Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Geller72 válasza Nimda (#100) üzenetére


Geller72
veterán

És a neve sem egyezik. Amiről a cikkben is szó van, egy BASIC. Még a doboza is más.

(#102) maximilian4 válasza Nimda (#100) üzenetére


maximilian4
addikt

Azért csodálkoznék ha ebben anc lenne ennyiért.

Maxi

(#103) Nimda válasza Geller72 (#101) üzenetére


Nimda
addikt

Nyilván, csak így első ránézésre megtévesztő volt. Jobban megnézve, talán nagyobb is picit a fehér verzió.

[ Szerkesztve ]

(#104) Geller72 válasza helixP (#95) üzenetére


Geller72
veterán

Ez is bekapcsol, de nem vannak problémák a connecttel a telóval..
Nagyon elkapcsolni nem tud, nincs mire - már amikor csak "van" azaz "figyel". Maximum érdeklődik, hogy mit akarok, de miután nem kap megerősítést, csendben marad.
A Xiaomi ha mindkét fülest használom, nem bír ki egy teljes napot a tokjával. Akkor ok, ha csak egyiket használom, vagyis felváltva. Ez ha nem zenét hallgatok, vagy filmet nézek, tanulok még ok is, mert akkor tudom tölteni, cserélgetni. Ezért jobb az Alfawise, mert ott ez nem áll fenn.

Alfawise HQB - Q32TWS - most 15.35 Euró. A power indikátoros is.
Van button kontrollos is, nem csak a touch, ha valakinek az a jobb.
1500mAh-s a tokja. Ami azért..khm, nem kicsi. :D. (Xiaomi 30mAh) Kb. egy hónapot kibír, de 3 hetet biztos anélkül, hogy töltenéd a bankot. Van USB out is, ha kell, rendes power banknak is tudod használni 1500mAh-ig bármihez. És szerintem nagyon jól szól. 106dB. Kicsit nagyobb, mint a Xiaomi - mármint a füles része.
De nekem a Xiaomi is tetszik, felváltva használom, mikor melyikhez van kedvem. :D.

[ Szerkesztve ]

(#105) Geller72


Geller72
veterán

(#106) Plug Life válasza Geller72 (#105) üzenetére


Plug Life
senior tag

„6D stereo” 😆😂

(#107) maximilian4 válasza Plug Life (#106) üzenetére


maximilian4
addikt

Jók ezek a marketing jelzők. Ha berakod a füledbe olyan 6. dimenziót fogsz érzékelni, hogy csak úgy csapkodni fognak.

Maxi

(#108) Troy89


Troy89
csendes tag

Olvasva a kommenteket nekem az jön le, hogy vagy ekkora a különbség ugyan az a két termék között (minőségben) vagy többen hamis terméket fogtak ki vagy hibásat. :)
Saját véleményem, 3 hónapja használom, Iphone 7-el, munkába-gyárba erős gépzaj mellet is kitűnően hallom spotify ,rádió,itunes, youtube....hangminőségben gyári earpods se szólt jobban itt bent, sőt az még halkabb is volt. Azonnal csatlakozik, 2-3 órát biztos bír töltés nélkül (2-3 órát szoktam naponta használni és közbe nem kap töltést),nekem mikor megvettem kellet párosítani azóta semmi gond,csak kiveszem a tokból és megy.Sose esett még ki futás vagy pakolás közben sem.Én egy negatívumot tudok mondani,hogy nehezen lehet kivenni a tokból,túl erősen tartja a mágnes.
Ennyi pénzért szerintem best buy kategória, akinek tetszik és nincs keret vagy esetleg igény jobbra annak nyugodt szívvel tudom ajánlani.Nekem a gyári vezetékes headsetet bőven kiváltotta azóta 1x sem vettem elő :)

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#109) HarleyCustom válasza #78791680 (#83) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Kényszeres vásárlók, tech kütyüt megveszik, mert occso, utána meg alig használják, mert egy szar. :D De úgy vannak vele, ennyit megér nekik. :D
Agyrém!
De a másik véglet meg használja, pedig egy fos, de megvette és be akarja bizonyítani a világnak, hogy nem nyúlt mellé és hogy nem feleslegesen vette meg...végül Ők sem sokáig használják :D
Vagy az aprón, vagy a fiók mélyén végzik ezek az eszközök. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#110) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Nem tudom próbáltátok-e, de én egy haylou gt2-t vettem, és nagyon bejön. Van egy gt1 pro-m is, de az érintőgombok miatt nem jön be, mert ha például csak megigazítani akarom a fülemben, akkor is van hogy sokszor véletlenül hozzáérek, és érzékeli nyomásnak.

