Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ka64 válasza Hunter2 (#550) üzenetére


ka64
tag

Nekem tegnap megjött. MIUI Global 13.0.6 Stabil.

(#552) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok. Masnak is bugos a MIUI 13-ban a bongeszo valasztas? Ha ranyomok egy linkre mondjuk messengerben feldobja h melyik bongeszovel szeretnem megnyitni. De full bugos csak a xiaomi bongeszot dobja fel meg azt h egyeb, de az egyeb gomb nem is mukodik, ha ranyomok konkretan vmi egesz mas alkalmazast nyit meg...

(#553) Hunter2 válasza ka64 (#551) üzenetére


Hunter2
addikt

Most hogy szólsz nekem is. :C

[ Szerkesztve ]

(#554) Hunter2


Hunter2
addikt

Eddig a poco launchert használtam erre a 13-as miui óta nem támogatott. Tudtok ajánlani valami launchert ami normálisan működik van benne menü és nem csak minden a főoldalakra van kihányva?

(#555) jobarat01 válasza jobarat01 (#549) üzenetére


jobarat01
tag

Mivel senki nem tudja, megválaszolom hátha valaki keresi. PixelExperience-en müködik a google pay és a volte, a vowifi a telekommal nem müködik valamiért

(#556) Nexave


Nexave
tag

Sziasztok! Valaki esetleg találkozott már a következő hibával? A Beállításokba belépve, egyszerűen nem reagál a telefon sem a Háttérképek sem a Témák menüpontra. De így semmit! Lefrissitettem, újraindítottam de nem vagyok nagy mágus... 😁 Jelenleg 13.0.8 stabil fut rajta.

(#557) Mano66 válasza Nexave (#556) üzenetére


Mano66
senior tag

Témák visszaállítása: Beállitások. Alkalmazás. Alkalmazáskezelés.Három pötty. Alkalmazás preferencíának visszaállítása. Visszaállítás.
Témák. Automatikus indítás.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#558) eeestvan


eeestvan
tag

Novemberi biztonsági frissítés jött ma.
Csak érdekes módon írja ki ;)
[kép] [kép]
Gondolom a November 11. -hó nem pedig 10. na de üsse kő. :D

[ Szerkesztve ]

Nincsenek előítéleteim, egyformán utálok mindenkit :) !

(#559) ginola


ginola
addikt

Garancia lejárta után két nappal az ujjlenyomat olvasó is elromlott, random újraindulások vannak, közelségérzékelő eddig is rossz volt, mivel nincs is benne. A szokásos szoftveres bakikról nem is beszélve. Redmi 4 Prime tökéletes volt, ez sokat nem ér.
Azt hiszem bye bye Xiaomi.

(#560) Hunter2


Hunter2
addikt

A MIUI 14-re firrült már valakinél a telefon?

(#561) dilajoska1 válasza Hunter2 (#560) üzenetére


dilajoska1
őstag

Már kint van a 14.
[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#562) Hunter2 válasza dilajoska1 (#561) üzenetére


Hunter2
addikt

THX :R

(#563) dilajoska1 válasza dilajoska1 (#561) üzenetére


dilajoska1
őstag

👍👍

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#564) Masato


Masato
tag

Mivel lassan lejár a készülék szoftvertámogatása, időszerű lehet custom ROM-ot rátenni. Nekem mint második készülék üzemel már egy ideje ArrowOS-szel, azonban ezzel nem működött a VoWiFi. Rászántam egy kis időt, hogy ismét működésre bírjam.

A megoldás egyszerű: vissza kell flashelni a működő, régi baseband-et, ami egyébként a legújabb gyári MIUI-val sem frissül. A custom ROM viszont felülírhatja.

A Telekommal működő baseband:
2.5.c1-7.1-4393.32-1220_1014_3e63118fb3
(DT_Hungary_Commercial PDC-vel ellenőrizve)

Megtalálható:
miui_APOLLOEEAGlobal_V13.0.12.0.SJDEUXM_00184d7033_12.0.zip

Flashelés:
fastboot flash modem NON-HLOS.bin

(#565) kikinda2 válasza Masato (#564) üzenetére


kikinda2
tag

Ez érdekel, mert én is ArrowOS-t használok.
Jól gondolom ugye, hogy a kiszedett NON-HLOS.bin az összes hazai szolgáltatóra jó kell legyen, nem csak a Telekomra?
Van annak valami oka, hogy nem a
xiaomi.eu_multi_HMK30SUltra_MI10T_V14.0.5.0.SJDCNXM_v14-12.zip-ből szedted ki?

Köszi

(#566) kikinda2 válasza Masato (#564) üzenetére


kikinda2
tag

Az ArrowOS csatornán azt a figyelmeztetést kaptam, hogy ne legyen a MIUI ROM Android 12-nél régebbi verzió!

(#567) Masato válasza kikinda2 (#565) üzenetére


Masato
tag

Mivel jelenleg a VoWiFi csak a Telekommal működik publikusan, nem tudom, hogy a Yettellel menne-e. A Telekom VoLTE működött újabb basebanddel is.

