Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) KrAt válasza CsodaPOK (#40) üzenetére


KrAt
veterán

Én köszi :)

Igen, ott direkt nem 0%-ról kezdtem, így szemléletesebb (szvsz) :)

(#42) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Nem csoda, hogy nem tudja az AMD ezzel felvenni a versenyt még most se :)
45 fokos 40%-al húzva terhelve, és közben villámgyors..

(#43) _AnTi_


_AnTi_
tag

Igényes teszt, köszönet érte!

Mikor megvettem anno az E8400-am, én is hasonlókat csodálkoztam. :)

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#44) KrAt válasza CsíkosMókus (#42) üzenetére


KrAt
veterán

Hűs, valóban, de számold hozzá, h nem gyenge víz van rajta :)

(#45) -XadAnuX+ válasza KrAt (#5) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Nagyon köszönöm a tesztet, gratula! :R
Nagyon tanulságos, meglepődtem pár dolgom rendesen.

(#46) KrAt válasza -XadAnuX+ (#45) üzenetére


KrAt
veterán

:R

(#47) gabi81


gabi81
tag

köszi a tesztet.
én is a közeljövőben váltok wolfdale-re valószínű hogy erre a procira csak kivárom hogy megjelenjen a core i5 és akkor ennek az ára is lejjebb megy. legalábbis remélem :)

de ahogy nézem csak 2-3k van ez meg egy E8400 között +400MHz.

[ Szerkesztve ]

just believe in yourself

(#48) Ari18


Ari18
őstag

Szép "kis" teszt gratula hozzá :C

igen van értelme

[ Szerkesztve ]

(#49) KrAt válasza Ari18 (#48) üzenetére


KrAt
veterán

Örülök :) Köszi :)

(#50) Nimrod


Nimrod
addikt

Szép munka, grat!

(#51) Keiichi


Keiichi
csendes tag

Nagyonjó irás! :DD
Tiszta, következetes, végigkövethető.. :R

Ja a cucc is jó :) :C

Anyám mondja: sokat ülök gép előtt. Orvos mondja: fűggő vagyok..... énszerintem meg csak kocka...

(#52) llax válasza _AnTi_ (#43) üzenetére


llax
senior tag

Valahogy úgy voltam ezzel én is :)
Tuning nélkül csak az első indításnál ment :) Azóta 3600(FULL)/2400(EIST).

A fogyasztása szintén durva. Az adatlapomon lévő konfig alapon 95-100W-ot, CPU-t terhelve 160W-körül fogyaszt (bruttó, konnektorból). Ha azt nézem, hogy ezek a Wolfdale procik idle állapotban alapbeállításokkal (+C1E, +EIST) 2-3W körül esznek, akkor emelt FSB (nagyobb az idle órajel is) és fixált fesz mellett sem lehet több 10W-nál, a 60-65W többlet azt kell jelentse, hogy 3600MHz-en hajtva is alig lépi át a névleges TDP-t...

(#53) tibz03


tibz03
őstag

KrenAtesz, a P5K vdrop modot mi alapján csináltad? Linkelnéd nekem a leírást? :R

(#54) dragonfx


dragonfx
veterán

szép teljesítmény volt értelme a tuningnak végig. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#55) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

"Kadett GSi radiátor"

ez odab*sz :DDD

amugy :C

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#56) Dot


Dot
őstag

Hali!
Nekem különösen tetszett a teszt mert nekem is pont ilyen cpu-m és alaplapom van.
Sőtt nekem is 465x8on megy.
Én CoD2-zöm és azt vettem észre, hogy alap órajellel kb 600-700fps em van, 40%oc-val fix 1000! Úgy hogy csak a cpu-t/+ram/ ot húzom a vga fix. Annyira megvan házakba az 1000, hogy nem hallani a vga-t hogy dolgozna!! Fogyasztásra pedig 230W mindenesül/monitor, hangfal, stb/ idle-bel, cpu-t terhelve 260W játék 330W fölé nem ment.
Amit érdekesnek találtam: CoD2: 250es fps korlát 260W; 333as 280W; fix 1000nél pedig 300W a fogyasztás, de ahol hallottam, hogy nem dolgozott a gpu ott 280W visszaesett a fogyasztás!
Ja és ez a 3,72GHz 1,25V al megy!!!! alapfeszen is megy csak nem stabil!
E fölé nem mentem még! Majd ha unatkozom akkor kipróbálom!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#57) rvn_10


rvn_10
senior tag

Hát jah. Elég jól sikerülted a wolfdale-ek. Nekem is van egy igaz csak 5200 de megy is 3,33 at:D Jó vétel volt:)

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#58) wutuka


wutuka
aktív tag

A sok figyelemre méltó elemzés közül is kiemelkedik színvonalával ez a dolgozat.Érthető,egyszerű,és pontos infókat ad.
Az E8200 bizony figyelemreméltó proci, a mai egyszerű user kiváló társa egy jó deszkával,rammal megtámogatva! :C

Lionel Messi : The Best !

(#59) Bluegene válasza rvn_10 (#57) üzenetére


Bluegene
addikt

megy az többet is, csak adj neki feszt

én 4 ghz-re is felhúztam az E5200

de 3,75 ghz 1,35 volton

az tény h ár/értékben verhetetlen a kis E5200, előtte 65nm-es E2160-am volt, azért melegedett/fűtött, ez alig, hát megértem h a Q6600 után európai érzés egy wolfi :D

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#60) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

nagyom király teszt :R :C
pont ilyent kerestem
nekem is ilyen procim van, és ha kezd kifogyni belőle az erő, akkor tuningolni fogom, és most látom h merre az annyi:) bár én fesz emelés nélkül akarom
amúgy ez a proci alapon még mindig elég sok mindenre jó

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.