Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114) Morden24 válasza HANDO88 (#113) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az a baj, hogy a warezolás alkalmazásának a ténye látványosan torzítja a fogyasztó értékítéletét. Miért? Mondom is.

ameddig le tudnak minden sz@rt tolni a torkodon eszement árakon addig jó gyerek vagy

Ez warezos szemszögből egy teljesen érthető és tartható nézet, hiszen ingyen könnyű valóban minden sz@rt tolni.
A gond az, hogy egy normális, 80+ IQ-val rendelkező vásárló torkán senki nem nyom le minden szart.
Szerintem egy-egy warezos embernek menten félreverne a ketyegő, ha egyszer megtudná, hogy ő mennyi játékkal játszik/próbálkozik egy nem warezolóhoz képest, illetve milyen szinten néz utána az adott játéknak, azt milyen vérmérséklettel és szempontok alapján ítéli meg.

Szóval értem, hogy az "ingyenmindentfogyasztunk" (amire RyanGiggs kommentjei szerintem elég jó példák a képmutatás-mentesség okán) gondolkodás fizetős talajra továbbképzelése azzal egyenlő, hogy minden sz@rért fizetni kéne, de hát könyörgöm, a warezos fogyasztók többsége semennyire nem rendelkezik tartható fogyasztói igényekkel.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.