Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#294) D1Rect válasza Taifa Díaz (#292) üzenetére


D1Rect
félisten

Ugye akkor nem baj, ha egy halmazban kezellek a más munkáján élősködő a rendszert kihasználó khm... egyénekkel?

"És mégis tolom ezerrel a warez filmet, zenét, játékot, mert lehetővé teszik számomra - és ha nem verem nagydobra, senki nem fogja megtudni rólam, mert semmi köze hozzá."
Pont, hogy nagy dobra vered és pont van hozzá köze épp elégsokmindenkinek.

"Vegyél meg mindent, fizess be mindent, nyelj le mindent, nyald ki a rendszer valagát. Ez a te választásod, megérdemled."

Elnézést kérek a becsületességért. Ígérem veled szemben nem alkalmazom. Így jó lesz?

(#293) Taifa Díaz: Nekem soha nem volt túl nagy warez problémám. Amikor tölthettem volna dolgokat nem volt min futtatni. Amikor már volt min futtatni elég értelmes voltam hozzá, hogy felfogjam miért nem warezolunk.
De tudok olyan fórumtársról aki régebben nem volt fedhetetlen, de közben rájött, hogy ez így nem jó és változtatott. Szerintem neki sokkal nagyobb erőfeszítés volt mint nekem.

Nem töltöm fel a háziporeszt, mert a végén még kitalálja valaki, hogy "kölcsön veszi" az asszonyt amíg én épp "nem használom".
Normális körülmények között persze minden további nélkül feltölteném, de amíg van esély arra, hogy valaki ettől megpróbálja lewarezolni az asszonyt addig nem.
Szóval amint eltűnt a warez a világról már töltöm is fel. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.