Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) caledonia válasza blash (#150) üzenetére


caledonia
csendes tag

Az enyém nem villog, viszont az utolsó rendelést használom, aminek már más a csomagolása is. Az első rendelést az asszony használja, majd rákérdezek.

Annyi esze egyik gyártónak sincs, hogy más funkciót adjon az egy érintésnek. Lehetne például hangerő fel-le, akkor nem kapcsolgatnám ki-be állandóan. Amúgy ennyi pénzért kussolnom kellene. Hasonlót csak két- háromszoros áron kapnék.

(#152) blash válasza caledonia (#151) üzenetére


blash
tag

Az jó, ha már nem villog, köszi, hogy megnézted. Kicsit áldozhatnának a fejlesztésre, és lehetne appból érintés konfigolás, esetleg firmware frissítés. Nem kell csili-vili app, mint Bose-nél... Ezért gondolkodom azon a Bomaker Sifin, hasonló árban van, de legalább nem idegesítene fel az érintéses vezérlés miatt.

(#153) g2gti


g2gti
csendes tag

Segítsetek légyszíves. Tegnap jött meg a rendelt fülesem, de youtube zene hallgatás közben folyamatosan szaggat, elhalkul néha kihagy a bal odlali füles (néha mind a kettő), kell valami reset vagy beállítás vagy hibás lenne?

(#154) gmark86 válasza g2gti (#153) üzenetére


gmark86
tag

Szia! Egy resetet mindenképp próbálj meg: 15 mp-ig egyszerre tarts lenyomva mindkét füles gombját, addig, amíg nem villog piros-fehéren gyorsan, kétszer egymás után. Ez után helyezd vissza a tokba, majd vedd ki, rövidesen egymásra találnak. Remélem ezzel megoldódik.

Én hosszas gondolkodás után ma leptem meg magamat egy ilyennel, itthon vásároltam, az idő faktor és a garancia miatt. Egy tízes volt, Mi True Wireless Earbuds Basic néven kaptam. A hangerő maxon szerintem jóval több, mint elég (iPhone 8-cal használom, ezt nem tudom befolyásolja-e). A korábbi hozzászólásokat olvasva kicsit tartottam a csalódástól. Ami egy kicsit körülményes, de meghekkelhető, lendületes marokba borogatással, az az egységek kivétele a tokból. Úgy vettem észre, hogy ha nem egyszerre veszed ki őket, akkor monóban tüntet, bár lehet, én voltam türelmetlen vele. Semmi "kapaszkodó" vagy támpont nincs a "golyókon", nyilván bébirépa ujjakkal sokkal könnyebb kibányászni. Eddig szimpatikus, a hangminőséggel elégedett vagyok.

iPhone 11 128GB; Huawei Mediapad T1 8.0 Pro, Huawei Mediapad T3 10, Lenovo C340 IML; Lenovo M73 SFF; Mac Mini Late 2014

(#155) Wlac


Wlac
Ármester

Pár napja használok én is egyet, eddig bejön, egy fogalmam sincs milyen típusú nem-TWS ("vezetékes") Xiaomi sportfülest cseréltem le. Két óra volt a leghosszabb folyamatos használat, a telefon (értesítősáv) szerint még egyharmadnyi töltés maradt benne.

A fentebb említett nehéz kivételt én is tapasztaltam, még nem állt rá az ujjam annyira, illetve kétszer fordult elő olyan, hogy 1 másodpercre elhalkult a bal oldali füles, de utána rögtön folytatta is a lejátszást. Eddig nem bántam meg, jó vétel volt.

“The wha-"

(#156) vamosip


vamosip
tag

Valamelyik oldal tesztjénél olvastam és én is így használom kb. fél éve, nincs vele gondom:

Jobb oldali a "fő" füles, így mindig azzal kezdem a kivételt, illetve tokba is a jobb oldalit teszem vissza először. Így mindig sztereoban "indul".

Hangminőség nekem megfelel (leginkább rock), előtte egy Xiaomi Neckband volt 17e-ért, hát nem voltam elájulva tőle, ez sokkal kényelmesebb és nekem jobban szól, nem esik ki a fülemből, igaz nem is bír 5-6 órát.

Még egy észrevétel, ha lemerült a töltő, akkor visszahelyezve a füleseket nem áll le a zene, ill. aktív marad a kapcsolat.

(#157) #75655680 válasza caledonia (#149) üzenetére


#75655680
törölt tag

Nagyon köszönöm az infót!!

