Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Digiflex #5227 üzenetére

    mégis miről kellene akkor szóljon a topik? :D szerintem ezek közül, amit felsoroltál, egyik sem vérlázító téma :)

    a bemozdulással kapcsolatban érdemes esetleg kipróbálni a gyári kamera alkalmazás "áthelyezhető gombját" (bocsi, fogalmam sincs, mi a neve neki :D ) - tehát az expo gombon egy gyors felfelé húzás és onnantól egy kis kör (gomb) bárhová áthúzható a képernyőn. így talán kevésbé mozdul be a telefon, ha épp tényleg azon múlik az élesség.

    a portré mód pedig tényleg nagyon nagyon kényes a fényviszonyokra, ez tény. jó volna valóban, ha pár dolgot engedne állítani ebben a módban is, mert bár a fényerőt engedi állítani, de az ISO érték valóban nagyon magas lesz már a legkisebb félhomályban is (van 3200as képem is)

    (#5230) kontrobi! mondjuk ilyet szerintem ebben a topikban még soha senki sem állított....én is max azzal szálltam vitába, hogy teljesen használhatatlan a kamera. mert nem az :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés