Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Esetleg utánajárhatnátok, hogy hivatalosan fogja-e nálunk forgalmazni a samsung :F Tudtommal sajnos nem, így akinek nem elég a sufni garancia, az már meg is van lőve :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2) Воланд válasza mukibuci (#1) üzenetére


Воланд
titán

berendeli kulfoldrol (igaz itthon csak egy evig jo a samsung gyartoi garancia). na meg a gyenge forint sem kedvez az ilyen muveleteknek. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) a.sebi


a.sebi
őstag

ennèl a kèszülèknèl is le van tiltva gyárilag az internet tethering......biztos dragabb mint az omnia 7 kissebb a kijelző is ugyhogy semmivel sem jobb mint elodje...csak az a 400 mhz a különbsèg.....ami kvàzi fölös mert a [moderálva] omnia 7 is villàm gyors

Tényleg unalmas, hogy minden WP7 topikhoz csak ennyit tudsz szólni. A negatív vélemény is vélemény, de nem kell állandóan ezt szajkózni.

[ Módosította: stevve ]

(#4) Воланд válasza a.sebi (#3) üzenetére


Воланд
titán

nincs letiltva.

+ van elolapi kameraja (mar ha ez kell valakinek).

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) fffeco


fffeco
tag

uhh de gagyi fülest adnak hozzá :( egyből kuka

(#6) nicu71 válasza fffeco (#5) üzenetére


nicu71
addikt

Omnia 7 szebb is,nagyobb is,fém is,a füles minőségi/bb/ darab,Mangó hasít rajta a gyengébb proci ellenére,és a W-n a windows gomb...az annyira kilóg az összképből.Úgyhogy ha 2nd generációs wp7 telefont akar valaki, jobban jár az új nokiákkal.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#7) tdd587 válasza a.sebi (#3) üzenetére


tdd587
őstag

Fizikia méreteiben kisebb mint az omnia 7? Asszonypajtásnak még jó lehet...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#8) etsmark


etsmark
tag

Hiba: ''egyik sem vásárolható megszolgáltatói kínálatban'' ;) ;) ;)

(#9) Blyan válasza tdd587 (#7) üzenetére


Blyan
félisten

O7 122.4 x 64.2 x 11 mm 138.2 g
OW 115.6 x 58.8 x 10.9 mm 115.3 g

Más:

Miért csak 6,67 GB érhető el a 8-ból? Trophyn ez 7,20.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Воланд válasza Blyan (#9) üzenetére


Воланд
titán

reserved space?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) tjb007 válasza tdd587 (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#12) RaveForce


RaveForce
veterán

remélem egy focus s-t is majd meg tudtok kaparintani egy teszt erejéig :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#13) consono


consono
nagyúr

Nagyon vártam ezt a telefont, de ha nem lesz hivatalos forgalmazás itthon, akkor bukó a dolog :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#14) Blyan válasza Воланд (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Annak nincs ehhez köze szerintem, ez a Total Storage alatt szerepel, ergó ennyi használható fel szabadon RS-szel együtt, a többin a rendszer terpezkedik. És ez változó gyártónként.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) mukibuci válasza nicu71 (#6) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nekem sem tetszik, túl messze van a kijelző teteje a készülék végétől :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16) evilskati


evilskati
aktív tag

Omnia W(ave) ? Vagy csak engem emlékeztet rá kicsit a design? Nem tűnik rossznak mindenesetre.

(#17) RaveForce válasza evilskati (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

sztem itt is a wonder lesz a megfejtés :) aztán lehet h nem :DDD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) mukibuci válasza RaveForce (#17) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

esetleg W(indows phone) :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19) Pipiripi válasza Воланд (#2) üzenetére


Pipiripi
senior tag

mindenképpen külföldről jön, szal a gyenge forintot akkor is meg kell fizetni, ha itthon veszi az ember...

(#20) Dunbar válasza a.sebi (#3) üzenetére


Dunbar
senior tag

Elmész a francba, hogy minden topikba fosozol meg szarozol. Van internetmegosztás Omnia 7-ben, szolgáltatótól függ, de ezt már leírták többször is neked. Ha meg annyira hiányzik, akkor 5 perc alatt megcsinálhatnád, de nem, te inkább beböfögöd ezt mindenhová.

Olyan apróságokra nem figyeltek, mint pl. az Omnia 7-nél microUSB nyílás fedője, meg a hátlap levétele. A fém ház nem biztos, hogy mindenkinek hátrány, igaz, hogy jó kézbefogni, de játékban (főleg döntögetősben) zavaró, főleg az Omniáé nagyon csúszós. Gondolom jobb fogása is lett a kicsit íves ház miatt. Sebességben nem jön át a különbség videón, remélem ki tudom majd valahol próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#21) Воланд válasza Pipiripi (#19) üzenetére


Воланд
titán

na jo, de en is kulfoldrol rendeltem a telefonom tavaly nyaron (so7 16gb), 70.000hufra kijott hazhozszalitassal egyutt, de ugyan ez a termek (ugyan ugy gyartoi garanciaval) 90.000huf lett volna ha egy magyar boltbol rendelem (aztan hogy ok honnan szereztek volna az egy jo kerdes). meg mondjuk akkor a beka segge alatt voltak a wp7-es telefonok arai egyes helyeken.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) dr. Kind válasza etsmark (#8) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Javítom, köszi :R

