Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13355) Karavik válasza <Adamsky> (#13354) üzenetére


Karavik
veterán

Én a CM11-től és az AOSP vonaltól azért váltam meg, mert állandóan kioldódott a képernyőzár a zsebemben és véletlenszerűen elállítódott bármi, véletlenül küldtem üzeneteket, véletlenül felhívtam valakit a zsebemből...
Mindez azért mert nincs véletlen használat elleni mód, ill van csak épp nem működik! Muszáj volt képernyőzárat beállítani ennek elkerülése érdekében. Szóval mindig visszakanyarodok a MIUI-hoz, és azt kell mondjam, nincs jobb jelenleg a MIUI6-nál MI2S-re, még akkor is, ha van pár idegesítő feature benne, mint pl. ez erőteljes rezgés a kapacitív gombok érintésekor...

A sok említett f@szság MIUI6 kapcsán pedig leginkább user error! CWM.ből akarnak xiaomi.eu MIUI6-ot telepíteni, moddolt CWM kopatibilis MIUI6 esetén pedig nincs WiFI mert TDB be van kapcsolva stb. Nekem soha semmi gondom vele, pedig rengeteget használom a telót...próbáld ki! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.