Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) starr


starr
őstag

Gmail nem jelez pár napja, csak ha elindítom, akkor jönnek meg a levelek.
Minden engedve van, futhat is a háttérben. stb.

(#902) TIT válasza bucihost (#899) üzenetére


TIT
veterán

Nekem a philipsnél semmi.

(#903) Jonesy84 válasza TIT (#902) üzenetére


Jonesy84
tag

Nekem Microsoft miracast stickel szépen megy.

(#904) TIT válasza Jonesy84 (#903) üzenetére


TIT
veterán

Az más.
Tv-vel is szépen kéne mennie.

(#905) rellif válasza TIT (#902) üzenetére


rellif
senior tag

Nálam Lg-vel összekapcsolódik, de nem sikerül kiküldeni a képet.

(#906) morge válasza TIT (#904) üzenetére


morge
tag

Nekem a vezeték nélküli megjelenítővel mindent átvisz, ugyanazt látom a tv-n (Samsung) amit a telefonon, csak a kivetítés nem működik videóknál.

Más: Engem az idegesít még, ha nem fogadott hívásom , akkor azt írja ki , hogy 3-szor csengetett, 7-szer csengetett stb. Végül rájöttem hogy nem annyiszor hívtak, hanem annyiszor csörgött meg a telefonom. Ennek mi értelme van?

[ Szerkesztve ]

(#907) TIT válasza morge (#906) üzenetére


TIT
veterán

Semmi,egyedi feature amit más nem tud :)
Tudd milyen lassú voltál,hogy nem vetted fel 20 csörgés után se :)

Más: Nekem is létrejön elvileg a kapcsolat,aztán kiírja,hogy nem tudja lejátszani,de zidoo mediaplayerrel összejön,az is tud miracastot,viszont ha elfordítom a telót horizontálisa akkor a tv-n nem követi,meg néha a kép pixeles is.

[ Szerkesztve ]

(#908) Jonesy84 válasza TIT (#904) üzenetére


Jonesy84
tag

"Sajnos" nekem buta TV van otthon, így nem tudom azon próbálni. Viszont kipróbáltam egy Epson projectoron is és szépen működik. Ezek szerint a TV gyártók is betartják a szabványokat....
Mondjuk nekem Xiaomi.eu rom van a telón lehet az is befolyásolja.

(#909) TIT válasza Jonesy84 (#908) üzenetére


TIT
veterán

Hát lehet,mondjuk itt se elsőnek sikerült vagy nem kompatibilis a tv-vel ami miracastos,úgyhogy mennie kéne.

(#910) starr


starr
őstag

Rootolt kollégák!
Nálatok a wakelock detector működik?

[ Szerkesztve ]

(#911) rellif


rellif
senior tag

Egy újabb jól működő verzió /GCam_5_1v1.0_CS.3.64gmm17/
Tesztkép

(#912) morge válasza rellif (#911) üzenetére


morge
tag

Nem rossz kép , de szerintem nem jobb mint a gyári.

(#913) starr válasza rellif (#911) üzenetére


starr
őstag

Honnan lehet letölteni?
Nincs a listában, és a gugli sem ad rá semmit.

(#914) rellif válasza starr (#913) üzenetére


rellif
senior tag

A leírást itt találod hozzá.
Vagy ha nincs 4pda reged,akkor innen tudod letölteni.

(#915) starr válasza rellif (#914) üzenetére


starr
őstag

Én még tanultam oroszul egy évig, de ezt már elolvasni sem tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#916) starr válasza rellif (#914) üzenetére


starr
őstag

Nem csinál hdr képeket. Egyből ott a kép, nem írja, hogy feldolgozás. Kiégett, bemozdult, szóval nem az igazi.
Azért köszönöm!
Minden ilyet kipróbálok. :)

[ Szerkesztve ]

(#917) rellif válasza starr (#916) üzenetére


rellif
senior tag

Nálam működik rendesen.Esetleg nem egy korábbi gcam-ra települt "frissítésként"?
Az oldalon ajánlott beállításokat kipróbáltad?

(#918) starr válasza rellif (#917) üzenetére


starr
őstag

Nem.
Nem.
:)

(#919) starr


starr
őstag

Van egy kisebb problémám a notch elrejtésével.
Eleinte úgy működött, mint ezen a képen: [link]
Tehát az óra, stb továbbra is notch mellett volt, csak fekete alapon. Ez tetszik.
Egy ideje viszont úgy rejti el, hogy notch szintje alá kerül az óra, mintha kisebb lenne a kijelző.
(Erről nincs képem.)
Mit állíthattam el?
Nem tudom mióta van. Globál Romon voltam, most EU-n. Lehet, hogy az EU rom óta van így csak most vettem észre?