(#111) Geller72 válasza Troy89 (#108) üzenetére


Geller72
veterán

Tényleg, még ezt is elfelejtettem. Nehéz kivenni, és nekem egy kicsit viszont halkabb is mint másik fülesek. Van kis Sennheiserem is, agybadugós szintén, annál sokkal halkabb. :U

(#112) metaa


metaa
tag

ha valakit érdekel, az MPOW T5(M5) most le van árazva amazonon, szállítással együtt 14k alatt van és 1 hét alatt ideér: [link]

(#113) tonyrulez válasza Geller72 (#94) üzenetére


tonyrulez
őstag

+sxxorp
Hogyne tudná a Xiaomi hogy kivétel után automatikusan csatlakozik. Amikor kiveszem a bölcsőjéből és teszem be a fülembe, már csak a sikeres csatlakozás jelzőhangjának végét hallom, ugyanígy mikor a másodikat teszem be.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#114) Fall-N válasza tonyrulez (#113) üzenetére


Fall-N
veterán

Gyakorlatilag a nagyon gagyi másolat fülesek nem tudják csak ezt, ott kellett mindkettőn nyomni a gombot, hogy bekapcsoljon és csatlakozzon a telefonhoz. Az összes normális TWS így müködik. Párosítani kell az egyik fülessel és utána a két bogyó egymással automatikusan párosodik. Ha be van kapcsolva a BT akkor kivétel után a tokból egyből párosodik az eszközhöz. Tokba berakás után meg kikapcsol és tölti a füleseket. Ezért is kényelmesebb mint a neckband BT-k. Ott mindig be kell kapcsolni a fülest és a töltöttség is változó mert nem tölti folyamatosan semmi. Általában a töltés visszajelzés sem pontos, mire jelzi, hogy merül addigra már nagyon kicsi töltöttség marad benne. Előtte persze mutat 50 %-os akksi kapacitást és utána esik le hirtelen.

A súgás/búgás meg inkább interferencia és a csatlakozott eszköztől függ. Alapból még a leggagyibb füleseken sem hallani zajt. Viszont a BT-t rengeteg vezeték nélküli eszköz tudja zavarni, mivel majdnem minden a 2,4 GHz-s sávot használja (n-es WiFi, vezeték nélküli egér/billentyűzet stb.).

[ Szerkesztve ]

(#115) Geller72 válasza tonyrulez (#113) üzenetére


Geller72
veterán

..a 104-es kommentem is elolvashatnád.. :U

(#116) helixP válasza Geller72 (#115) üzenetére


helixP
nagyúr

Én is elolvastam, de nálam is teljesen hibátlanul működik a dobozból ki connect :)

"Maximum érdeklődik, hogy mit akarok, de miután nem kap megerősítést, csendben marad." Ez meg zenelejátszó függvénye, hogy automatikusan elkezdi játszani-e, vagy csendben marad.
Már ha jól értem.

(#117) #78791680 válasza HarleyCustom (#109) üzenetére


#78791680
törölt tag

En potfulesnek vettem egy minosegi pantos melle, mert gondoltam barmikor jol johet egy ugymond eldobhatos fules, regen is volt mindig vezetekesben. Viszont akkora csalodas.. ezt a termeket nagyon nem szabadna szerintem ajanlani egy ilyen oldalon, inkabb ova inteni tole. Kiprobaltam sok helyen es mindenhol sercegett, hangazasa is bantja a fulem. Kb 2000 forintos vasari fules kategoria..

[ Szerkesztve ]

(#118) helixP válasza #78791680 (#117) üzenetére


helixP
nagyúr

Milyen volt a doboza?
Mert nem összekeverendő ezzel a termékkel A6S PK Redmi Airdots Headsets . Sajna én ezzel megszívtam, szinte ugyan olyan tokja van (egy különbség, hogy a töltést ez mutatja), úgy néz ki és ugyanúgy működik, mint az eredeti, de a hangminősége nagyon-nagyon rossz, illik rá a leírásod.

