyugodtan megcsinaltam es sikerult.

(#240) vamosip válasza juuzer (#238) üzenetére


vamosip
tag

Jó kérdés, nálam nagyritkán van valami gebasz. Ilyenkor eddig vagy kikapcsolódott valamelyik vagy le volt merülve. Volt egy leírás, hogy mindig a jobb az elsődleges. Én azt veszem ki és teszem vissza először a tokból/ba.

(#241) juuzer válasza blueye (#239) üzenetére


juuzer
addikt

Én is így csináltam.

- Unpaireltem őket minden kütyümtől, amikhez hozzá voltak csatlakoztatva.
- Kivettem és kikapcsoltam a budokat.
- Bekapcsoltam őket és addig nyomtam, amíg ez a lilás, gyorsan pulzáló fény nem fogadott, ami el is múlt utána.
- Visszaraktam őket a töltőbölcsőbe.
- Majd újra kivettem őket és a jobb oldali ugyanilyen lilás színnel villogot, majd átváltott fehér pulzálóra. A bal nem.

Továbbra se találják egymást :/

Nincs jobb ötletem, szerintem veszek egy más tws fülest.

Vamos a la playa.

(#242) blueye


blueye
veterán

(#243) Plug Life válasza blueye (#242) üzenetére


Plug Life
senior tag

Adatlap alapján maradt 40mAh az akku, valami „zajszűrést” barkácsoltak bele... :W

(#244) blueye válasza Plug Life (#243) üzenetére


blueye
veterán

Ennyit talaltam rola, eleg vicces az "akcio" :)
Erre most nem nevezek be.
(bar meglepo h akar holnap feladnak mar EU raktarbol)

"The new model does not bring any visual changes but offers a new mono sound output mode which can split the two earbuds as separate receivers. The Air Dots S are also touted to offer better sound transmission rates despite the fact they still rely on Bluetooth 5.0 connectivity just like their predecessors. There’s also a new low-latency game mode."

(#245) moma válasza sirarcheer (#221) üzenetére


moma
őstag

Szerintem azért viselhetik kétféleképpen, mert a mikrofon más szögben áll. Lehet beszédhez jobb a vízszintes.

Amúgy megjött ma az enyém is. Egy kérdés. Ha párosítottam telefonomhoz, akkor ha szeretném használni a laptoppal is, akkor azt hogy érdemes csinálni. Fogja tudni kezelni a két eszközt, ha egyszerre egyen van bekapcsolva csak a bluethooth? és úgy kell csinálni gondolom először, hogy kikapcsolom a telón, mert különben csatlakozna oda, és akkor úgy párosítom a laptoppal is. Jól gondolom?

we all deserve a bit of luck.

(#246) flegga92 válasza moma (#245) üzenetére


flegga92
senior tag

Nem tud sajnos 2 eszközhöz kapcsolódni. Ha másik eszközzel akarod sajnos mindig újra kell párosítani.

(#247) blueye válasza moma (#245) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz jol gondolod.
A laptop-pal nalam nem automatikusan kapcsolodik ott ra kell nyomnom a korabban parositott eszkozre a BT kezeloben.

(#248) moma válasza blueye (#247) üzenetére


moma
őstag

Léteznek amúgy olyanok, amik jobban kezelik a több eszközt?

Amúgy meglepett mennyire jó a mikrofon rajta így is, hogy oldalt van a fülnél. Meg a hangminőség is teljesen vállalható.

we all deserve a bit of luck.

(#249) blueye válasza moma (#248) üzenetére


blueye
veterán

Ha ugy erted amit irtal akkor ez a BT szabvany szerinti mukodes.
BT fulesben van olyan ami tobb eszkozhoz is tud egyszerre kapcsolodni (multipoint).
pelda

(#250) moma válasza blueye (#249) üzenetére


moma
őstag

Köszi! :R Bocs, hogy ennyit kérdezek :DDD , azt tudod esetleg még, hogy olyankor hogy történik, hogy vált az eszközök között, ha mindkét eszköz bluetootha él éppen? Valahogy a headsetten nyom meg valamit? És ha meg nincs az egyik bluetootha bekapcsolva akkor meg megy automatikusan a másikra?

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.