Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:05:13

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 (CEPHEUS)
=================================================================
KÉRLEK OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, MIELŐTT KÉRDEZNÉL!!!
=================================================================
Mindenekelőtt szeretném közölni, hogy az itt olvasott ismertetők, leírások, instrukciók a Xiaomi MI 9 készülékre érvényesek (Nem SE, T, Pro, Lite, stb) ugyanis minden variánsra más és más ROM, TWRP, Gcam, stb való amik, nem működnek másik típusokon, esetlegesen azok végleges téglásodásához vezethetnek!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) kano válasza LilProphet90 (#7549) üzenetére


kano
nagyúr

Nem kell Chrome-ot használni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7552) BudaII válasza LilProphet90 (#7549) üzenetére


BudaII
csendes tag

Köszönöm szépen! Ez segített! Nagyon hálás vagyok!

(#7553) LilProphet90 válasza kano (#7551) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nem muszáj, ez tény, de sajnos nekem még mindig az a legkényelmesebb.

(#7552) BudaII: A januári verzós változat? Örülök neki. :)

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#7554) baitsee23 válasza Criminal017 (#7548) üzenetére


baitsee23
őstag

Köszi, nekem is ez van fent! :)
Most már én is kipróbálom ezt az xml-ezét. :D

Samsung Galaxy S24 (Regalaxy kupon eladó)

(#7555) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

A messengerben küldött YT linket eddig vancedba nyitotta alapból. MIUI12 óta a gyári YT alkalmazásban nyitja. Hol lehet állítani, hogy miben nyissa? :F

(#7556) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.
Tudom nem MIUI12, de én szeirntem elleszek egy ideig vele: Paraandroid V2 üzemidő:

2-3 töltési cukluson vagyok túl, kb 4,5 órákat bírt eddig, ami nekem tökéletesen megfelelt.
Eddig nekem most ő a favorit. :DDD
Este átlagban 2-3%-ot merüla teló (23.00 => 6.00), ezen kívül minden fukció jól, működik , nics laggolás semmi.

Apróbb hibák:
- Bluetooth probléma itt is előjött, hogy random időközönként a fülesebbel ha telefonálok,zenét hallgatok eldobja. (ezt több AOSP rom esetén is produkálta, 11.0.8.0-s FW-n vagyok)
- Messenger esetében az értesítésre kattintva nem nyílik meg, vagy kb 10-20mp-et kell várni hogy megnyíljon.

Első körbe ezek jutnak eszembe.
A nagy ROM merülésem megoldódni látszik, mert egy dolgot mindig elfelejtettem megnézni, mégpedig az APN-t, hogy jól van e beállítva.
Amióta ezt jól belövöm (Telenor) és törlöm a feleslegeset azóta elég jó üzemidőt produkál a telóm.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#7557) kurion válasza stigma (#7556) üzenetére


kurion
senior tag

Csak az online apn-t és az MMS-t hagyod meg igaz? Mi volt még mellette ha szabad megkérdeznem?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#7558) stigma válasza kurion (#7557) üzenetére


stigma
addikt

Hi, persze szabad:
Ami megmaradt az a Telenor Online és Telelenor mms, így kitöltve: Link
Ezenkívül töröltem a Telenor net és Pannon MMS-t.

Hálózat-ot beállítottam: Mobilhálózat: GSM/WCDMA/LTE

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#7559) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Miui12 bug.
Ha jön értesítés lebegőben, és meg van nyitva egy app, akkor homály lesz az egész. Ha elsuhintom, akkor pedig látok.

(#7560) juve600


juve600
nagyúr

[link]
kint a RevOS MIUI12

(#7561) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

[link] MIUI 12 Pilot Global

(#7562) tarat válasza juve600 (#7560) üzenetére


tarat
tag

Ezek szerint miui 11 revos frissítés már nem lesz. Érdemes/lehet frissíteni 12- re 11- ről dirty flash-el?

(#7563) juve600 válasza tarat (#7562) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tudom,nem raktam fel

(#7564) LilProphet90 válasza tarat (#7562) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Xiaomi.eu-nál nem volt gond dirty flash-sel.

Amúgy nálam a Chrome-lag MIUI 12-nél leginkább a telefon feloldása után jelentkezik pár másodpercig, ha éppen az van előtérben. Gondolom a CPU governor nem pörgeti fel egyből úgy a frekvenciát, hogy simán vigye. Utána már ritkán jön elő.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#7565) ricsi0307 válasza juve600 (#7560) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Es vajon tartalmaz valamit a saját boot animáción meg kikapcsoló menün kívűl? Mert az uccsó revos stabil ugye decemberi eu romon alapult ez meg gondolom akkor az újon. Mondjuk az komoly rom fejlesztés ha a legjobb üzemidős romot átnevezzük és amíg ki nem jön egy másik addig nem frissítünk :W

(#7566) juve600 válasza ricsi0307 (#7565) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tudom,nem raktam fel :R

(#7567) Black&White válasza ricsi0307 (#7565) üzenetére


Black&White
addikt

Az .eu beta és a revos beta kiadásokban annyi közös van, hogy mindkettő a china beta kiadásokra épülnek.
Changelog az itt van: LINK

(#7568) juve600 válasza Black&White (#7567) üzenetére


juve600
nagyúr

[link] itt meg az ismert bugok :D

(#7569) Criminal017 válasza Criminal017 (#7548) üzenetére


Criminal017
őstag

Még egy utolsó szösszenet...

