Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #24334592 válasza DeFranco (#100) üzenetére


#24334592
törölt tag

hijnye :R csinálj róla egy fotót pls :B

ennyi jó játékot adtak ki wii-re? :Y :DD

van valahol katalogizálva, h mit adtak ki eddig wii-re?Mert mindig ugyanazt az 50 nevet látom a kirakatban online és offline illvetve zsibvásárokon :(((

cserebere nem érdekel?Van olyan, amit kijátszottam, meguntam, nem jött be stb...

[ Szerkesztve ]

(#102) #24334592 válasza #24334592 (#101) üzenetére


#24334592
törölt tag

gyűjteményem egyik kedvenc darabja :U

(#103) Mister_X válasza DeFranco (#100) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Steam nem ér ;]

@arty: ha nm mondják, hogy rezisztív, észre sem veszem. Igen, idejétmúlt, de nem is kell az a multitouch, sok értelme nem lenne. Mellesleg, megoldható rezisztívre is a MT.

@Zseketto: szemezgess, a keresőben a Wii-re fókuszálva szinte bármit megtalálhatsz kategóriákra és alkategóriákra bontva.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#104) DeFranco válasza #24334592 (#101) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem mondtam, hogy Wii-re van, mivel Wii-m még nincs, ezért arra játékom sincs.

Itt van a nagyja: [link] Ehhez még adj hozzá pár olyat, hogy teljes Assassin's Creed sorozat, Batman AA, meg még úgy 20-50 másik cím AAA és klasszikus vegyesen.

Most csinálom a listát, mert már nem tudom, milyen kliensen mim van. És tudod mi a durva, erre az egész pakkra nem költöttem 40k-nál többet. Napi 40 Ft, játékonként kevesebb, mint 400 Ft.

Ennyit a warezről...

(#105) #24334592 válasza DeFranco (#104) üzenetére


#24334592
törölt tag

áááá, elszívta az agyam a wii ;]

akkor sem piskóta gyűjtemény!

ilyen ócsó a steam?A fene se gondolta volna...

UT 3 nem egészen 7 euróért?? :Y

[ Szerkesztve ]

(#106) Mister_X válasza #24334592 (#105) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én dobozosan vettem anno annyiért...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107) DeFranco válasza #24334592 (#105) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Rá ne kapj, mert karácsonykor megbolondulsz. Kb. minden árat ossz el néggyel. :Y

[ Szerkesztve ]

(#108) Mister_X válasza DeFranco (#107) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az a rossz a Steamben ilyenkor, hogy csak azért is megveszed, mert akciós, holott lehet sosem fog feltelepülni. De akciós :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109) djgeg válasza Mister_X (#108) üzenetére


djgeg
őstag

Ja ja... veszéjes :/ Én is most vettem pár régi nevet :D
Habár Steam nem szoktam inkább külső akcióknál.
Igaz ez nekem megérte mert már nincs meg se a doboza se a serial-ja a Company of Herosnak.
[https://www.humblebundle.com/]
Saint Row, Darksider, Metro 2033. Red Faction, Company of heroes,-|- Oposing Fronts és Tales of Valor

Saint Row ot kivéve az egész akár 1$ ért!!!!
Teljes pack 5.70$-1233Ft ( Zene CD ékel... ami nem egy nagy ösztönző dolog :D )

ui.: Nem reklám :D Csak hátha valakit érdekel :)

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#110) #24334592 válasza DeFranco (#107) üzenetére


#24334592
törölt tag

még /4?

ááuristen...

ez már az a szint, ahol neki se áll az ember torrentezni :))

na, elő is kaparom a rég elfeledett steam acc-omat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111) DeFranco válasza #24334592 (#110) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na nem a 66%-os akciót oszd el azért... te.

Itt látod a grafikont, hogy az egyes játékok ára hogyan alakult: [link]

(#112) djgeg


djgeg
őstag

Gyerekek :D
Megtaláltam a Wii U legjobb felhasználási módját!
:C

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#113) #24334592 válasza DeFranco (#111) üzenetére


#24334592
törölt tag

tok mind1 mit mivel osztok, alapbol talaltam egy raklap jatekot (a tomegnyi ingyenesen felul!) ami fillerekert megy, ja es koztuk olyanokat is, amit torrenten talan mar hiaba keresnek :Y

(#112) djgeg ez buntet! :DDD :DDD

(#114) arty válasza Mister_X (#103) üzenetére


arty
veterán

nem is a multitáccs, hanem az érzékenység!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#115) DeFranco válasza arty (#114) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Maga a rezisztív technológia nem feltétlenül baj, ha nem kell a multitouch. Tudtak abból is meglepően jó érzékenységű paneleket gyártani, főleg a vége felé, felvették a versenyt egy gyengébb kapacitívvel. Megvannak a korlátai, de ezeket nem biztos, hogy feszegetni fogja ebben az esetben.

