Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Úgylátszik az MS valamit komolyan gondolod. De hogy mit azt majd az idő dönti el.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) D@niel válasza JR.CSé (#1) üzenetére


D@niel
addikt

nem akar lemaradni :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3) Воланд válasza D@niel (#2) üzenetére


Воланд
titán

az mar keso, most mar a lemaradast kell behozni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Alwares


Alwares
aktív tag

A funkcionális működés egy hét alatt, de akár egy hétvége alatt is meglehet, ha olyan a programunk.
Az hogy jó is legyen, jó legyen használni, a designt, UX-et felépíteni még eltart majd 2-3 hónapot. Kivéve ha valaki főállásba csinálja. A WP-ben meg szerintem még nem nagyon van annyi pénz, hogy ez egy tucatnyi csoporton kívül bárkinek is megérné.

(#5) Ádám16 válasza Воланд (#3) üzenetére


Ádám16
addikt

woland_y2k, mi ez a negatív hozzáállás a platformmal szemben egy ideje? Teljes mellbedobással mellette álltál, nem is olyan rég.. :) (tudom, a kommenteddel nem azt mondtad, hogy most valami bajod lenne vele, más topicban sem láttam konkrét dolgot, mégis úgy érzem, kezdesz erősen elhatárolódni a wp-től. oka publikus? :) )

(#6) Воланд válasza Ádám16 (#5) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem hatarolodok el tole, sot meg mindig teljes mellszeleseggel mellettte allok (mar csak azert is, mert a kozel egy ev metro ui bogdoses utan hanyingert kapok, ha ikonos, csilli-villi feluletet kell bamulnom :DDD ), csupan a nyilvanvalo hibakat/hulyesegeket/hianyossagokat elismerem. szvsz meg mindig egy jo rendszerrol van szo es van jovoje, de jelenleg erre sem felhotlen az eg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) ng0ofy válasza Alwares (#4) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ezért a tanfolyás, hogy aki magának akar egy hiánypótló programot összedobni, ne valami marhaságot csináljon valamint egyáltalán bele merjen kezdeni. Jó dolog ez, a metro nyelvet a visual studio 2012 is úgy oktatja, mintha a suliban ülnék. Azaz nem, annál jobban :D

(#8) ronaldo válasza Alwares (#4) üzenetére


ronaldo
őstag

mi tart benn 2-3 hónapig? ennyire bonyolult lenne? (komolyan kérdezem :) ).

vagy ez már egy bonyolultabb app-ra vonatkozik? mert amúgy én azt vettem észre, hogy a legjobb (vagy inkább mondjuk úgy, hogy a leghasznosabb) appok gyakorlatilag olyan egyszerűek, mint egy szög. amire ott sok hangsúlyt fektetnek, az a szoftver ergonómiai része.

[ Szerkesztve ]

(#9) freeapro


freeapro
senior tag

WP8-ra tudsz Magyarországól fizetős programot feltenni?
Androidra sajnos csak trükközéssel lehetne.

(#10) Воланд válasza freeapro (#9) üzenetére


Воланд
titán

wp7-re, es igen lehet (felteve, hogy elfogadja a bankkartyat a rendszer).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Picike8


Picike8
aktív tag

Ez tök jó ötlet... :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.