Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) HANDO88


HANDO88
senior tag

Pistike: Csókolom Gyártó bácsi,én vagyok a Fogyasztó Pisti :DDD
Gyártó bácsi:Szia Pisti,jókor jöttél.Épp most hozták a vadi új Biznisz2 játékot.Veszel?
Pistike:Húúú de jókor jöttem.Mennyibe kerül?
Gyártó bácsi:Mindössze 13000 fabatka és van benne rágógumiból formára rágott Biznisz figura is amin Szuperhent harci ruci feszül.
Pistike:ÓÓÓÓÓ,király.Ma adta ide anyu a zsebpénzemet,kérek egyet. :C
Gyártó bácsi:Tessék,kicsit unalmas és bugos de vagy 1,5 órát nyomhatod,a többieket megöli a sárga irigység.A bugokkal meg ne foglalkozz mert jövő héten jön ki hozzá 120 db patch és még az is lehet hogy az javít rajta.Ha tetszik akkor pár nap múlva vehetsz a család többi tagjának is mivel ha nem fogy eléggé akkor oda tudom adni 6500 fabatkáért,nekem úgy is megéri.
Pistike: Nagyon rendesnek tetszik lenni a bácsinak,köszönöm.
Gyártó bácsi:Te Pisti ugye nem az az őskövület ATIFORCE 36745 124 gb-os karid van még mindíg?Mert ez azon nem megy.
Pistike: De hát itt vettem két hete :F
Gyártó bácsi:Hehe,hol van már a tavalyi hó.Ezt nézd.Ez egy álom.Ez az új ATIFORCE 40000 ,ezzel menni fog a game.Kemény 7,5 fps-el tol többet a te kis szutyok kártyádnál és az ára csak alig a kétszerese.No?
Pistike:ÖÖÖ,akkor ezt is kérem,és akkor még kérek 38 gb memóriát is mert gondolom azt is igényli.
Gyártó bácsi: Okos kis legény vagy,van még pénzed?
Pistike: Nincs
Gyártó bácsi: Pisti,nagyon piros a füled.Nem szoktál te warezolni?
Pistike:Hááááát,nagyon ritkán,mikor nem bírom kivárni a megjelenést,vagy nincs épp annyi pénzem :B
Gyártó bácsi:Te nyomorult kis féreg én minden földi jóval ellátlak és ez a hála?Meg akarsz károsítani,át akarsz verni?El ne mozdulj innen,hívom a Nemzet Biztonsági Hivatalt,NATO-t,UNIO-t,NASA-t. Huh,ha nem figyelek ez a kis pöcs átver és megkárosít

[ Szerkesztve ]

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.