(#116) djgeg


djgeg
őstag

Wolrd #1 Problem:

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#117) #24334592 válasza djgeg (#116) üzenetére


#24334592
törölt tag

b+ nemar, hogy wc-re is azzal megy :D

(#118) MrTwister


MrTwister
őstag

Nagyon tetszett a cikk! Profi első munka! :R

djgeg: :DD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#119) djgeg válasza MrTwister (#118) üzenetére


djgeg
őstag

Köszi :R

(#117) Zseketto

Nekem elért a WC-ig :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#120) BiP válasza #24334592 (#117) üzenetére


BiP
nagyúr

Az új évezred újságja a kütyü :)
Ne tudd meg, hányan mennek oda mobillal, tablettel, kézikonzollal vagy akár notebookkal.

[ Szerkesztve ]

(#121) #24334592 válasza BiP (#120) üzenetére


#24334592
törölt tag

:DD

ez komoly?Még nem találkoztam az ipad-et a wc-n olvasó törzsközönséggel XDDD, rossz körben mozgom...

(#122) MrTwister válasza BiP (#120) üzenetére


MrTwister
őstag

Csak ezt tuti nem fogod popótörlésre használni, mint pl. a kinti rötyiben a Népszabit... :DD Bár lehet próbálkozni... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#123) BiP válasza MrTwister (#122) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát ja. vannak ilyen praktikussági hátrányok :)
Mondjuk ha belegondolok, kicsit más is a célja, mint régen.
Míg régebben az emberek azért vittek oda újságot, mert ott nyugi van, nyugodtan el lehet ücsörögni, és olvasgatni.
Ma meg azért visznek magukkal kütyüt az emberek, mert unatkoznak, és nem tudnak elszakadni a gépüktől. Szerintem.

(#124) djgeg válasza BiP (#123) üzenetére


djgeg
őstag

Én azért vittem mert be voltam sózva , játszottam 1000 :D És még s wc szünetet is ki akartam használni( 1 hétvégéig volt nálam ) :D Egyébként mire valo a Pause... :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#125) BiP válasza djgeg (#124) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó, ez speciális eset volt. Nem minden nap adódik meg, hogy valaki (aki ráadásul nagy fan) kölcsönkapjon egy tök friss cuccot egy hétre.
A Pause ilyenkor arra jó, hogy ne ess hasra, amíg kiérsz a b*diba meg ki tudd nyitni az ajtót :)

(#126) djgeg válasza BiP (#125) üzenetére


djgeg
őstag

Kb xDD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#127) MrTwister válasza djgeg (#124) üzenetére


MrTwister
őstag

Pause, hmmmm, ezzel csak egy baj van, max 2:
ad1: Mire visszaérsz a WC-ről az öcséd/húgod ki akarta tolni helyetted a pálya végét és odabukta az utolsó életedet is, aminek te nagyon örülsz mert már 5 órája szenvedtél vele és végre most és végre... DE a játék vége előtt egy perccel v. szinte másodpercekkel érezted, hogy mindjárt lehet liberózni magadat, tehát Pause és futás a 2 betűsre majd mire 5 perc múlva visszaérsz pedig a TV-n egy cuki Game Over, quit or retry? :))
ad2: áramszünet, pont amikor végeztél a budin! ;] Erre jön az önvádaskodás és ha nem mész ki és bemész(érteeedddd? :DDD ) vagy viszed magaddal a rötyire akkor pont megvan még a nagy OFF előtt...
Én ezért inkább viszem magammal oda ahová még a királyok is gyalog járnak... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#128) djgeg


djgeg
őstag

1.75 million Wii U konzol eladva az első hónapban.(Lett volna több is csak elfogyott ) :R

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#129) MrTwister válasza djgeg (#128) üzenetére


MrTwister
őstag

Az emberes! Végül is amekkora rajongói bázissal rendelkezik a Nintendo, így talán nem is olyan nehéz! :DDD Nem lesz ez rossz, csak a gyerekbetegségeit ki kellene majd nőnie. MM-ben megnyomogatok már egyet alkalomadtán, most már egyre kíváncsibb vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.