(#158) dontdoit


dontdoit
tag

Ez egy ipari hulladék fos. folyamatosan el dobálja a jobb a jelet össze vissza pittyeg elhalkul. A futártól átvevős mozdulattal dobtam ma ki a szemétbe két tejes doboz és a maradék vacsora mellé. Jobban jártam volna ha eliszom ezt a pénzt :W

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#159) tibcsi0407 válasza dontdoit (#158) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Gondolom nem Bluetooth 5.0 képes telefonod van, vagy igen?

https://utdetailing.hu/

(#160) helixP válasza tibcsi0407 (#159) üzenetére


helixP
nagyúr

+ a dobozt lefotózhatta volna, mert elég esélyes, hogy hamisítvány.

(#161) dontdoit válasza tibcsi0407 (#159) üzenetére


dontdoit
tag

IPhone 11pro max

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#162) blueye válasza dontdoit (#158) üzenetére


blueye
veterán

Valamit rosszul csinalsz.
Lassan egy eve hasznalom es jo.
Van egy Redmi verziom is, az is mukodik de rosszabb a hangzasa.

(#163) tomboy0013 válasza dontdoit (#158) üzenetére


tomboy0013
veterán

És az nem jutott eszedbe, hogy becseréld egy másikra kidobás helyett? :N
Nem személyes sértésnek kell venni ha egy tömeggyártásban készült terméknél felmerül a hiba lehetősége, ez benne van a pakliban egy 50 ezres airpods-nál is. Ezért van a 14 napos elállási jog vagy a garancia. Ha meg külföldről rendelted, hogy kikerüld az adózást akkor tisztában voltál a kockázatokkal és erről meg nem a termék meg a cég tehet, hanem csak és kizárólag te.

(#164) tibcsi0407 válasza dontdoit (#161) üzenetére


tibcsi0407
félisten

iPhone6S volt az adatlapodon. :)
Nekem soha nem volt semmi probléma a kapcsolattal, 10 méterről is lazán veszi a jelet.

https://utdetailing.hu/

(#165) dontdoit válasza tomboy0013 (#163) üzenetére


dontdoit
tag

Tőlük kaptam karacsonyi ajándékba. Amint mindenki gondolom aki a press listákon van megkapott. Vigyem vissza, hogy bocsi tré amit adtatok cucc. Dehogy. Ha nem szól valami és 3oraig próbálom resetelni de nem akar párosodni azt minek tegyem el? Lehetne alternatíva az airpods helyett. De nem az. Marad a scullcandy

Nem beszélgetni akarok. Üzletelni. Mennyi? Annyi! Telefonszám? Mikor, hol? És kész is az üzlet.

(#166) freeknight


freeknight
őstag

Szerdán kaptam kézhez, azóta használom.
Hangerő teljesen ok. Betonstabil, semmiféle szakadozás nincs a kapcsolatban, feltéve, hogy nem távolodok 2 szobánál messzebb a telefontól.
Anyagminőség is rendben van, a Xiaomi nem gyárt szemetet szerencsére. A nyomógombnak van egy kis holtjéka, de ennyi pénzért belefér.
A hangja hát... itt már persze vannak hiányosságok, de egy 6ezer forintos tws fülesről beszélgetünk. Nyilván, a 100ezres Sennheiser biztos jobb nála. Ha ez zavar, akkor nem 6eezr forintért kell csodát várni, hanem jobban kinyitni a bukszát.

Szóval én meglepődtem, mert a fórumból leírt panaszokkal nem találkoztam, én is azt gyanítom, hogy sokan valami hamisítványt kaphattak kézhez, ahogy olvastam a neten, előszeretettel hamisítják (ami számomra felfoghatatlan, hogy egy kínait koppintsanak, de ilyen korban élünk :DDD ).

Nekem csak azért kellett a füles, hogy meglássam, mennyire válik be nekem a true wireless élmény. 50 ezerért nem vettem volna pl Apple-t de 6ezer forint az a lélektani határ, amit már kifizet az ember egy próbáért. Nekem bevált, valószínűleg használom még egy darabig, aztán lépek feljebb árban, mert a jobb hangminőség tényleg hiányzik ;)

(#167) tomboy0013 válasza dontdoit (#165) üzenetére


tomboy0013
veterán

Visszább azt írtad, hogy jobban jártál volna ha eliszod a pénzt, most meg azt írod karácsonyi ajándéknak kaptad. :F
Ha selejt a termék miért ne lehetne bevinni, hogy probléma van vele még ha kaptad is? Több értelme lett volna mint itt kifakadni.

