Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) sz.feco válasza bach66 (#2000) üzenetére


sz.feco
újonc

Igen megmaradt.

(#2002) csongi válasza kicsi007 (#1996) üzenetére


csongi
veterán

Koszi!
:R

bach66 igen.

(#2003) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Root nélkül fel lehet tenni a telefonra a gcam app-ot úgy hogy működjön is? Magisk-et láttam használják sokan, mert ahhoz nem kell root, viszont a TWRP-t nem sikerül feltenni a root hiánya miatt.

Ha tegyük fel rootolom a telefont, akkor a gyári frissítés még települni fog?

(#2004) baluponthu


baluponthu
csendes tag

Szombaton feldobta a frissítő, hogy van miui 12 a telefonra, elkezdte letölteni, 2%on kiakadt a letöltés, belefagyott a teló is. Újraindítás, azóta nem talál frissítést a telefonom. Azt írja a 11.0.3 a legfrissebb. Én baltáztam el valamit vagy a kínaiak?

(#2005) pècsimunkás válasza baluponthu (#2004) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Adguard?
Anyám telefonját sem engedi frissíteni, amíg ki nincs kapcsolva az Adguard.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2006) baluponthu válasza pècsimunkás (#2005) üzenetére


baluponthu
csendes tag

Nincs telepítve, úgyhogy sajnos nem az lesz. :((

(#2007) TIT


TIT
veterán

Nekem még most se dobja be,hogy lenne.
Az alapértelmezett csengőhang szól,pedig be van állítva egyéni.

[ Szerkesztve ]

(#2008) _q válasza baluponthu (#2004) üzenetére


_q
addikt

Nekem ma dobta fel, 24%-nal fagyott ki majd újraindult szerencsére azóta megy a 11-es verzió. Most megint talált 12es verziót, érdekes mert most 1.9GB míg a kihagyott verziónál 800MB volt. Majd tesztelem működik e.

[ Szerkesztve ]

(#2009) Janusz001


Janusz001
őstag

Nálam tegnap reggel ment fel a 12 -es, gond nem volt, azóta is teszi a dolgát.

(#2010) dchard válasza Janusz001 (#2009) üzenetére


dchard
veterán

Nálam kidobta a 12-t, a kérdés hogy van-e működő root rá? Vagy az eddigi módszer (pitch black recovery) működik-e?

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2011) dchard válasza dchard (#2010) üzenetére


dchard
veterán

Jelentem, az eddig működő pitch black recovery + magisk működik továbbra is MIUI 12 alatt is.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#2012) bach66


bach66
tag

Üdv!
A MIUI 12 hoz valami érdemi változást, javítást is vagy csak optikai tuning?

(#2013) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Momentán kicsit jobbnak érzékelem az akkuidőt...
Tetszik a betűtípus :)
Tárcsázóban csak piktogrammok vannak az eddigi szöveg helyett
Az általam használt appok ikonjai közül kettő változott kicsit..
Hirtelen ennyi, ha van konkrét kérdésed, hajrá :)

(#2014) morge


morge
tag

Sziasztok!

Lehet kicsit off, de hátha szüksége van valakinek 8 Lite alkatrészre. Sajnos egy újraindítás után nem kapcsolt be, szervizes barátom azt mondta alaplap hibás lett, egyébként mindene jó. Ha esetleg valakinek kellene belőle valami megbontanám, vagy egybe is eladnám.

(#2015) TIT


TIT
veterán

Érdekes ha a frissítéskeresésnél rámegyek a menüben a legfelsőre(legújabb frissítés l...)akkor letölti és telepíti,akárhányszor rányomok.

(#2016) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!
Az létezik, hogy kivették a szemkimélő módot? Vagy olvasó mód. Nem tudom, hogy van itt.
Édesanyám szólt, hogy nincs már ilyen opció.
Kb 1100 km-re re vagyok tőle, sajna nem tudok ránézni a telefonjára. Esetleg ha valaki megnézné, megköszönném.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2017) PeterUr


PeterUr
csendes tag

Szóval falhoz vágom.... kb 30 mp cént feljön egy ablak hogy jelentést akar küldeni valamilyen hibáról, rendben megnézem valami "zagyvasag" ok küld eltűnik majd újra megjelenik teljesen használhatatlanná vált miatta. Frissítés nem volt semmi. Pontossan ezt látom:

A(z) Biztonság alkalmazás állandóan I...