(#920) Jonesy84 válasza starr (#919) üzenetére


Jonesy84
tag

Az EU rom miatt van szerintem is, én is a váltáskor vettem észre

(#921) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Pénteken elméletileg én is csatlakozok a klubbhoz :)
Esetleg van olyan itt aki Redmi Note 5 4/64-ről váltott ilyen telefonra?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#922) bucihost válasza dewil666 (#921) üzenetére


bucihost
senior tag

Szia. Igen, én arról váltottam :K

(#923) dewil666 válasza bucihost (#922) üzenetére


dewil666
őstag

Szia!

Esetleg pozitív illetve negatív tapasztalatot tudnál írni a Note 5-höz képest?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#924) bucihost válasza dewil666 (#923) üzenetére


bucihost
senior tag

Szubjektív, számomra pozitív negatív dolgok:

Pizitívnak talán a szebb képeket tudnám írni, akku idő nekem nem zavaró - használattól függően 1.5-2 nap. Maga a készülék szebb.

Negatívnak hat a jack hiánya (töltés közben nem lehet zenét hallgatni). Bár erre megoldás a BT headset.
Infra hiánya 1 szer jött elő, mikor fontos lett volna. Valamint a "noccs" értesítések nem jelennek meg. (Elvileg erre lesz patch).

Szokásos headset halk probléma itt is adott...

Más negatívum nem jött elő. Ami még zavaró kicsit, az az értesítések pusholása, néha lasabban jönnek mint más telón, de ezzel együtt lehet élni.

(#925) dewil666 válasza bucihost (#924) üzenetére


dewil666
őstag

Köszönöm a leírást!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#926) novinyul


novinyul
veterán

[link]
Kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#927) morge válasza novinyul (#926) üzenetére


morge
tag

Na ez azért nem rossz hír! :)) Én hiszek nekik, hinni akarok :DD Jó lenne az Mi 8 szoftvere is.

[ Szerkesztve ]

(#928) morge


morge
tag

Nagyon halál van itt. Ennyi volt ebben a telefonban?

(#929) starr válasza morge (#928) üzenetére


starr
őstag

Csak senkinek semmi gondja vele, ezért nincs téma. :)
Meg aztán a kínai újév miatt frissítés sincs.

(#930) morge válasza starr (#929) üzenetére


morge
tag

Már azt hittem leváltotta mindenki, ezek a ferde szeműek lassan 3 havonta váltják az elődöket. :D

(#931) TIT válasza morge (#930) üzenetére


TIT
veterán

Hát ja,én gondolkozom mert vannak gondok,de ha leírom(már leírtam)attól nem lesz jobb.
Amit írtam a telón hiba azt meg nem küldi el,met kategóriát akar,hogy válasszak,pedig megtettem.
Időjárásnál csak néha mutatja óralebontásban előre.
Mondjuk nincs is amit vennék helyette,mindnek van valami baja.

[ Szerkesztve ]

(#932) menledge


menledge
senior tag

Üdv!

Sajnos nekem nem jött be a külföldi rendelés, nem kaptam meg a telót. Egyelőre azért küzdök, hogy a pénzt visszakapjam, egy jó darabig így marad a régi.
Üvegfóliát viszont már korábban megrendeltem ami így fölösleges számomra. Ha valakinek szüksége van rá, az írjon és megbeszéljük.

[ Szerkesztve ]

(#933) pècsimunkás válasza morge (#928) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem hiszem . Jó telefon , nincs vele gond . Anyám kb 4 èv múlva is ezt használja majd :D . Mind ahogy a ZTE v 5 -öt is 4 èvig használta. Amúgy , ha holnap megkotlana az OP3 telefonom , ilyet vennèk helyette.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#934) morge válasza pècsimunkás (#933) üzenetére


morge
tag

Nekem is meglesz 2-3 évig szerintem ha bírja, elég korrekt készülék. Teljesen megbarátkoztam vele, pedig nem volt egyszerű Samsung után. Na meg ha jön egy két fejlesztés rá kamera szinten, az még nagyszerűbbé teszi, bár így is elégedett vagyok vele.

