Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nahát, épp ideje volt. Csak nagy kár, hogy eddig nekem még mindig a PS4 a favorit. De legalább nem kell csencselniük gépet azoknak, akik Halozni akarnak :D

All→M8

(#2) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Piros betűs ünnep.

(#3) mentoloshypo válasza callmeakos (#1) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Már eddig is az vett gépet aki akart.

(#4) Anonymus X


Anonymus X
tag

Miért nevezik Xbox One-t Xbox1-nek a közleményben? Tök fura, nem az Xbox One névnek kéne beidegződnie? :)

Emellett kicsit jobban is odafigyelhetnének a Microsoft Magyarországnál a helyesírásra.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#5) Ps Vita válasza Anonymus X (#4) üzenetére


Ps Vita
őstag

1=one
?

(#6) Anonymus X válasza Ps Vita (#5) üzenetére


Anonymus X
tag

Sejtettem, hogy valaki ezt fogja mondani, de én nem erre gondoltam. Ha a termék hivatalos elnevezése "Xbox One", akkor egy hivatalos közleményben is ugyanilyen néven illetném, nem pedig különböző "beceneveken" (pl. X1, Xbox1). Kivéve persze, ha más néven tervezem bevezetni.

(#7) Gertrius
Akkor a következő Xbox angol elnevezése Xbox Less lesz? ;]

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#7) nonsen5e válasza Anonymus X (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Xbox volt, van és lesz... :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) oriic válasza Anonymus X (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a hivatalos szöveg, más médiumok is ezt kapták meg. Ne kérdezd miért: :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) Def26 válasza Anonymus X (#6) üzenetére


Def26
félisten

Külföldom boner -bek becézik. :D Az se jobb. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Szerintem én leszek olyan barom, hogy ötödikére berendeljek magamnak egy verziót mondjuk Wolfenstein és Titanfall társaságában, aztán pedig négy napot adok magamnak élvezkedni a Destiny érkezéséig, azzal meg kibekkelek a Halo mesterséf edisönig. Esetleg egy Battlefield 4 még érkezhet, de nem szeretem sanyargatni önmagam.

Javárjá, hisz a konzol nem efpéesezésre való az okosok szerint... :F

;]

Természetesen illik majd sort keríteni olyan dolgokra majd, mint Dead Rising 3 (Super Ultra Dead Rising 3 Arcade Remix Hyper Edition DX Plus Alpha* DLC-vel) és Ryse.

*ettől a címtől még mindig dobok egy hátast :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) SkyS1gn válasza Anonymus X (#6) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Xbox: Threesixty!

(#9) Def26 Én VHS lejátszónak, meg tejfölösdoboznak.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12) pockhome


pockhome
senior tag

Mennyi HUF lesz ez vajon? :F

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#13) callmeakos válasza pockhome (#12) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tekintve hogy a PS4 nagyjából 130-140, a One tuti lesz 170-180k. :U

All→M8

(#14) Def26 válasza callmeakos (#13) üzenetére


Def26
félisten

Ps4 az inkább 120k. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Egy kérdés: Ki nem szarja le a (hivatalos) magyar forgalmazót? :))
Hónapok óta kapni az Árkád-ban, és az Arénában is 1-1 üzletben 160ezer forintért... :K

(#16) noxwill: Márkaüzletben vásárolni, olyan, mint a Media Markt-ban (hülye azért nem vagyok ;) )

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16) callmeakos válasza Def26 (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sony Centerben 134k :D

All→M8

(#17) mentoloshypo válasza callmeakos (#16) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem a legdrágább helyen kell vásárolni, nem mondták még a szüleid? ;)
LINK

[ Szerkesztve ]

(#18) Z10N válasza Ps Vita (#5) üzenetére


Z10N
veterán

A Steam-t se "Gőz"-nek hivod vagy az Origin-t "Eredet"-nek.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#19) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A Kinect fog tudni magyarul?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#20) gyurkikrisz válasza Rigormortiis (#19) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#21) Def26 válasza gyurkikrisz (#20) üzenetére


Def26
félisten

Arról volt szó még tavaly, hogy a lokalizáció miatt csúszik rengeteg országban, nem?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) callmeakos válasza mentoloshypo (#17) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én a hivatalos Sony árat néztem, nem ilyen hókamóka áruházak árait.

All→M8

(#23) Mister_X válasza callmeakos (#22) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Attól hogy a márkabolt kirak egy árat még nem az lesz a hivatalos.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Nos, várós :)

BF4 megvan 360-on, így az jó lesz kezdőcímnek, bár erősen agyalok rajta, hogy veszek 3 hónap GOLD-ot au UK accomra, és letöltögetem a Games for Gold cuccokat a nyáron ...