Elküldi a jelentést elemzésre? A jelentés tartalmazhat személyes imformációkat. A jelentés segíti a munkánkat a hiba kijavításában és soha nem osztjuk meg semmiylen közösségi oldalon.

Összegzés megtekintése

Mégsem - Jelentés

Egyik sem ér semmit.

(#2018) viktorhu válasza PeterUr (#2017) üzenetére


viktorhu
veterán

Érdemes lenne kiderítened, hogy melyik alkalmazás okozza a problémát. Ha nem sikerül, akkor meg egy reset fog segíteni.

(#2019) bach66 válasza pècsimunkás (#2016) üzenetére


bach66
tag

Nekem működik jól az olvasó mód. Legújabb MIUI van fenn.

(#2020) pècsimunkás válasza bach66 (#2019) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi.
Ha lehúzod a status bart, ott van az ikon, akkor gondolom.
Majd mondom anyámnak, nézze meg jobban. Vagy pár hét múlva megyek haza, ránézek majd.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2021) pècsimunkás válasza bach66 (#2019) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Mondtam anyámnak- de ezt mondtam már neki, hogy ha lehúzza a status bart, és nincs ott az ikon, lapozzon jobbra, hátha ott van az az ikon. Nem vette észre, vagy nem tudom mi lehetett, mondtam neki, nézze meg jobban. Na, ma észre vette.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2022) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Ez a telefon tudja a VOWIFI-t?
Hogy működik ez, külön be kell kapcsolni vagy állítani?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#2023) bucihost válasza dewil666 (#2022) üzenetére


bucihost
senior tag

(#2024) dewil666 válasza bucihost (#2023) üzenetére


dewil666
őstag

Köszönöm szépen! :R

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#2025) neo21212


neo21212
csendes tag

Üdv. Segítséget kérnék. Huawei watch Gt-t szeretnék párosítani. A Huawei Healt program telepítése megtörtént, de a készüléklista frissítése nem akar elindulni, ellenőrizzem az internet kapcsolatot. A nettel semmi gond. Esetleg valami beállítási probléma a készülékben? Köszönöm

(#2026) dewil666 válasza bucihost (#2023) üzenetére


dewil666
őstag

Szia!
Kerestem de nekem nincs ilyen beállítási lehetőség.

A keresőbe is hiába írtam be, hogy volte vagy vowifi nem talál eredményt.
Ez van rajta

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#2027) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Van rá lehetőség hogy le tíltsam a telefont?
Sajnos vittem volna eladni és minden a dobozában volt mikor a buszon valaki ki vette a táskámból ☹️

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#2028) viktorhu válasza dewil666 (#2027) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha már menüből resetelted, akkor kivetted a google accountodból. Rendőrségi feljelentés után a szolgáltatók tudják tiltani - kérdés, hogy akarják-e tiltani a nem náluk vett készüléket.

Ha nem volt még meg a reset, akkor meg próbáld meg inkább a google segítségével megtalálni, hátha bekapcsolták.

(#2029) dewil666 válasza viktorhu (#2028) üzenetére


dewil666
őstag

Gyári vissza állítást én csináltam neki hiszen eladni vittem az új tulajnak :O
Annyi hogy imei számot tudok illetve a számla (ami a dobozában volt) az én nevemen van

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#2030) viktorhu válasza dewil666 (#2029) üzenetére


viktorhu
veterán

Menüből csináltad, vagy hard reset volt?

Kérdezd meg a szolgáltatót, hogy hajlandóak-e letiltani akkor is, ha nem tőlük vetted. Rendőrségi feljelentés kell hozzá. Van valamid, ami igazolja, hogy a tied volt? Pl. emailes visszaigazolás a vásárlásról. Ill. az üzlet tud neked számlamásolattal segíteni.

(#2031) dewil666 válasza viktorhu (#2030) üzenetére


dewil666
őstag

Menüből csináltam!
E-mail megvan a rendelesről.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#2032) TIT


TIT
veterán

3 mp.-ig tartó egyre erősődő furcsa sípoló hang jelentkezik.
Lehallgatnak vagy az aksi készül felrobbanni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.