Nálatok is olyan a gcam, hogy 16:9-es képaránynál az előképen belenagyít? Gondolok itt arra, hogy fotóznék valamit, komponálok, de az elkészült kép jóval nagyobb területet fényképez le, mint amit fotózáskor láttam az előképen.

(#7570) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Üdv!
Problémába ütköztem, hátha tudtok segíteni.
A készüléket gyári állapotba akartam állítani, aminek nyitva volt a bootloadere, és eu rom volt rajta.
A Miflash-nél a clear all data és lock részt jelöltem be, szépen le is futott a flash, a telefon újraindult, de nem bootolt be, hanem csak a gyári mi recoveryben állt meg.
Nem tudom újraindítani, mert állandóan recoveryben indul.
A telefont nem tudom nyitni, mert a mi unlock kéri azt, hogy a telefonban állítsam be a fejlesztői beállításokat.
A mi flash már nem működik, hiszen a bootloader bezáródott.
Tudtok valami tanácsot adni, hogy mit tegyek, hogy legyen rajta valamilyen rendszer?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7571) Black&White válasza HUTCHDB (#7570) üzenetére


Black&White
addikt

Össze van kötve a teló Mi Account-tal? Mert akkor csak nyitni kéne újra.
Valószínűleg nem a megfelelő régiós ROM-ot tetted fel és úgy zártad...

Ps: kimaradt a mi unlockos bekezdés, sorry...
Így már nehéz a helyzet

[ Szerkesztve ]

(#7572) ricsi0307 válasza HUTCHDB (#7570) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Már több mint fél éve hogy nyitottam a bl-t de azt sejtem, hogy legyalultad a telót a rommal együtt és visszazártad azért indul a recovery mert nincs minek bebootolnia. Én adb-n keresztül megoróbálnám felrakni a legfrisebb global romot aztán ha az felment kezdheted előröl a bl nyitást meg ilyeneket. Javítsatok ki ha hülyeséget írtam.

(#7573) HUTCHDB válasza ricsi0307 (#7572) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mint ahogyan írtam, a Mi flash-sel feltettem a gyári romot, a flash végigfutott, a telefon újraindult, tehát nem jelzett hibát, a rendszernek rajta kellene lennie.
Nem gyanultam semmit.
Adb-vel hogyan kell feltenni a romot?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7574) Black&White válasza HUTCHDB (#7573) üzenetére


Black&White
addikt

Miflash vegigfut hiba nelkul barmelyik rommal. Ez onmagaban nem problema es nem is lenyeges.
Nalad vszinu az a gond, hogy gyarilag global telora raktal global eea romot es ugy zartad a bl-t.
Vagy forditva (global eea-re flasheltel globalt)

(#7575) HUTCHDB válasza Black&White (#7574) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az könnyen lehet, de nem tudtam, illetve most sem tudom, hogy milyen régiós a készülék.
Megoldást nem nagyon látok, talán valaki akinek gyári szoftver box-a van xiaomi telefonhoz.
A szerviz most ugye nem játszik a vírus miatt...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7576) Black&White válasza HUTCHDB (#7575) üzenetére


Black&White
addikt

Ez lesz a gond sajnos.
Itt tudod IMEI alapján csekkolni, hogy hova szánták, abból meg már be lehet lőni a régiót is.
Amúgy már nem vigasztal tudom, de az összefoglalóban is ott van, hogy ezt le kell jegyezni, MiFlash előtt, főleg ha zárni is akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#7577) HUTCHDB válasza Black&White (#7576) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az IMEI -t beírtam a keresőbe, de az nem jó neki, nem tudom mit kér pontosan, ami 20 karakter lenne.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7578) Black&White válasza HUTCHDB (#7577) üzenetére


Black&White
addikt

A Verify your phone purchase - re kattints és ott írd be az IMEI-t

(#7579) HUTCHDB válasza Black&White (#7578) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bocs, igen, azt a fület nem néztem.
Meg is van az eredmény, és az előre már vázolt hiba:

"Delivery address: China"

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7580) Black&White válasza HUTCHDB (#7579) üzenetére


Black&White
addikt

Szerintem ez már szervizes eset innentől.Mi Authorized Account-ok vissza lettek vonva egy ideje,ha jól emlékszem.
:(

[ Szerkesztve ]

(#7581) juve600 válasza HUTCHDB (#7579) üzenetére


juve600
nagyúr

[link] őt keresd facebookon,majd ő segít

(#7582) HUTCHDB válasza juve600 (#7581) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Köszi!!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7583) laci laci válasza juve600 (#7581) üzenetére


laci laci
addikt

Lehet ismerem :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7584) juve600 válasza laci laci (#7583) üzenetére


juve600
nagyúr

honnét ? :D

(#7585) laci laci válasza juve600 (#7584) üzenetére


laci laci
addikt


Az vagyok én.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7586) Black&White válasza laci laci (#7585) üzenetére


Black&White
addikt

Melyik, a Saomi Hungary? :F

(#7587) petipetya válasza Atomgeszi (#7561) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kitöltve, belépve ahová kell.

