Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) rellif válasza TIT (#950) üzenetére


rellif
senior tag

A 9.2.15-el még mindig béta fázisban van így nem mindenkinek elérhető. (amennyiben gyári Rom-ról beszélünk)
Eu és custom romok pedig már hónapok óta pie-t használnak.

(#952) TIT válasza rellif (#951) üzenetére


TIT
veterán

Gyáriról persze global.
Az érdekes,hogy így le van maradva a global,akkor van difi köztük.

(#953) morge válasza TIT (#952) üzenetére


morge
tag

Ami késik nem múlik.

(#954) TIT válasza morge (#953) üzenetére


TIT
veterán

Tudom,március-áprilisra csak jön.

(#955) morge válasza TIT (#954) üzenetére


morge
tag

Itt van a küszöbön. :DD

(#956) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok. Az utóbbi pár napban brutálisan elkezdett merülni az akku. Éjfél és reggel 7 közt (alszom) 20-25-30 %-ot merül, és reggel fogad egy értesítés , hogy az éjjel sokat merült az akku. Akku kímélőt is állítottam már, de semmi változás. Fogyasztás menüben meg semmi nincs, hogy mi zabálná le. Valakinek ötlet? Legfrissebb stabil globál van rajta. :W

[ Szerkesztve ]

(#957) rellif


rellif
senior tag

A heti frissítés (eu dev) túl sok újdonságot nem hozott.../androidos biztonsági hibajavító csomag 02.01/
A múlt heti(9.2.15) nálam merült mint a Titanic :O remélem ez jobban sikerült :U

(#958) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Sziasztok

Régebben már kéredztem, de nem kaptam választ, olyan beállítás nincsen hogy hangjelzésre készítsen képet? A 4x tudta ezt a funkciót gondolom ebben is benne van még nem találtam meg.

(#959) rellif válasza gyuri00 (#958) üzenetére


rellif
senior tag

Gyári alkalmazásban nem láttam ilyen lehetőséget.Amennyiben használsz Gcam-ot ott van fotófülke opció,ami mosolyra,grimaszra stb készít képet.

(#960) Thom!


Thom!
veterán

eustocknál nagyon jó áron van :C

(#961) hunaqua


hunaqua
addikt

Ez a gond evvel a telefonnal,hogy túl nagy az érkező modellek száma,így nem fog megfelelő közösség alakulni köré. Most mindenki várja a Redmi 7 Pro-t.Viszont amire az megjön,akkor meglebegtetnek valami mást,és akkor már arra fog várni a nép.Igaz,nem értek hozzá,de ez már szerintem túl gyors fluktuáció .

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#962) pècsimunkás válasza hunaqua (#961) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Igazad van . Ismerek 1-2 embert , aki èvek óta mindig vár valami belebegtetett új modellre , közben èvek óta szarabnál szarabb telefonja van . Persze megtehetnè , hogy vesz jobbat . A Mi 8ite - re is azt mondták , hogy megveszik . Aztán nem ...
A Xiaomi ès a Huawei telefondömpingjèt mèg az 5-6 èvvel ezelőtti Samsung is megirigyelte volna ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#963) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Sziasztok!

Hozzám került egy Mi 8 lite készülék.Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy a gyári tok védi a kamerát?Mármint síkban van, vagy kicsit beljebb esik a lencse?

(#964) bucihost válasza Richoo44 (#963) üzenetére


bucihost
senior tag

Szia. Nem védi. Kilóg egy kicsit a kamera a tokból.

(#965) Richoo44 válasza bucihost (#964) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Na basszus, köszi! :/ Tökre érthetetlen....lehet csak az én mániám, de annyira alapnak gondolom, hogy egy tok védje már azt a nyomorult lencsét.
Köszi a villámgyors választ!!

[ Szerkesztve ]

(#966) bucihost válasza Richoo44 (#965) üzenetére


bucihost
senior tag

A lencse körüli fém egyébként egy hajszálnyival magasabban van, de már nekem is megkezdte a fémen a festéket, ha hátlapra teszem a telefont.