(#16) evilskati: igen, a Wonder a helyes válasz

(#23) nyesix


nyesix
senior tag

véééééégre, ezt már vártam, ilyen telót szeretnék!
nagyok vagytok :C :R

(#24) orosmet


orosmet
tag

Galaxy w windows-os változatban :D

(#25) jacis


jacis
nagyúr

Még nem láttuk ugye a tesztet, de nem sok fejlödést hozott a teló....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) mrhitoshi válasza consono (#13) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Dettó. Még jó, hogy nem vártam rá, és lecsaptam a Radarra. :)

PS4

(#27) nicu71 válasza Dunbar (#20) üzenetére


nicu71
addikt

dehogynem,egyből felfigyeltem az usb nyilás eltérő helyen van és fedél sincs rajta ,mint a 7-en/amit soha nem csukok be,egyszerűen elfelejtem/Valójában tényleg kissé kellemetlen tud lenni a fémház,könnyen kicsusszan az ember kezéből,tehát részemről nem igazán zavar a plasztik,ha jó minőségű.
Én is nagyon figyeltem a sebességre,főleg böngészéskor érvényesül -e a W előnye,hát nem vettem észre. :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#28) Ádám16


Ádám16
addikt

A kevés fejlődés az elődhöz képest szerintem a Q/4-ben lesz óriási. Szvsz az O7 nem fog Apollo friss.-t kapni, ez pedig igen, ami befolyásolható lehet majd...(hangsúlyozom: saját vélemény)

(#29) nicu71 válasza Ádám16 (#28) üzenetére


nicu71
addikt

mondjuk ezt el tudom képzelni,de arra mi a garancia,hogy a OW kap és O7 nem?Ezirányban senki nem tud még semmit... :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#30) Dunbar válasza nicu71 (#27) üzenetére


Dunbar
senior tag

Úgy értettem a Samsungék nem figyeltek.

(#31) Ádám16 válasza nicu71 (#29) üzenetére


Ádám16
addikt

szerintem ez lesz nekik a logikus lépés, ha kell az Apollo, vegyél drágábbat, ami nem sokkal jobb..és cserélni is fognak jó páran. marketing
de ez majd elválik, kíváncsi leszek rá.

(#32) RaveForce válasza Ádám16 (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

sztem nem azon a 400mhzen fog mulni a dolog, emiatt pedig felháborodásra adhat okot a dolog, kapja csak meg mind2, o7 már ugyse kaphato

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#33) Ádám16 válasza RaveForce (#32) üzenetére


Ádám16
addikt

természetesen én is a javunkat vallom, csak a bizalom... :D

(#34) a.sebi


a.sebi
őstag

sztem o 7 hardver miatt megkapja...itt mar nem tudjak eljatszani azt amit az sgs tulajokkal az ics kapcsàn nyomnak....különben szinte semelyik wp7es cucc nem kapnà meg ami tavaji modell....szinte mindegyik 1ghz es procival es 512 rammal szerelt cucc...es 2 evig biztos kiad frissitest az ms nehogy olyan legyen mint a droid....100% h megkapja....de ha az is akkora nagy ugras lesz mint a mango akkor ugyis mindegy...bocs a negativ kommentert....de a wp7 mellett most nehez pozitív nyilatkozatot tennem.....talan par 7 mulva addig is sorry

(#35) RoadRunnerNG


RoadRunnerNG
tag

Nekem a régi Omnia7 még mindíg jobban bejön, az a 400 MHz érezhető, de főleg a 3D-s alakalmazások terén jön ki jobban, Lumina 800-al hasonlítottam össze. De egy pdf olvasás ua nyögvenyelős, ami sajnálatos... Így továbbra is marad. Nekem fogásra is bejön, de természetesen nem vagyunk egyformák...

A Windowsnak leke van, mint a nőknek, ezért szeretem...

(#36) Воланд válasza RoadRunnerNG (#35) üzenetére


Воланд
titán

persze, mert kritikan aluli az adobe reader program minosege wp-n.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) Blyan válasza Воланд (#36) üzenetére


Blyan
félisten

Ami sajnálatos módon az Adobe sara...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) Endr00


Endr00
aktív tag

Másnak megy a videó? Nekem nagy fekete négyzet van a helyén...

Samsung Galaxy S23

(#39) Wave86 válasza mukibuci (#18) üzenetére


Wave86
tag

A W helyes megfejtése: Wonder! A Samsung a Galaxy trermékcsaládnál is ugyanezt a szisztémát kezdte használni (illetve a Wave termékvonalon is). Így a Samsung az egyetlen készülékgyártó, aki egyértelműen, követhetően és logikusan nevezi el az egyes készülékeit.

(#40) RaveForce válasza Wave86 (#39) üzenetére


RaveForce
veterán

hurrá :)) ma találkoztam a wave y-nal is, egyből levágtam h akkor ez is young...viszont a galaxy y-nál talán egy kategóriával mégis jobb cucc sztem

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.