Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) beefjeez válasza szoke12 (#6150) üzenetére


beefjeez
senior tag

én holo-zok egy ideje, nekem bejön :)

(#6152) chris94 válasza szoke12 (#6150) üzenetére


chris94
tag

Pedig Go-ra azt írják,h akkukímélő, nekem meg azért is jön be mert úgy tudom alakítani ahogy én akarom :D

Hát a gyárin kívül én csak Go-t és LP-t használtam - most épp az utóbbi van fent - ,de sajnos az LPt már nem fejlesztik úgy néz ki...

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6153) szoke12 válasza beefjeez (#6151) üzenetére


szoke12
őstag

én úgy fél éve. :)

chris94: hát a mi telónkat nem nagyon kíméli. Én a Holo-t ajánlom.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6154) beefjeez válasza szoke12 (#6153) üzenetére


beefjeez
senior tag

csodálkoztam hogy ilyen szépen fut ezen a telefonon is.

(#6155) chris94 válasza beefjeez (#6154) üzenetére


chris94
tag

Akkor Holo lesz, most utánanéztem és elég jó :)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6156) poffsoft válasza chris94 (#6155) üzenetére


poffsoft
addikt

Szintén tetszik.
Csak kár, hogy az adw asztalát nem tudom importálni bele...
vagy van megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#6157) chris94 válasza poffsoft (#6156) üzenetére


chris94
tag

Hát a Holoval lehet mentést csinálni a beállításokról és mentés alapján visszaállítani is.

Vagyis ha az ADW is tudja ezeket próbáld meg,h az ADW mentését betöltöd a Holoval a Visszaállítás Mentésből menüre kattintva. Az tartalmazza elvileg az asztal minden beállítását is.

Remélem működik, bár csak egy tipp ;)

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6158) poffsoft válasza chris94 (#6157) üzenetére


poffsoft
addikt

adw: Export-import: xml
holo exp/imp: valami spéci bin.

[ Szerkesztve ]

(#6159) chris94 válasza poffsoft (#6158) üzenetére


chris94
tag

Akkor vedd ki az alapértelmezést és folyton nyomkodva másolf le az adw asztalát

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6160) poffsoft válasza chris94 (#6159) üzenetére


poffsoft
addikt

Ezt nem egészen értem... ?

[ Szerkesztve ]

(#6161) chris94 válasza poffsoft (#6160) üzenetére


chris94
tag

Mivel az ADW asztalát akarod átmásolni gondolom 2 launcher van fent a telódon.

Kiveszed az alapértelmezett launcher alapértelmezését Beállítások>Alkalmazások>Alkalmazások kezelése>....Launcher>Alapértelmezések törlése

Ilyenkor, ha a kezdőlapra akarsz lépni, megkérdezi,h melyiket indítsa, elindítod az ADW-t, megnézed,h van elrendezve a kezdőképernyő, rálépsz pl a beállításokra, majd megint kezdőképernyő gomb, a Holo-ra nyomsz és kirakod úgy a widgeteket stb. mint ADW-nél, kicsit hosszas folyamat, de olyan lesz.

Ha meg arra gondoltál,h ADW-hez készült ikonpakkot akarsz felrakni ahhoz a Holo Launcher Plus kell, ami ugye a Holo fizetős verziója, de csak Unlocker, nem különálló program :))

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6162) chris94


chris94
tag

Valaki betudja linkelni psyke CM7.2-es 1.5-ös ROM-ját és a hozzátartozó gapps-et, mert nem tudok tuti stabil wifi kapcsolatot és jobb lenne egy direkt link, mert SD-nakarom tartani a gyári ROM-ot is ha valami galiba lenne mégis :DD

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6163) chris94 válasza chris94 (#6162) üzenetére


chris94
tag

Szerk: Megvan az 1.5-ös CM7.2 letöltőlinkje, egy bemutató videó alatt megtaláltam youtube-on :DD

https://www.dropbox.com/s/temloy4jk3sfn0j/MOD.rar

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6164) zozimoto válasza chris94 (#6163) üzenetére


zozimoto
aktív tag

A videó linket is megosztanád? :)

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6165) poffsoft válasza chris94 (#6161) üzenetére


poffsoft
addikt

értem.
pont ezt nem akarom, egyenként másolgatni az ikonokat.
Inkább meghekkelem a bint, ha lesz egy kis feles időm :D :D
nem az ikonpakk kell, az témával (Theme changer) jön be amit módosítottam UOT-vel :D