(#935) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Bele ütköztem egy problémába. Lassan 4 hónapja nyüstölöm a telefont, eddig minden rendben volt. Előtte Note 5 pro-t nyüstöltem. Próbáltam már régebben is a BT fülesem hozzá párosítani, de nem ment. Azt hittem a fülessel van gond... (valami 3-4 ezres füles). Tegnap viszont próbáltam a kocsiban lévő pioneer BT-s rádióhoz is hozzá párosítani, de az sem sikerült. " Nem sikerült a párosítás hibás pin vagy jelszó miatt". Anno a Note5Pro-val lazán ment mind a 2, semmi baja nem volt.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Minden gyári, nincs root, bl nyitás, stable global. (note 5 is full gyári volt)....

(#936) rellif válasza bucihost (#935) üzenetére


rellif
senior tag

A gyári Ford Sync rendszer is kér PIN kódot.Szerintem a Pioneer-hez is kell lennie valamilyen kódnak. :F

(#937) bucihost válasza rellif (#936) üzenetére


bucihost
senior tag

lehet, de a lehetőséget fel sem adja.... rányomok, hogy párosítás eltelik 5 másodperc és kidobja, hogy hibás pin vagy jelszó. de fel sem dobja a pin lehetőségét :(

(#938) rellif válasza bucihost (#937) üzenetére


rellif
senior tag

Eu rom-nál felugrik az ablak ahová a pin-t kell megadni.OBD-s kütyü is kér pin-t,de oda nem generál kódot mint a kocsi,hanem 12345 számsorral párosodik.

(#939) bucihost válasza rellif (#938) üzenetére


bucihost
senior tag

megvan a hiba... nagy utána olvasás után. A rádió csak 5 eszközt enged párosítani, és a mi8 lite lett vola a 6-dik..... töröltem az előzö eszközöket, és már van is pin ablak.... :W

(#940) rellif


rellif
senior tag

20.-án bemutatják a Mi 9-et. Pár hét vagy hónap és biztos lesz lite is :U Nagyon gyakran jönnek a modell frissítések komolyabb fejlesztés viszont nem tapasztalható.

(#941) novinyul válasza rellif (#940) üzenetére


novinyul
veterán

A lite még odébb van egyenlőre, de a MI8 Lite-ra is készül az új kamera szoftver, na meg akkor egy nagyobb frissítés formájában dobják ki. Amúgy nekem semmi bajom nincs a telefonnal, teszi a dolgát. Sok tesztet megnéztem az új Redmi Note 7 ellen is és szerintem azért nem sokkal jobb pl. kamerában a Note 7. Esetleg a Note 7 pro hozhat nagyobb változást, de az még odébb van, kategóriájában még mindig nagyon jó választás.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#942) morge válasza novinyul (#941) üzenetére


morge
tag

Én Samsung után nehezen barátkoztam meg az MI8 lite-al, de már hozzá szoktam, és nagyon szeretem. Ha semmi nem jönne rá akkor is jó kis cucc ez, de még annyira friss telefon, kizárt hogy ne javítanának még rajta. Szerintem Note 7 nem lesz jobb, nagyjából ugyanez a telefon lesz, csak több megapixel, ami nem biztos hogy jobb képet eredményez. Mondjuk kisebb a notch rajta, az jobban tetszik, viszont nincs 6/128gb verzió.

(#943) morge


morge
tag

Ezt ma adták ki : [link]

Érdemes rászabadítani?

[ Szerkesztve ]

(#944) Thom!


Thom!
veterán

Üdv.

Van rá már új ROM? Android 9?

(#945) starr válasza morge (#943) üzenetére


starr
őstag

Olyan lassan jön le, hogy inkább le sem töltöm. Majd holnap.

(#946) rellif válasza starr (#945) üzenetére


rellif
senior tag

A sourceforge.net-ről max sebességgel tölthető ;)

Thom! Gyári és custom rom-ból is van már Android 9-es.

(#947) starr válasza rellif (#946) üzenetére


starr
őstag

Köszönöm. Fenn is van. A dark módot vajon hol lehet kikapcsolni? Most nem találom a Megjelenítésnél.

Update: A fejlesztői-be került. Automatikusan is tud váltani idő alapján.

[ Szerkesztve ]

(#948) novinyul válasza starr (#947) üzenetére


novinyul
veterán

Ez eu-s vagy global szoftver?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#949) starr válasza novinyul (#948) üzenetére


starr
őstag

EU, és abból is a heti.

(#950) TIT válasza rellif (#946) üzenetére


TIT
veterán

Akkor miért nem frissült?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.