[ Szerkesztve ]

(#119) Fall-N válasza helixP (#118) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen ezt az A6S hamisítványt én is láttam Facebook Marketplacen. Valószínűleg ugyanaz az OEM kasztniba rakták bele a gyengébb minőségű drivert és a többi cuccot. Az ügyeskedő kereskedőket sem kell félteni, mert simán képesek doboz nélkül eladni Airdotsnak az A6S-t, láttam ilyen árverést FB-n is.

Az összes teszten dícsérik és rengeteg visszajelzés van, hogy jó a hangzása (a kategóriájában) a tesztben szereplő Xiaominak, így ha valaki netán belefut a klónjába vagy eredeti, de rossz akkor vissza a vételi helyre! Magánembertől meg amúgy sem vesz az ember műszaki cikket. Azt boltból garanciával, vagy külföldi megbízható webshopból. De az tesztben szereplő TWS annyira olcsó itthon, hogy nyugodtan üeg lehet venni a Xiaomi kereskedőktől (xiaomi.hu vagy xiaomishop.hu). Máshol láttam már tripla áron is (pl Goodphone bolt). Telekomnál a fehér nem basic van reális áron (12k) így ott is meg lehet venni, ha nem zavar valakit az érintéses vezérlés.

(#120) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Van ismét készleten xiaomi.hu-n!

(#121) #78791680 válasza helixP (#118) üzenetére


#78791680
törölt tag

Lurdybol van :)

(#122) helixP válasza #78791680 (#121) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor viszont nem értünk egyet a hangminőséget illetően :DDD

(#123) jUUh válasza #78791680 (#121) üzenetére


jUUh
addikt

Mind a ketten ugyanarra a fülesre gondolunk? :DDD tegnap vettem a Lurdyba a tesztben szereplőt, és semmit nem tapasztalok amit te

Samsung Galaxy S23+

(#124) Plug Life


Plug Life
senior tag

Tipikus parasztos V-hangképe van, középbasszus és magasak kiemelve. Viszont 6000 Ft-ért a töltő tokkal, Bluetooth technikával szinte lopás. 😆

[ Szerkesztve ]

(#125) #78791680 válasza jUUh (#123) üzenetére


#78791680
törölt tag

Igen, osszesen negyet probaltam, csaladi es barati korbol. Mindnel tapasztaltam. Mashoz szoktam, hiba volt megvennem, de szerencsere konnyen tuladok rajta :)

(#126) jUUh válasza #78791680 (#125) üzenetére


jUUh
addikt

A sugas es bugas mint olyan, ezek alatt mit kell érteni? :DDD Mert én esküszöm nem hallok semmit. Mondjuk, most h figyelni fogok rá, biztos egyből meghallok mindent :DD

Samsung Galaxy S23+

(#127) #78791680


#78791680
törölt tag

Ennyire egyedi hogy nekem erre nem kell odafigyelni?
Nem fogok ezen magyarazkodni, eleg bemenni egy szobaba ahol legalabb egy elektromos cucc mukodik es mar serceg, a sugas-bugas pedig egy rossz kifejezese arra hogy semmilyen tiszta hangot nem tud kiadni :K
De nem lenyeg, mashoz vagyok szokva ezert meglepodtem hogy masok ezt jonak mondjak/hiszik. Alafutottam :DD

(#128) freeknight válasza Balazs_ (#120) üzenetére


freeknight
őstag

Köszi rendeltem is!

Elég vegyesek itt a vélemények, hát majd meglátjuk milyen lesz.

(#129) jUUh válasza #78791680 (#127) üzenetére


jUUh
addikt

Valószínűleg van ilyen jelenség, csak én vagyok süket... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#130) #78791680 válasza jUUh (#129) üzenetére


#78791680
törölt tag

Miert kell kotekedni? :) Akkor te nem hallod, ennyi.

(#131) Roland0224


Roland0224
senior tag

Én karácsonyra kaptam egyet páromtól azóta használom és itt a kommenteket olvasva most azon gondolkozom ki lett átverve én vagy akik írják ezt a sok hülyeséget. Ez egy 6000 Ft-os fülhallgató nem AirPods Pro és társai. Ennyi pénzért nem kell csodát várni . Xiaomi Mi 9-cel használom és nekem kibírja a hetet úgy ,hogy reggel 1-1,5 óra zene , haza 1-1,5 óra zene Spotifyról .
Amikor a telefon töltődik ezt használom játék közben ( Pubg,COD) az is tökéletesen működik . A tokból kivéve rögtön kapcsolódik a telefonhoz hangminőség jó (árához képest) nagyon negatívumot nagyon nem tudok talán annyit ,hogy egy app jó lenne amivel lehet nézni a tok hány %-on van.
Szóval vagy hamisítványt vettek sokan (vagy én kaptam azt) vagy a telefonnal lesz gond mert a fent olvasott hibákkal nem találkoztam.
De szerintem csak sok embernek az igényei magasak ehhez a füleshez... :W
Mellesleg a Lurdyban 1 év gari van rá ha jól tudom :F :K

