Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) cucka


cucka
addikt

Jó lenne ez a gép, de ez a GameTab egy borzasztó rossz ötlet, a kontrollerek állatorvosi lova. Jól láthatóan az innovációs kényszer szülte, kár érte.

(#14) bLaCkDoGoNe
Semmi baj nincs a Wii-vel, egész egyszerűen nem az az eszköz, amire neked szükséged van/szerettél volna.

(#22) Zirowe válasza djgeg (#10) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja, akkor félreértettem kicsit, bocs, mobilról olvastam. :B

Az ár 1/3át teszi ki egy teljesen felesleges és mondjuk ki bátran, elavult eszköz, hiszen a mai világban rezisztív kijelző. :S

Részemről ez most nagyon felejtős, maradok a sima wiinél.

Amúgy ezt már a másik topicban is linkeltem:

Ja igen, még vmi: írod, hogy tök jó, hogy lehet a kis kijelzőn is játszani (bár akkor már inkább egy vita), ha esetleg nem akarjuk a tv-n játszani, vagy más mást szeretne nézni.
Most már ez se gond a 3d tv-kkel, mert lehet egyszerre két műsort nézni (megfelelően polarizált szemüvegekkel). ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#23) djgeg válasza arty (#20) üzenetére


djgeg
őstag

Alapból 2 gb ram... 1 gb game-nek. Konkurens 512-ből 256 marad a game-nek.

kovy79:
Tudod mit? Igazad van :R . Abban is ha ilyenen fent akadsz akkor nem kellet tovább olvasnod :)

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#24) Zirowe válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Grafot leszámítva szerintem élmény fps-ezni egy zapperrel régi wii-n.

007 és cod nagyon adja, jobban élveztem, mint pc-n.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25) djgeg válasza Zirowe (#22) üzenetére


djgeg
őstag

Szerintem is a Sony vonala jobb. Alapból kontroller és ha van egy Vita akkor meg azzal is tudod ugyan ezt, mint a Wii U-nál. Arról nem is beszélve hogy az MS továbbfejleszti a kamerát, amiben szerintem még több lehetőség van. :)

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#26) Karambola


Karambola
csendes tag

Nagyon szeretne az N nyitni felé, de ahogy elnézem az első reagálásokat a dolgokra, ismét részben a Ninti-fanok, részben pedig a kazuár réteg kiszolgálása lesz a dolog sorsa. És sajnos a hardver az innovatív mivolta mellett sok pluszt nem mutat fel. Az én szememben pedig ez ma már kevés. Tagadhatatlan, akadtak nagyszerű pillanatai (Mario Kart, Super Mario Galaxy -k, Zeldák), de nem ezért lett annyira sikeres, amennyire. Hanem a nevetséges másolásvédelme miatt, amit szándékosan (!) hagyott a gyártó nyitva, illetve félig becsukva. Így nyerte meg a generáció konzolháborúját, ez nem is vitás. Persze most a sok Nintendo -s a véremet akarja, de megnyugodhatnak! Szeretem én is a céget (van 3DS -em is, és nemrég szereztem be ismét egy GC -t warezmentesen !), imádom Márióékat. De sem a Wii, sem a WiiU nem tudott megnyerni magának.

Unatkozó kötekedők KÍMÉLJENEK !!!

(#27) Viktoár válasza kovy79 (#18) üzenetére


Viktoár
addikt

Ennyire bántanak a helyesírási hibák? :U

Akkor legközelebb ügyelj arra hogy a kezdő idézőjel alsó helyzetű, a záró pedig felső helyzetű, és mindkettő tapad az idézőjelet követő, illetve megelőző szóhoz. („például”) Ez a helyes magyar formája. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#28) djgeg válasza Karambola (#26) üzenetére


djgeg
őstag

A baj az hogy Nintendo "fan" ként megértelek :D. Szóval bőven van benne igazság, de azért a Wii ütött anno a motion kontrollal.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#29) bajron


bajron
csendes tag

Szal aki megveszi és nincs internetje az mit csinál???

