Hirdetés

2020. május 31., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] PÁPÁ!

(#1) 14adam

14adam
(addikt)

Jó utat kívánok :) És majd írj egy cikket róla :)

(#2) cizoe

cizoe
(őstag)

"You know: fishnchips, cup of tee, bad food, worse weather, fucking Mary Poppins, LONDON!" ;]

(#3) jorden06 válasza cizoe (#2) üzenetére

jorden06
(senior tag)

Snatch forever ;]

Jó utat! :R

(#4) tkazmer

tkazmer
(addikt)

york szép hely, legalábbis az óváros része mindenképp. habár ha már sok "óvárost", és "sétálóutcát" láttál már, semmi újdonság nem lesz, esetleg az, hogy a katedrális valamivel nagyobbnak hat a "megszokottnál".

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) PazsitZ

PazsitZ
(addikt)

Próbáld majd ki az ecetes chips-et ;)

- http://pazsitz.hu -

(#6) feka007

feka007
(nagyúr)

Hát én utálom azokat a teaszürcsölőket. :U De azért Gute Reise

(#7) tkazmer válasza feka007 (#6) üzenetére

tkazmer
(addikt)

a néppel van bajod vagy a yorki teaházakkal?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) feka007 válasza tkazmer (#7) üzenetére

feka007
(nagyúr)

Mindkettővel. :DDD Megkérdezel egy angolt, hogy hol van magyarország, akkor gőze sincsen róla, de mi tanuljuk a nyelvüket meg a történelmüket (mondjuk előbbivel nincs bajom, szép nyelv). De pl. a németeket is állandóan lejáratják, pedig sokkal normálisabb nép mint ők..

[ Szerkesztve ]

(#9) tkazmer válasza feka007 (#8) üzenetére

tkazmer
(addikt)

a történelmüket azért tanuljuk, mert meghatározó része a világtörténelemnek. a nyelvüket azért, mert anélkül ma elég nehéz jó állást találni.
az meg, hogy nem sokat tudnak, legyen az ő bajuk. megnyugtatlak, azt se tudják a fiatalabbak, hogy a második világháborúban vesztettek vagy nyertek (a saját országuk), sőt, amikor egy nagyon amerikabarát társaságban megemlítettem, hogy az atombomba több, mint 2 embert ölt meg, felháborodva szitkozták az usát.

a teázóik viszont jók, és finomak a teák is :P

(#10) feka007 válasza tkazmer (#9) üzenetére

feka007
(nagyúr)

(#11) g@bo válasza feka007 (#8) üzenetére

g@bo
(veterán)

én simán kintmaradnék... 0 honvágy nélkül. :K

mondjuk, kanada jobban bejön, kint van 2 haver is. ;)

évente 2 hetet kint töltök igy is. ha igy halad a hazai helyzet, tuti koccolás lesz a vége.

magyarország beteg...

(#12) NoLF válasza cizoe (#2) üzenetére

NoLF
(addikt)

"You know: fish 'n' chips, cup of tea, bad food worse weather, Mary fuckin' Poppins, London!"

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda

(#13) cizoe válasza NoLF (#12) üzenetére

cizoe
(őstag)

Rosszul emlékeztem akkor, thx! :R

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] PÁPÁ!
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.