Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Vannak emberek, akiknek különleges érzékűk, helyesebben képességük van.
Ilyenek a művészek, a tudósok egy része, a sportolók.
Mindegyiküknek szüksége van valami eszközre az alkotásukhoz. A festő ecsetet használ, de nem az ecset készíti a képet. Az ember aki a kezével irányítja, hozza létre az alkotást.

Az asztrológiával sincs ez másként. Az a horoszkóp, amit nézeget az asztrológus, csak egy eszköz, ami elgondolkoztatja, és előhozza a képességét. Amit mond, azt nem abból a néhány vonalból olvassa ki.
Ezért van sok "asztrológus" aki hiába tanulja a "szakmát", csak hülyeségeket hord össze. Vannak néhányan, akik született tehetségek és korrekt dolgokat mondanak.

Egy példával tudom érthetőbbé tenni.
Hiába venném meg a legprofibb festőeszközöket, alapanyagokat és segédanyagokat, sosem tudnék művészi szinten festeni. Nincs meg a tehetségem hozzá.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát igen. Anyukám asztrológus. Néha amikor leülünk csinálni valamiről horoszkópot, csak nézek, hogy miket kiolvas abból a kör alakú izéből. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Vandit. válasza lezso6 (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

A radixra gondolsz igaz? :) Nekem is ezzel foglalkozik, én személy szerint hiszek ebben.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4) lezso6 válasza Vandit. (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A program neve radix? Az enyém Placidust használ. Valami régi cucc, de neki ez jött be legjobban. Én nem hiszem, hanem tapasztalom hogy működik. :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) Vandit. válasza lezso6 (#4) üzenetére


Vandit.
addikt

A program placidus és a képlet (kör alakú izé) neve a radix. Én hiszek is és tapasztalom is. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Hogy lehet kiszámolni mikor van Holdújév?
Már a Hold fázist se tudom hogy kell.
Azt tudom, hogy 29:12:44 , de ez átlag szám.
Pl 1000 évnél már sok az eltérés.

(#7) Chaser


Chaser
titán

ez jó téma
én soha nem hittem ebben, csak egy idő után egyre többen kérdezgették kos vagyok-é?
én meg csak pilláztam, assetudom' mi az :d
aztán elolvastam jellemzéseket, és hát igen, az vagyok
és néha nagyon utálom...néha meg nagyon szeretem : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) lanszelot válasza lanszelot (#6) üzenetére


lanszelot
addikt

Az is kérdésem lenne, hogy miért 2023 Január 22 a Kínai Újév, mikor 2023 Január 21 a Holdújév.
És a holdújév napján volna a Kínai újév.
Tehát akkor miért nem 21 volt most?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.