Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domerator


domerator
veterán

Érdekes... a Win8 CP fenn van a netbookomon és valami eszméletlen jól megy és a csempés Metro-t is szeretem rajta... :C a WP viszont a pár rövid próbálgatás alatt sem tudott megfogni.. az nem jön be... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#2) Integra


Integra
titán

akkorát irok oda az oldalra, hogy csak úgy füstölni fog....
vagyis csak irnék mert látom nem szeretik a kritikát (25 szó vagy kevesebb, lol)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) zoo8800


zoo8800
veterán

Van valami hitelesnek tekinthető stat arről, hogy az okostelefonok közt mekkora a WP7 részesedése? Gugliban csak elavult adatokat találtam.

rip and tear, until it is done

(#4) Воланд válasza zoo8800 (#3) üzenetére


Воланд
titán

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) vicze válasza zoo8800 (#3) üzenetére


vicze
félisten

Talán következő negyedévben mutat némi javulást, de még mindig alig kimutatható.
A probléma pedig az, hogy a statisztikák többsége egybeveszi a WinMo és WP7 készülékeket, és mivel a WinMo drasztikusan zuhan, így a Windows aránya is csökken.
2012 Q2-ben dől el, hogy sikeres lesz-e vagy sem, addigra be kell érjen a MS és Nokia marketing, különben marad ez a pár százalékos részesedés.

[ Szerkesztve ]

(#6) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Még tetszene is ez a ZTE cucc mert hardverileg a minimumot hozza csak nemértem h miért kell bele 4gigabájt memóriát rakni :F Manapság kinek elég ez? Főleg ha a fiatalokat akarják vele megcélozni márpedig gondolom nekik/nekünk ;] szánják. Sztem ez a mai időkben senkinek sem elég :U

(#7) Maateeo válasza mathaus=) (#6) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Ó, ne kezdjük már megint a 4 giga elég - nem elég vitát. Akinek elég megveszi, akinek nem, az nem. Ezt már a Tania alatt kiveséztük.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#8) PMG


PMG
csendes tag

Nokia transport elég ígéretesnek tűnik, és a Nokia reading is jól fest (Jól értem, hogy ez valami rss+ebook olvasó?).

Tango pontos megjelenéséről van hír? Valahol áprilist/májust olvastam de ez így elég tág...

Szlartibartfaszt?

(#9) Polllen


Polllen
nagyúr

A magyar marketen én még nem láttam skype-t...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) zoo8800 válasza vicze (#5) üzenetére


zoo8800
veterán

és woland_y2k

köszi :)

rip and tear, until it is done

(#11) biczotibi válasza Polllen (#9) üzenetére


biczotibi
csendes tag

Ne is nagyon keresd.Én is letöröltem ugyanis nem fut a háttérben valami hiba miatt,így ergo értelmetlen.Majd talán javítják.

Nem kell félni,nem fog fájni... http://twitter.com/biczotibi

(#12) Воланд válasza biczotibi (#11) üzenetére


Воланд
titán

nem bug, feature. :DDD nincs felkeszitve a hatterben valo futasra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Воланд válasza Polllen (#9) üzenetére


Воланд
titán

ott van az, csak keresessel nem fogod megtalalni, mivel meg beta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) biczotibi válasza Воланд (#12) üzenetére


biczotibi
csendes tag

Mondjuk így meg minek?

Nem kell félni,nem fog fájni... http://twitter.com/biczotibi

(#15) Воланд válasza biczotibi (#14) üzenetére


Воланд
titán

szerintem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Polllen válasza Воланд (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

lol... naivan azt hittem erre van a kereső... :))

Amúgy thx!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Nos hm ne keverjük a OP-Rendszereket -OS-t a Számitogép s atelefon OS-e nem azonos,más-mást tud,használhato, Jo a telcsi szoftvere /Reemond/ csak a kaszlik ÁRAI hazánkban,kissé drágák.Általános Nép/prolik/ szegénysége miatt..Igaz vélemények lehetnek eltéröek,de a másikat is illik meghalgatni. :C :Y :N

focsoro

(#18) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

A mobilarena-n, nincs olyan topic, ahol a Microsoftot egy munkatársát lehet kérdezni a wp7-ekről?

Érdekelne, hogy lesz-e olyan megoldás, mint az Iphone fajta Siri.

(#19) Воланд válasza Lacces (#18) üzenetére


Воланд
titán

van ilyen megoldas (microsoft tellme), de meg nem tudja ugyan azt, mint a siri.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Lacces válasza Воланд (#19) üzenetére


Lacces
őstag

És fogja majd tudni 1 év múlva? :)

(#21) Воланд válasza Lacces (#20) üzenetére


Воланд
titán

fejlesztik folyamatosan, igen nehez megmondani, hogy mi lesz egy ev mulva.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) Lacces válasza Воланд (#21) üzenetére


Lacces
őstag

Köszi, jó, még odébb van a vásárlás. De nagyon örülnék neki ha lenne, Amikor kiadják a Nokiás WP7-ket az új 41megás kamerákkal :) + a nokiának a legjobb az ingyenes gps-e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.