(#132) helixP válasza #78791680 (#130) üzenetére


helixP
nagyúr

Én megértem, hogy valaki hallja a különbséget, simán el tudom képzelni. Pláne, hogy írtad, hogy más fukeseket használsz. Amúgy mi vált be Nálad?

(#133) #78791680 válasza helixP (#132) üzenetére


#78791680
törölt tag

OnePlus Bullets W2, vegul ez lesz a tartalekos, ezen nagyon jo a hivas is. Zenere pedig most Tevi.

(#134) jUUh válasza #78791680 (#130) üzenetére


jUUh
addikt

Egyáltalán nem kötekedésnek szántam, és tényleg nem szarkasztikusan értettem. Bocsi, ha nem félreérthetően fogalmaztam. :R

Samsung Galaxy S23+

(#135) Noukoum válasza Roland0224 (#131) üzenetére


Noukoum
veterán

Sajnos az emberek ilyenek. Emlékszek mikor valami “menő” magyar videós az iphone xs kameráját úgy fényezte hogy mellé rakott egy p20 litetot, és ott verte magát hogy mennyivel jobb az Apple!

Az emberek nem úgy néznek erre a termékre mint egy 6ezer forintos cucc (megnéztem hivatalos apple áron egy kábelt kapsz ennyiért) mert simán összehasonlítják többszörösébe kerülő termékekkel, mert az jobb. Na basszus nem mondod :))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#136) #75655680


#75655680
törölt tag

Sziasztok, akik nálam jobban értenek a témáhiz, melyiket ajánlanátok a 3 közül:

- tronsmart spunky beat
- az emlitett xiaomi midots basic
- alfawise v7.

Köszönöm előre is!

(#137) Roland0224 válasza #75655680 (#136) üzenetére


Roland0224
senior tag

Ebben a topicban javarészt olyanok vannak akik ezt használják. De attól is függ mire kell. Szerintem olvasd el a teszet feljebb volt használatról is szó és az alapján mérlegelj.
Én mivel ezek közül csak a Xiaomit ismerem azt ajánlom NEKEM bejött🤷🏼‍♂️😂

(#138) Roland0224 válasza Noukoum (#135) üzenetére


Roland0224
senior tag

Hát igen ez sajna ilyen :(

(#139) Plug Life válasza #75655680 (#136) üzenetére


Plug Life
senior tag

Haylou GT2

(#140) skroy


skroy
senior tag

Zeneszám léptetés lehetséges a fülesről?

(#141) vamosip válasza skroy (#140) üzenetére


vamosip
tag

Sajnos nem, csak pause/play

(#142) kchris78 válasza Noukoum (#135) üzenetére


kchris78
veterán

ez igy van csak éppen ez már az annyira szar kategória hogy ilyen eldobhatós cuccokat nem szabadna gyártani... többet ér az a kis liion darabka egy elektromos autó akkumlátorában és a különböző ritka földfémek egy normális elektronikus cuccban mint ilyen FOS GYENGE szarokban. Persze nyilván olcsó... Plusz ez az a zenehallgatási kategória mint ahogy ismerős kv-t iszik: mindegy az íze csak üssön.. Emberek! Azért a zenehallgatáshoz kellene egy minőségi szint amit tart az ember nem..??. Oké hogy vezetéknélküli... 6 ropiért már szerintem korrekt hangzású vezetékest lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#143) Troy89 válasza kchris78 (#142) üzenetére


Troy89
csendes tag

Ez baromi nagy hülyeség sztem...ennyi erővel legyen már na egy minőségi szint az autónál, háznál..csajnál... :F Én is ha tehettem volna megveszem az under armoros JBL-t mert azt tetszik, viszont az 10x ennyi. Mindenki had döntse már el mire mennyit költ, miből milyen minőség felel meg az ő igényeinek. Ahány ember ,annyi féle igény ezt elfogadhatnád már így 2020-ban. Akkor se váltanék vissza vezetékesre ha 2x ilyen jól szólna 6 ezerért, engem idegesítően zavart munkavégzés közben a vezeték, plusz a gépzajban alig veszem észre azt a hatalmas minőségi ugrást,pedig sokkal drágább a vezetékesem is volt( tudom biztos az is "fos gyenge szar").