"nincs rá lezsóidő"

(#7588) laci laci válasza Black&White (#7586) üzenetére


laci laci
addikt

Nem,hanem a Tibor..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7589) baitsee23 válasza laci laci (#7588) üzenetére


baitsee23
őstag

Akkor honnan a nickname?! :F

Samsung Galaxy S24 (Regalaxy kupon eladó)

(#7590) laci laci válasza baitsee23 (#7589) üzenetére


laci laci
addikt

Téged sem baitsee23-nak hívnak,de a második nevem László

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7591) juve600 válasza laci laci (#7590) üzenetére


juve600
nagyúr

honnét tudod hogy nem,a mai világban ............ :DDD :DDD :DDD

(#7592) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

Üdv!
Nemrég óta használom ezt a készüléket, eddig nagyon bejön!
Huawei Mate10 Pro-t váltott!

Eddig egy dolgot nem tudtam megoldani, mégpedig a videós VLOG módot!

Elvileg egy frissítés óta elérhető ez a funkció, de sajnos én nem látom!

Miui Global 11.0.6 Stabil verzióm van, frissítést nem dobott még fel!
A kamera verziója pedig 3.0! (APK mirrorról szedtem le újabbat, de az meg nem megy fel)

Hogyan tudnám én ezt könnyen megoldani?
Tudtok ebben segíteni?
(Bootloader nincs nyitva)

(#7593) Atomgeszi válasza ujhelyiferi (#7592) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én ilyet eddig csak china alapú ROM-on láttam.

(#7594) ujhelyiferi válasza Atomgeszi (#7593) üzenetére


ujhelyiferi
tag

Nekem azt mondták, hogy nem mókolt Mi9 T-n biztos, hogy működik, frissítéssel jött!

https://pokde.net/news/xiaomi-adds-vlog-mode-to-the-mi-9s-camera/

(#7595) Roland0224


Roland0224
senior tag

Amúgy nagyon jó MIUI12-ben ez az IOS copy ,hogy ugrálok az alkalmazások között csak ahhoz olyan ramkezelés kéne mint IOS-en . Magyarul nem csak 3-4 alkalmazást tartani a ramban hanem többet újratöltés nélkül mert ez így csak parasztvakítás...:( :((

(#7596) juve600 válasza Roland0224 (#7595) üzenetére


juve600
nagyúr

pedig nálam miui11-ben 3 gb felett volt a szabad ram,most 2,5 körül van
én jobbnak ,gyorsabbnak érzem a 12-öt

(#7597) Roland0224 válasza juve600 (#7596) üzenetére


Roland0224
senior tag

Nálam 1,5 -2,5 körül. Stabil,gyors de nem tartja az alkalmazásokat akkor mennyiségben és olyan ideig mint az ios.
Tudom ez nem újdonság eddig is ilyen/hasonló volt de ha már úgy néz ki akkor lehetne már működésben is egy kis hasonlóság
Gyorsasággal nincs bajom csak ezzel az alkalmazás újratöltéssel
Tudom vegyek iPhone-t 😂🤦🏼‍♂️

[ Szerkesztve ]

(#7598) rjg válasza Roland0224 (#7597) üzenetére


rjg
őstag

Nálam nincs ilyen gond. Igaz, hogy a számomra fontos alkalmazásokat lelakatoltam az alkalmazásváltóban és az energia gazdálkodásuknál is "nincs korlátozás" opciót választottam, de ezeknél egyik sem tölt újra. Pedig a Chrome-ban most kb 25 tab van nyitva és mennek mellette az egyéb alkalmazások is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#7599) Atomgeszi válasza Roland0224 (#7595) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez lenne, hogy a főoldalt akarom behozni és az arcomba tolja az utols 3-4 alkalmazást, amit egyszer már "letettem az asztalra"? :D Mert ez rohadt idegesítő.

(#7600) Terentius


Terentius
őstag

Kezd nagyon elegem lenni a telóból. Kb ha 2-2,5 óra sot megvan már jó. Főleg a miui 12 óta. Másik probléma, hogy 1. Slotban a telenor szerint napi 10-20 alkalommal elveszti a jelet. Kicseréltem a simeket azóta stabil mindkét sim az ikonok alapján, de továbbra is merül. A nem netes simet átkapcsoltam gsm onlyra.

Poco F5 12/256 Gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.