Aztán pedig erőteljes spórolásba kezdek, mert az E3 alapján elég sokba fog kerülni a szeptember - október - november ... :)

Life is shor...

(#25) BiP válasza oriic (#8) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez duplán égő a Microsoftnak.
Több helyesírási hiba is van benne, ami egy hivatalos közleményben megengedhetetlen, ill. sok helyen sután van fogalmazva (értsd: szarul van magyarra fordítva).
A másik meg, hogy én sem találkoztam még az xbox1 elnevezéssel. Főleg, mivel a One "brand" elég fontos a Microsofton belül, és rohadtul nem az egyes számra utal.

(#13) noxwill: Én arra leszek kíváncsi (az árán túl), hogy a Kinect nélküli olcsóbb változat ugyanúgy kapható lesz-e Mo-on.

(#9) Def26: sosem értettem ezeket a nickneveket. Nem is vicces, meg nem is tart kevesebb időbe begépelni, stb.
xbone, boner, telefonoknál pl. hox, sgs
Az ember meg ha nincs benne, csak kapkodja a fejét, hogy mi a sz*rról beszélnek :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Anonymus X válasza BiP (#25) üzenetére


Anonymus X
tag

A közlemény első bekezdése a Kinect nélküli változatról beszél, a második bekezdésben pedig úgy fogalmaznak, hogy "Forgalomba hozzuk a Kinect-el kiegészített Xbox1 változatot is!". Szerintem ebből adódóan nem kérdéses a két változat forgalmazása Magyarországon.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#27) Воланд válasza Anonymus X (#4) üzenetére


Воланд
titán

gyanitom azert, mert fogalma sem volt a kozlemeny forditojanak arrol, hogy mit csinal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) D3xter27


D3xter27
csendes tag

Így legalább meg tudom venni karácsonyra :))
Csak ne jöjjön közbe semmi + kiadásom :DDD

Xbox Gamertag: D3xter27HUN

(#29) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Nekem ez a rész tetszik a legjobban:

Minden Xbox1 kit tartalmaz majd egy Xbox1 konzolt is
Még jó hogy van a kitben Xbox konzol és nem csak kábelek + 1 kontroller. ;]

[ Szerkesztve ]

(#30) BiP válasza Anonymus X (#26) üzenetére


BiP
nagyúr

Jogos. Csak furcsa volt a fordított megközelítés. Eddig volt a sima, ami mellé bejött a Kinect nélküli változat. Most meg a közleményben az alap a sima, emellé van a Kinectes.

[ Szerkesztve ]

(#31) Def26 válasza BiP (#30) üzenetére


Def26
félisten

Ez nem jogos, hanem amatőrség. :D De hát olvastam én már auchan újságban "Olaystation -t is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32) BiP válasza Def26 (#31) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, részükről valóban az. Bár ha azt nézem, hogy Mo-on most kezdik forgalmazni, persze, hogy úgy kommunikálják, hogy van a szuper, meg a Kinectes extra szuper.
Mégiscsak jobb így tálalni, hogy van az alap, ami drága, meg van a kiherélt változat.

A jogost arra értettem, hogy jogos az észrevételed, valóban 2 féle változatot emlegetnek, csak a fordított megközelítés miatt nem tűnt fel, elsiklottam felette. Felületesen olvastam, az első pár helyesírási és fogalmazási furcsaság után inkább már csak átszaladtam. A nagy része úgyis csak marketingbullshit volt.

[ Szerkesztve ]

(#33) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Eddig is lehetett kapni, valóban, rá is pakolták a beszerzési árat. Mivel hivatalosan lehet majd kapni (így a beszerzési ár lekerül róla), lesz egy ajánlott ára, így az ára innentől 130k körül lesz. Szerintem.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#34) DithenS


DithenS
senior tag

Jól mondom,mivel 500$ akkor itthon is ennyi lesz,persze átváltva :)
Az meg mindig nem 170 ezer mint itt sokan mondták.
Bár szerintem nem éri meg,mert tök rossz abban a tudatban leülni a konzol elé hogy tudna csomó mást is,de még se mert M.O-n lakok! Akkor már PS4 ami igaz semmit nem tud,de olcsóbb és játékra van kihegyezve.
Szóval hát nem tudom,de ha kinect nem tud magyarul máris elveszti az egyik legjobb képességét,mert angolul senki nem fog pofázni neki,főleg hogy sokan nem is tudnak,meg még rá jön az is hogy rettentően sok szolgáltatás nem érhető el rajta! Így aztán ennyi,nekünk olcsóbban kéne adniuk mint Amerikában mert elvégre mi még is csak egy félkonzolt kapunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.