(#30) djgeg válasza bajron (#29) üzenetére


djgeg
őstag

Felhasználói fiókot létre tudsz hozni. Csak azt azon fogod tudni használni.
Ha meg nincs neted akkor nem tudod frissíteni a Wii U-dat. Ami tartalmazná a netes appokat, de ha nincs neted amivel használnád akkor mi is a gond?:D

rep3at
:R

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#31) rep3at


rep3at
őstag

Érdekes és részletes cikk volt, köszi! :R

Forward thinking. كرر

(#32) kovy79 válasza Viktoár (#27) üzenetére


kovy79
őstag

Egy címlapos írásnál igen.
Nem vagyok elvakult nyelvtanb.zi, de egy lap, lapcsalád főoldalán ilyet nem lehet csinálni. Fórumban előfordulhat (persze a túlzásba vitt ott is zavar), az nem böki ki annyira az ember szemét.
A szöveg ráadásul elvileg átmegy nyelvtani ellenőrzésen. Én ennek a hiányára, hiányosságára utaltam.
Amennyiben valaki valamit csinál, úgy tegye azt rendesen, vagy sehogy.

Köszi az észrevételt, de a mai napig nem tudom a billentyű-kombinációját a kezdő idézőjelnek, a ctrl+c, ctrl+v nekem meg lassú. ;)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#33) steadywarp


steadywarp
tag

Ha csak nem kapok ingyen egyet ilyet én sosem veszek. Lüke a nintendo nagyon. Bele pakoltam volna a legkomolyabb hardwaret amivan aztán had szóljon ha komoly a cucc a sok répa retek meg mogyoró úgy is megveszi tökmind1 hogy mennyibe kerül.

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#34) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A rezisztív kijelző elég nagy FAIL. De nem rossz a gép, bár én nem szívesen lóbálnék egy ekkora valamit kontrollerként, de ki kéne próbálni.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) djgeg válasza kovy79 (#32) üzenetére


djgeg
őstag

Egyébként a nyelvtani hibákban igazad volt :/
Kivéve egyet.
És-sel és egyéb kötőszavakkal lehet mondatot kezdeni :)
Az egy dolog hogy mit tanítanak az iskolában.
ÉS hogy mi szerepel a nyelvtani szabályaink közt.

Ha rákeresel találsz pár nyelvészkedő fórumot ahol taglalják ezt a témát.

Itt egy érdekes írás a témában.
Dr. habil Domonkosi Ágnes PhD, főiskolai tanár
[Nyelvi Babonák és Sztereotípiák]

ui.: Egyáltalán nem kötekedés, csak gondoltam érdekes.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#36) djgeg válasza kovy79 (#32) üzenetére


djgeg
őstag

-

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#37) Mister_X válasza djgeg (#35) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El lehet kezdeni kötőszavakkal a mondatokat (és, de, stb.), ettől függetlenül nem illik, sugallja az író összeszedetlenségét. Alkothatnál azokból mondjuk egy-egy összetett mondatot és csókolom.

Korrektornak miért nem adtad a cikket?

Én már elterveztem, hogy veszek egy Wii U-t, valószínűleg februárban lesz esedékes, legkésőbb április. Addigra lesz game bőséggel, a visszafele kombatibilitás meg adott, tehát egy Skyward Sword és Monster Hunter 3 a minimum :) Ha most megvehetném a konzolt, Black Ops II-t és Zombie U-t vennék.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) steadywarp válasza djgeg (#35) üzenetére


steadywarp
tag

És èn ezt nem tudtam thx :)

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#39) Zirowe válasza djgeg (#35) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mellyek gyerekek és felnőztek
Melyek gyerekek és felnőttek ;] ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#40) djgeg válasza Zirowe (#39) üzenetére


djgeg
őstag

Egyre több hibát teszek bele, nem hogy javítok rajta :U (Auto koorektor -.-)
Ideje lefeküdnöm. :B

"Mister_X":
Ismét működik a korrektúrázás a Logouton a címlapos cikkek javítására

Működése: automatikusan intézzük és értesítünk róla!
:F

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.