(#168) Nimda


Nimda
addikt

Árat emeltek. Úgylátszik túl jó ment :)

(#169) pècsimunkás válasza hajbel (#40) üzenetére


pècsimunkás
addikt

10 éves unokahúgomnak vennék húsvétra egy fülest. 30-40 euróra gondoltam árban, és többen ajánljátok a QCY füleseket. Gondolom bátran megvehetem akkor neki a T2C-t. Nekem Xiaomi Piston 2 van, nem tudom ismered- e te vagy más, de ahhoz képest egy QCY füles, hogy szólhat? Aksi kb mennyit bír? Beszélgetni is lehet vele?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#170) hajbel válasza pècsimunkás (#169) üzenetére


hajbel
addikt

A Trostman Spuny Beats minden szempontból jobb és jobban megéri összességében. Volt alkalmam kipróbálni. 5-6 órát bír az akksi és jobb beszélgetésre is, mint a qcy. Ha tudod, inkább azt szerezd be szerintem! Egyedüli hátrány, hogy a fülesen lévő érintőgombok túl érzékenyek. Nem tudom, hogy hajjal milyen interakcióban állnak. Mindenesetre a füles maga elég kicsi, elveszik a hallójáratban, szóval elvileg a hajnak nem kéne hozzáérnie.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#171) pècsimunkás válasza hajbel (#170) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A QCY- tól?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#172) hajbel válasza pècsimunkás (#171) üzenetére


hajbel
addikt

Igen.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#173) pècsimunkás válasza hajbel (#172) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi :R .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#174) hajbel válasza pècsimunkás (#173) üzenetére


hajbel
addikt

Jól elgépeltem a nevet mobilon. Tehát: Tronsmart Spunky Beat

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#175) sxxorp válasza pècsimunkás (#169) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem próbáltam, de nagyon rosszul hangzik ez az állandó mentegetőzés az érintőgombok miatt, meg elvileg villog a LED hallgatáskor? Valószínűleg felidegesítene hamar.

(#176) hajbel válasza sxxorp (#175) üzenetére


hajbel
addikt

A play/pause nálam simán megy, a hangerőállítást (3x kopp) viszont számomra lehetetlen kivitelezni, helyette benyúlok a zsebembe és kitapintom a hangerőgombokat. Elő sem kell vennem a telefont. Egy ideje nem forgalmazzák azt a verziót ami villogott tudtommal. Nagyon hasznos még a töltőbölcsőn lévő usb kábel és a töltöttség jelző led, valamint az aptx kodek támogatás is hasznos lehet. Hangban és mikrofonban odaver az árkategóriájának.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#177) pècsimunkás válasza hajbel (#174) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Néztem ebayen 31 euró Kínából. 22 eurót ír az Aliexpress, de ott az euró-dollár váltása a paypallal, és a kiszállítási díj miatt kb ugyanott van az ár. Otthon a szgépen át nézem mégegyszer az Alit azért. De a 31 eurós ár nagyon szimpatikus. Köszi a segítséget!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#178) sxxorp válasza hajbel (#176) üzenetére


sxxorp
őstag

A hangerőállítás nem hátrány, mert a QCY-on sincs, csak akaratlan elnyomások ne legyenek! A leggyakrabban ebike-on megyek, ezért még övtokom van, a hangerő-állítás nem probléma.
Villogás ne legyen, gáz. Az egyetlen gondom a QCY-nal a töltöttség-jelző hiánya. A kodek kihasználtságának nem tudom mi a feltétele... Viszont a 31 euró azért drágább is, mint a QCY volt , de ha tényleg jobb, nem vészes.

(#179) blash válasza pècsimunkás (#177) üzenetére


blash
tag

26 dollar lengyelorszagbol szallitva a tronsmart alis boltjaban a spunky beat: aliexpress.com/item/4000196615631.html

de a geekbuying is kb. ennyi, ott lehet paypallal fizetni, itt is van europabol szallitas: geekbuying.com/item/Tronsmart-Spunky-Beat-True-Wireless-Bluetooth-5-0-Earbuds-420104.html

[ Szerkesztve ]

(#180) pècsimunkás válasza blash (#179) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi! Délután meg is rendelem!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#181) hajbel válasza sxxorp (#178) üzenetére


hajbel
addikt

A qualcomm chipnek kell lennie a telefonodban. Ezek közül egyiknek. Valamint ugye a fülesnek is támogatnia kell. Sajnos ebben a kategóriában az összes ajánlott füles érintős (Haylou GT1 Plus még ami szóba jöhetne). SoundPEATS Truengine SE, vagy az mpow m5/t5 amik kicsit drágábbak és nem érintősek, viszont szvsz megérik a felárat. A Soundpeats (ipx5)kiegyenlítettebb, kis kompakt tokkal, az Mpow(ipx7, ebben zuhanyozni is lehet) kicsit mélykiemelt, nagyobb tokkal. Az izzadság egyiknek sem árt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#182) sxxorp válasza hajbel (#181) üzenetére


sxxorp
őstag

Na persze a favorizált nagytesó (Xiaomi Mi 9) ott van a listán, a kis Mi9SE nem. Pedig (5. pont a Features-ben): [link] , szóval a táblázat lehet a téves.
Most akkor melyik füles jó? :D
Nagyon bejött a QCY kompakt tokja, még fedele sincs, nagyon praktikus. Gyakran hallgatok angol szöveget, szerintem a kiegyenlítettebb jobb lenne, így inkább a SoundPeats... Megpróbálom lecsekkelni mennyivel drágább, mint a Tronsmart. Neked melyikről is van tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