LIve for Nothing,Or Die for Something?

(#144) kchris78 válasza Troy89 (#143) üzenetére


kchris78
veterán

Hát, autóra, házra van minőségi minimum... Szabványok tervezési követelmények.. Csomó kínai dolgot hivatalosan pont emiatt nem is lehet az EU-ban forgalmazni mert nincs rajta a CE jelölés (és ki tudja teljesíteni tudná e egyáltalán a kritériumokat). Nyilván hangzási minimumot nem írnak - írhatnak elő és van sok helyzet amikor ez is elég. Én arra gondolok inkább hogy ez a minőség és ár kb egyszer használatos eszközt kreál egy nekem inkább tartós fogyasztási eszköznek gondolt cikkből (itt is többen írták hogy fiók mélyén landolhat). De ez általánosabb dolog és OFF is.

(#145) Noukoum válasza kchris78 (#142) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem mindenki akar kiadni ennél többet egy ilyen cuccért. Nyilván jobb egy 30-60-90ezres cucc , ezt senki nem mondja. Használhatatlannak semmiképp nem nevezném.
Annak aki vezeték nélküli fülest akar annak nem fog kelleni a vezetékes, garantálom. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#146) helixP válasza kchris78 (#144) üzenetére


helixP
nagyúr

Te mit használsz? És tuti, hogy a tesztben lévő termékről beszélsz?

(#147) Klemice válasza oszy (#2) üzenetére


Klemice
senior tag

Várható ilyen akció, hogy 6000-ért hozzá lehessen jutni? Köszi!

(#148) Roland0224 válasza kchris78 (#144) üzenetére


Roland0224
senior tag

Ha ennyire nem tetszik minek foglalkozol vele ennyit? Próbáltad egyáltalán vagy csak hallottál egy rossz véleményt valahol és azt mondod?

(#149) caledonia válasza #75655680 (#136) üzenetére


caledonia
csendes tag

Spunky Beat különösen erősen ajánlott kategória. Már hármat használunk a családban. Tisztán szól /RN7/, hangerő is ok. 3-4 órát vidáman elmegy. Headsetek is nagyon jól lehet használni, jó a mikrofonja. Elég kicsi, de kényelmes. Szinte eltünik a nagy fülemben. Sík hülyének néznek az utcán mikor magamban beszélek . Praktikus a tokja, van töltésjelző. Idegesítő hogy igazításnál elindul vagy megáll, de az összes érintősnél így van. Az alin van hivataos lengyel tronsmart boltjuk. Hét ezerért szállítanak 3-4 napon belül dod-vel, meg minden mást is.

(#150) blash válasza caledonia (#149) üzenetére


blash
tag

A Tronsmart alis oldalan azt irjak Spunky Beatrol, hogy az uj verzio nem villog lejatszas kozben. Az is ilyen, amit mar a lengyelektol kuldtek neked?

 Your order of 'Spunky Beat' this Black Friday is the newest edition with these two updates:

(1). Volume Up / Down Control

(2). No more flashing LED lights during usage
Tronsmart is always hearing all of our fans feedback and try our best to improve our products, providing better user experience for you.

Ezen a veletlen nyomogatason is javithatnanak, vagy ki lehetne legalabb kapcsolni. Me'g a Bomaker Sifi-n gondolkodom, sajna az villog lejatszas kozben, de csak kicsi a led-je, talan konnyen leragaszthato, vagy elhalvanyithato filctollal. Az amazon ertekeesek elbizonytalanitanak, mert panaszkodtak, hogy egy ido utan nem kapcsolodik. De az tetszik, hogy nyomogombos, nehezebben nyomogatnam veletlenul. Az ara 36 dollar lenne a [https://knoji.com/use-code/-ds-save-15-off-your-order-at-bomaker-site-wide/]15 dollaros kuponnal, ha tenyleg elkuldik az oldalukrol rendelve.

https://www.scarbir.com/tws/bomaker-sifi-tws-review

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.