Ezt a specifikus verziót kerestem, ami az ismerősöm gyári állapotbában lévő Mi 10T-n is van. Előtte próbáltam vagy másik négyet, amiben nincs benne ez a DT_Hungary_Commercial profil. Helyette egy lengyelre ugrik, amivel csak VoLTE van, VoWiFi nincs.

(#568) kikinda2 válasza Masato (#567) üzenetére


kikinda2
tag

Megnéztem az ArrowOS beállításait és a Hálózat és internet menüponton belül mind a Hívások és SMS, mind a SIM-kártyák menüpont alatt be lehet a Wi-Fi hívást kapcsolni.
Természetesen a Telekom-os SIM-nél jelenik csak meg a beállítási lehetőség, a Yettel-nél nem.
Próbáltad bekapcsolni és nem működött?

[ Szerkesztve ]

(#569) Masato válasza kikinda2 (#568) üzenetére


Masato
tag

Igen, pontosan ez a probléma, ha nem megfelelő a baseband: hiába kapcsolod be, nem fog működni. A fenti verzióval egyből megjelent az ikon.

(#570) kikinda2 válasza Masato (#569) üzenetére


kikinda2
tag

Sajnos nekem ezzel a modem fájllal sem kapcsolt be. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok, de nem baj, mert nincsen rá szükségem. Az ArrowOS ugyan azt a modem fájlt használja, mint a Xiaomi.eu ROM-ok, amik a kínai ROM-okból vannak deriválva.

(#571) Masato válasza kikinda2 (#570) üzenetére


Masato
tag

A Telekom SIM-eden is be van kapcsolva? 1414-re küldj SMS-t +WIFIHANG tartalommal. Meg ellenőrizd, hogy a baseband az általam leírt verziót mutatja-e.

(#572) kikinda2 válasza Masato (#571) üzenetére


kikinda2
tag

Valószínűleg az SMS küldés maradt ki. Próbáltam küldeni, de jelszót kér az aktiváláshoz +WIFIHANG jelszó
Nem lehet ezt máshogy élesíteni?

(#573) Masato válasza kikinda2 (#572) üzenetére


Masato
tag

Ha üzleti előfizetés, akkor telefonálás üfsz-ra, ha viszont flottás, akkor a flottakezelőt kell megkérni, ha jól emlékszem. Személyesen is lehet intézni.

(#574) Hunter2 válasza Masato (#564) üzenetére


Hunter2
addikt

Mikor jár le? Biztonsági frissítést meddig kap?

(#575) jobarat01 válasza Hunter2 (#574) üzenetére


jobarat01
tag

Várhatóan idén

(#576) meszike91


meszike91
senior tag

Nem tudom érdekes e bárkinek is, de Lengyelországra állítva a régiót nekem azonnal jött a miui 14 update. Magyarországon nem jött semmi.

du, du hast, du hast mich

(#577) jobarat01 válasza meszike91 (#576) üzenetére


jobarat01
tag

Melyik update? Nekem már régóta 14-en van

(#578) andorfy válasza meszike91 (#576) üzenetére


andorfy
csendes tag

Köszi az infót! :R
Nekem nem dobta fel sem a 14-es updatet, sem semmi mást kb fél éve, de átállítva a régiót Lengyelre, ahogy javasoltad tényleg 3 percen belül írta, hogy van új update, és már nekem is hozza így a 14-et.

(#579) meszike91 válasza jobarat01 (#577) üzenetére


meszike91
senior tag

Nekem és ezek szerint másnak se jött. A korábban belinkelt verziót sem engedte fel.

du, du hast, du hast mich

(#580) andorfy válasza meszike91 (#579) üzenetére


andorfy
csendes tag

Este megcsináltam a frissítést, nekem most a 14.0.1.0(SJDEUXM) verzióra frissült, 2023.03.01-es Android biztonsági frissítéssel.

Ez a legújabb, vagy valami még most is hiányzik nálam? Mintha neten valahol láttam volna 14.0.3 vagy 14.0.4-es verziót is, de most ebben nem vagyok teljesen biztos.

(#581) jobarat01 válasza andorfy (#580) üzenetére


jobarat01
tag

Ez van fent nekem is, úgy tűnik, hogy véget ért a hivatalos támogatás. Anno negyedévente jött frissítés, most semmi.

(#582) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!
Most vettem egy 13T pro készüléket. Eddig egy 10T-t használtam. Szeretném minden adatomat, feltelepített programomat, beállításaimat stb. átvinni. De tényleg mindent. Korábbi telefonváltásoknál mindig volt hogy kimaradtak telefonszámok, újra kellett telepíteni programokat. Akkor mindig más gyártó készülékei lettek csrélve, most remélem, hogy ha már mindkettő Xiaomi, akkor megoldható a gond nélküli váltás.
Hogyan tudom ezt megtenni?
(A 13T topicban is feltettem a kérdést, de hátha itt hamarabb kapok választ)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#583) pilóta válasza pilóta (#582) üzenetére


pilóta
nagyúr

Megoldódott. Mi Move a program neve.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#584) jobarat01


jobarat01
tag

Digi VoLTE roaming valakinél működik? próbáltam a *#*#volte#*#* kódot de nem változott semmi.

(#585) Hunter2 válasza andorfy (#580) üzenetére


Hunter2
addikt

Elvileg van 14.0.4 [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.