Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Ahha, emlékszem mikor suliba jártam a szomszédos városba, 3 busz ment, mind tele volt. Plusz hajnalban egy korai, az még jobban tele volt. Erre nem tellik a volánnak, kesereghetünk.. Korábban szoktam kimenni a pályaudvarhoz, a busz előbb be szokott állni, legalább volt helyem, aki meg később jött, állhatott végig.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

azért nálunk az útviszonyok sem alkalmasak iskolabuszok számára annyira, mint amerikában, tekintve hogy míg nálunk a frissen leaszfaltozott mellékutcán 2 kocsi alig fér el egymás mellett, ott a szabvány mellékutca szélesség 10m

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) whiz válasza tkazmer (#2) üzenetére


whiz
aktív tag

Na ja, de legalább sűríthetnék a buszokat ilyenkor, szerintem az is egy megoldás lenne. De hát nekik - úgy tűnik - nem számít, ha nem férünk fel, majd jön a következő busz, nem igaz? :U

Ugyanis nem az zavar, hogy állni kell, hát ez van. Ki kell használni a buszt, oké. De tényleg volt már olyan, hogy egyszerűen nem fért fel mindenki...

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.