Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] PÁPÁ!

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Jó utat kívánok :) És majd írj egy cikket róla :)

(#2) cizoe


cizoe
őstag

"You know: fishnchips, cup of tee, bad food, worse weather, fucking Mary Poppins, LONDON!" ;]

(#3) jorden06 válasza cizoe (#2) üzenetére


jorden06
senior tag

Snatch forever ;]

Jó utat! :R

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

york szép hely, legalábbis az óváros része mindenképp. habár ha már sok "óvárost", és "sétálóutcát" láttál már, semmi újdonság nem lesz, esetleg az, hogy a katedrális valamivel nagyobbnak hat a "megszokottnál".

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Próbáld majd ki az ecetes chips-et ;)

- http://pazsitz.hu -

(#6) feka007


feka007
nagyúr

Hát én utálom azokat a teaszürcsölőket. :U De azért Gute Reise

(#7) tkazmer válasza feka007 (#6) üzenetére


tkazmer
addikt

a néppel van bajod vagy a yorki teaházakkal?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#8) feka007 válasza tkazmer (#7) üzenetére


feka007
nagyúr

Mindkettővel. :DDD Megkérdezel egy angolt, hogy hol van magyarország, akkor gőze sincsen róla, de mi tanuljuk a nyelvüket meg a történelmüket (mondjuk előbbivel nincs bajom, szép nyelv). De pl. a németeket is állandóan lejáratják, pedig sokkal normálisabb nép mint ők..

[ Szerkesztve ]

(#9) tkazmer válasza feka007 (#8) üzenetére


tkazmer
addikt

a történelmüket azért tanuljuk, mert meghatározó része a világtörténelemnek. a nyelvüket azért, mert anélkül ma elég nehéz jó állást találni.
az meg, hogy nem sokat tudnak, legyen az ő bajuk. megnyugtatlak, azt se tudják a fiatalabbak, hogy a második világháborúban vesztettek vagy nyertek (a saját országuk), sőt, amikor egy nagyon amerikabarát társaságban megemlítettem, hogy az atombomba több, mint 2 embert ölt meg, felháborodva szitkozták az usát.

a teázóik viszont jók, és finomak a teák is :P

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) feka007 válasza tkazmer (#9) üzenetére


feka007
nagyúr

(#11) g@bo válasza feka007 (#8) üzenetére


g@bo
nagyúr

én simán kintmaradnék... 0 honvágy nélkül. :K

mondjuk, kanada jobban bejön, kint van 2 haver is. ;)

évente 2 hetet kint töltök igy is. ha igy halad a hazai helyzet, tuti koccolás lesz a vége.

magyarország beteg...

(#12) NoLF válasza cizoe (#2) üzenetére


NoLF
addikt

"You know: fish 'n' chips, cup of tea, bad food worse weather, Mary fuckin' Poppins, London!"

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13) cizoe válasza NoLF (#12) üzenetére


cizoe
őstag

Rosszul emlékeztem akkor, thx! :R

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] PÁPÁ!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.