(#967) Stewe Dragon


Stewe Dragon
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Mi8 lite mobilon szeretnék global stabil romrol beta global romra frissiteni, zárt BL.
Hogyan lehetséges? Hiába töltöm le az oldalról, nem tudom frissiteni rendszerfrissités alól sem... Köszi

(#968) Richoo44 válasza bucihost (#966) üzenetére


Richoo44
aktív tag

És neked egyéként a lencse karcolódik?Strapabíró szerinted?

(#969) morge válasza Richoo44 (#968) üzenetére


morge
tag

Konkrétan a lencsevédő üvegről nincs teszt, de a gorilla glass 5 jól bírja:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#970) Richoo44 válasza morge (#969) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Köszi, igen, az elsőt láttam már.Mondjuk gyakorlati haszna pont nincs sajna.Nem túl életszerű.A második már érdekesebb, az apró és a kulcs miatt, bár pengével senki nem kezdni el a telefont karcolgatni (hacsak nem teszt gyanánt) én a tesztelők helyében áttérnék arra, hogy poros környezetben nézzük, mit bír.Nem ezek karcolnak egyébként sem.
De ez nyilván látványosabb, és többen megnézik (köztük én is :D )
Köszi az infot :R

(#971) bucihost válasza Richoo44 (#968) üzenetére


bucihost
senior tag

A lencsén semmi karc nincs (szerencsére). Most jött meg egy ebay-os csoda 360-as tok, üvegfóliával együtt. Volt vagy kemény 800 Ft. Ez védi teljesen, minden oldalról, és a lencsénél is van direkt egy perem.

(#972) Richoo44 válasza bucihost (#971) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Köszi az infot neked is.Én is vettem rá végül, még mielőtt beüzemeltem.De most így védve van minden :D

(#973) morge válasza Richoo44 (#970) üzenetére


morge
tag

Én poros környezetben használom, autófényező vagyok. Full por állandóan, este mindig át kell törölgetnem, de eddig semmi látható hibák sincsenek rajta.

(#974) morge válasza morge (#973) üzenetére


morge
tag

Viszont találtam egy ilyen hirdetést: [link]

" Hátulján karcok találhatóak"

Hát ez ellent mond a fizikának, akarom mondani, a videónak :Y

[ Szerkesztve ]

(#975) Richoo44 válasza morge (#974) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Èrdekes,mondjuk a hátlap csak GG 3,szóval az sem épp a legerősebb védelem.Szerintem elég,ha a hátán csúszik 20-30cm-et, és máris karcos lesz.De azért,legyen csak az a tok rajta :D.

(#976) rellif válasza morge (#974) üzenetére


rellif
senior tag

És ráadásul nem létezik 6/64-es verzió sem :D

(#977) morge válasza Richoo44 (#975) üzenetére


morge
tag

Hát itt GG5-nek írják az üveget: [link]

(#978) Richoo44 válasza morge (#977) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Csak az előlapja GG5, hátul GG3.

https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla/xiaomi/mi-8-lite.html

(#979) TIT


TIT
veterán

A facebook mellé miért rakta be a netpincér ikonját?
Témáknál is elég gáz a sok reklám,véletlen a reklámot telepítem,szomorú,hogy a xiaomi reklámokat zúdít ránk.
Hong-Kong régiónál is berak sunyiba pár alkalmazást pluszba.

(#980) Richoo44 válasza TIT (#979) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Én is észrevettem, több is volt, kitörlöd és annyi.Bár az tény, hogy kurva gusztustalan dolog. :(( :((

(#981) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Csináltam egy képet, szokásos téma.Ha valakit érdekel,szerintem egész jó képet csinál, ez AI kép, szóval nem piszkáltam a beállításokba.Több van még ebben. :)

(#982) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Persze Fototrendre feltöltöttem, ez lemaradt. :D

(#983) morge válasza Richoo44 (#982) üzenetére


morge
tag

Mi 8 Lite, vagy a Redmi Note 5 csinál szebb képeket? ( Hol található ez a templom?)