(#183) hajbel válasza sxxorp (#182) üzenetére


hajbel
addikt

Lehet, hogy hiányos a táblázat, mivel a snapdragon 712 is támogatja az aptx-et. Hayloun kívül mindegyik volt. Én a sounpeatset választanám ezek közül, de Mo-n elég macerás a beszerzése, mivel kínai webshopokban nem nagyon árulják.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#184) sxxorp válasza hajbel (#183) üzenetére


sxxorp
őstag

hm, köszi, erre jutottam én is, amazon, ebay... elszoktam ezektől, és emiatt valószínűleg nem is a lehető legkedvezőbb az ára... Mindegy, még megy a QCY, csak páromnak is beszereznék valamit, lehetőleg mást, hogy legyen tapasztalat.

(#185) PZoli76


PZoli76
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, láma kérdés,de az érdekelne,hogy lehet-e a füleseket külön-külön használni zenehallgatásra,vagy headsetként?
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#186) hcs57 válasza PZoli76 (#185) üzenetére


hcs57
őstag

Igen, lehet.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#187) sxxorp válasza PZoli76 (#185) üzenetére


sxxorp
őstag

Igen. Soha nem gondoltam, hogy a vezetékes, nem agybadugósok kihalása után ez lesz a megoldás bringára :)

(#188) PZoli76 válasza hcs57 (#186) üzenetére


PZoli76
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

(#189) PZoli76 válasza sxxorp (#187) üzenetére


PZoli76
csendes tag

Köszönöm szépen ! :)

(#190) pècsimunkás válasza blash (#179) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Most volt időm megrendelni a Tronsmartot. 25,5 eurót fizettem paypallal. Köszi a linket!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#191) sxxorp válasza pècsimunkás (#190) üzenetére


sxxorp
őstag

Ha lesz tapasztalat, érdekel.

(#192) pècsimunkás válasza sxxorp (#191) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Unokahúgomnak lesz húsvétra. 10 éves. Biztos tetszeni fog neki. Amiket eddig olvastam róla, az alapján jó ár- értèk arányú füles lehet.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#193) sxxorp válasza pècsimunkás (#192) üzenetére


sxxorp
őstag

ó, akkor valszeg ki sem próbálod... kellene még néhány korrekt tapasztalat, nem sürgős a váltás.

(#194) pècsimunkás válasza sxxorp (#193) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem fogom kipróbálni természetesen. Gondoltam rá, hogy veszek magamnak is egyet, de ritkán használok fülest, akkor meg ott a Piston2. Tippre, ezek attól nem jobbak ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#195) rep3at


rep3at
őstag

Sziasztok

A sima és a basic verzió között vacillálok, egyelőre nem tudok dönteni. Eddig egy JBL T450BT-t használtam, akinek már volt esetleg ilyenje közűletek az megsúghatná hogy kb. mire számítsak. Megéri a felárat a "nagyobb" verzió? Mennyire stabilan ül a fülben? Kijelzi a teló az akkuszintet (8T)?

Köszi előre is!

Forward thinking. كرر

(#196) kchris78 válasza tomboy0013 (#167) üzenetére


kchris78
veterán

karácsonyi ajándéknak legtöbbször piát szoktak adni cégek...

(#197) kchris78 válasza dontdoit (#158) üzenetére


kchris78
veterán

inkább vissza kellett volna vinni és ott leadni pl. egy MM-be mert ez elektronikai hulladék.

(#198) Plug Life


Plug Life
senior tag

Nekem olyan „érdekes” jelenséget produkált, hogy utcán megállva szakadozott a kapcsolat, főleg a baloldalinál. Elindulva, gyaloglás közben (meg zárt térben) stabil az átvitel. Utóbbi időben nagyrészt megszűnt a jelenség... Mágia! 😂

(#199) tomboy0013 válasza kchris78 (#196) üzenetére


tomboy0013
veterán

És ez most hogy jön ide :F

(#200) #75655680


#75655680
törölt tag

Sziasztok, köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget.

Még mindig gondolkodom a Qcy t5 és a Tronsmart spuky beat között, nem tudok dönteni. Tudnátok ebben segíteni? A tesztek mindekttőről jókat írnak...köszönöm előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.