Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Tattoo

Hozzászólások

(#49) Eastman válasza tildy (#44) üzenetére


Eastman
őstag

...+ ha valaki ránagyít a képre látszik a kifestett körmén, az igénytelenség, + horog a szája szélén, úgyhogy szerintem helyén van az a tetoválás. „Zsák a foltját megtalálta.”, szól a mondás. Kitette a világ elé a saját képét, úgyhogy jön vele a kiszel-szintű hírnév is. Ez ma a lényeg, ennél több nem is kell. Évekig linkelik majd net-szerte az ostobáját. Ennyi.

Kérem, kapcsolja ki!

Gergő_

Ne haragudj Gergő, 12x vágtak a testembe különböző kisebb és nagyobb műtétek miatt. Némelyiket nagyon nehezen éltem meg. Nem tudom megérteni azt az embert aki teljesen egészséges és ilyenfajta külső beavatkozásnak veti alá magát önszántából. Vagy mert tetszik neki, vagy magáért a fájdalomért, vagy mert „mér' ne”, vagy unalmában, vagy mert épp' nem tudja mire elkrni a pénzét.

Induljunk ki abból, hogy - jó esetben - kapsz egy egészséges testet amikor megszületsz. Aztán „unalmadban” ilyenekkel terheled. Nem szép amit látok, hanem butaság. A dohányzásról ugyan ezt gondolom. Nem is tudom értelmezni. A tüdőnél csodálatosabb, érzékenyebb és finomabb alkotás nincs is. Egy csoda az egész. Aztán telerakod füsttel, korommal, „sittel”? - nyilván nem Neked szól. ...ha nem dohányzol.

Az ostobaság az nem mentális betegség, ilyet nem írtam. Az ostobaság az ostobaság.

...na, tényleg befejeztem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Tattoo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.