(#984) novinyul válasza morge (#983) üzenetére


novinyul
veterán

MI 8 Lite jobb kamerában, volt Note 5-m is, nem volt rossz de kamerában jobb a 8 Lite

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#985) Richoo44 válasza morge (#983) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Nekem is volt mind a kettő, érdekes kérdés.Nekem minőségben kb. ugyanolyannak tűnik, ami nekem szempont hogy itt van elég komoly záródő a kézi módban,ez fontos volt.Majd csinálok egy montázst mind a kettővel lőttem itt képet.Ja és ez a Zsámbéki Romtemplom.

[ Szerkesztve ]

(#986) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Találtam két képet,osszeraktam.Nos, a világosabb az a Note 5, bár hozzá teszem, ott már természetellenes színeket generált a telítettség állítás.Nekem a Mi 8 lite természetesebb színeket generált

(Persze az sem elhanyagolható,hogy a Note 5-nel az időjárás is kedvezőbb volt.)

(#987) morge válasza Richoo44 (#986) üzenetére


morge
tag

Így nem igazán jön át, de hiszek neked :) . A templom nagyon tetszik :))

(#988) novinyul válasza morge (#987) üzenetére


novinyul
veterán


ezek MI 8 Lite képek


Ezek Note 5 képek

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#989) TIT válasza Richoo44 (#980) üzenetére


TIT
veterán

Hát igen,csak elöször néztem az alkalmazásokba de nem volt,mert csak az ikonja van,az meg megy simán a kukába.

(#990) morge válasza novinyul (#988) üzenetére


morge
tag

Közel azonos minőségüek.

Más: Akku töltöttségi százalékot nem lehet kivenni onnan, valahogy nagyobbra tenni? Menet közben szemüveg nélkül sosem látom, olyan miniatűr. Ferde szemmel biztos jobban látni :DD

(#991) novinyul válasza morge (#990) üzenetére


novinyul
veterán

Alaphelyzetben nem lehet, bár annyira nem is mozgat, 1 nap lazán meg van. Képminőségben a 8 lite jobb, de nappal a Note 5 is kiváló.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#992) TIT válasza morge (#990) üzenetére


TIT
veterán

Sajna z ilyen láthatatlan,elég idegesítő,ennyi eszük van,a huawei vagy melyik jól láthatóan meg tudta oldani.
Most beraktam sötétvörös témát és egy fokkal jobb,az uccsó frissítésbe ki is vették azt a funkciót,hogy nagyba mutassa az akku menübe....gratula.
Az időjárásnál meg 2-őt mutat,mert lehet lapozni,csak semmi értelme,egyik rózsadomb,persze a hőfok is más.

[ Szerkesztve ]

(#993) juve600 válasza novinyul (#991) üzenetére


juve600
nagyúr

gcam-al is próbáltátok ???

(#994) novinyul válasza juve600 (#993) üzenetére


novinyul
veterán

Próbáltam mindkettőnél, de nekem a gyári kamera jobban bejött. Bár az új szoftverre várok a 8 Lite-ra, elvileg az F1-ből át emelnek elég sok mindent.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#995) rellif


rellif
senior tag

Gcam-ok is "változó" képminőséget hoznak.Mi8 lite-ra a BSG és SerJo87 megoldásai tűnnek a legjobbnak.
Portréra pedig az 5-ös sorozatú Gmm17 CSeUs-tól.A celsoazevedo-n pedig van egy pár jól használható config a legújabb 6-os sorozathoz. ;)

(#996) korsp válasza rellif (#995) üzenetére


korsp
csendes tag

Szia! Tudnál linket dobni egy jó,megbizható gcamra? :D

(#997) juve600 válasza korsp (#996) üzenetére


juve600
nagyúr

Mi room oldalon mindig a legfrissebb van fent

(#998) rellif válasza korsp (#996) üzenetére


rellif
senior tag

Ez hibátlanul működik és a Urnyx05-settings alap beállításnak tökéletes.

(#999) rellif válasza juve600 (#997) üzenetére


rellif
senior tag

Mi8 lite-ra inkább a Mi A2 és a OnePlus-ra készült Gcam-ok ajánlottak.

(#1000) starr válasza rellif (#998) üzenetére


starr
őstag

Köszi, felraktam.
Alapból borzalmas képeket csinál.
Hogy lehet importálni ezt a config fájlt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.