[ Szerkesztve ]

(#6166) chris94 válasza zozimoto (#6164) üzenetére


chris94
tag

Persze :)

Erről a videóról van szó: http://www.youtube.com/watch?v=CiAzLDhoW-g[link]

poffsoft : Hát én sajnos nem értek az effajta mókolásokhoz, szóval mást sajnos nem tudok mondani, remélem sikerül megcsinálni ;)

Szerk: Azóta fent van a CM7.2 és nagyon gyors, zökkenésmentes a rendszer.
Az elején voltak bajok a Wi-Fi - vel mert folyton leállt a Wi-Fi app, valószínű azért mert Titanium Backup-al olyan rendszeradatokat telepítettem vissza ami nem kompatibilis a 2.3-al, de minden oké már, csak a felhasználói appokat raktam fel, beállítottam a rendszert, és működik minden - 99%-ig.

A CM File Manager-e mp3 fájloknál (legalábbis annál vettem észre) csengőhang beállításnál kifagy és leáll.

Valami jó kis File Manager-t betudtok linkelni, aminél lelehet korlátozni,h csak én férjek hozzá pl a rendszermappákhoz?

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6167) zozimoto válasza chris94 (#6166) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Köszi

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#6168) chris94 válasza szoke12 (#6142) üzenetére


chris94
tag

Sorry nem topicba akartam írni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

(#6169) szoke12


szoke12
őstag

készülékem eladóvá vált. akit érdekel, keressen pü-ben.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6170) robagrev válasza szoke12 (#6169) üzenetére


robagrev
csendes tag

akkor mi lesz a romoddal? megáll a fejlesztés?

(#6171) szoke12 válasza robagrev (#6170) üzenetére


szoke12
őstag

az azért nem biztos. a családban van még 2. :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6172) robagrev válasza szoke12 (#6171) üzenetére


robagrev
csendes tag

ilyen választ reméltem... :)

(#6173) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Nekem van egy ilyen készülékem.
Nincs semmi szoftom, se semmi...
Adott a készülék, gyári szoftverrel (voda) és egy adatkábel, töltő...
Más nem adott. No és a számítógép, net.
Kerestem, de mivel lassú a noti, feladtam, így ide írok inkább, hátha...

Adatot szeretnék róla menteni... Telefonkönyvet és sms-t...
Hogyan? Mi a legegyszerűbb, legjobb megoldás?

Illetve ha root teszek rá, melyik a legjobb, ami jobb, mint a gyári és nem lassú, stb...
Melyik ajánlott? Nekem a canyogen nem tetszik, de ha ennél jobb nincs..?

Köszönöm szépen.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#6174) poffsoft válasza evko (#6173) üzenetére


poffsoft
addikt

pl én valami huawei suite-vel próbálkoznék...
CM7 és SL között megoszlanak a vélemények, de az biztos, hogy e fórumban linkelt "light" romok a legjobbak.
Szőke12 light romját is ajánlanám, igény szerint...
Valamint a blogoutos cikkeket is e fórumból...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6175) szoke12 válasza evko (#6173) üzenetére


szoke12
őstag

Helló!
Én névjegy, sms mentésre mindig, minden telón a Super Backup-ot használom. Jól, szépen dolgozik. bár az appoknál voltak gondjai, azokat nem csinálta tökéletesen.
Az appokat külon, a My Backup-al szoktam menteni. Bár mostanában inkább már a linuxos progim használom erre. :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6176) beefjeez válasza poffsoft (#6174) üzenetére


beefjeez
senior tag

Én ezt a huawei suite-ot sosem próbáltam, valami tapasztalat?

(#6177) poffsoft válasza beefjeez (#6176) üzenetére


poffsoft
addikt

gagyi mint a nokiasuite, nekem felejtősek.

De pont arra találták ki.

[ Szerkesztve ]

(#6178) szoke12


szoke12
őstag

Na mi van? Kezdünk megint kihalni?

Van itt olyan, aki linuxot használ?
Megírtam a progit linuxra, de eddig semmi visszajelzés. :(

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6179) poffsoft válasza szoke12 (#6178) üzenetére


poffsoft
addikt

Én nem, csak ha muszáj, vboxban...
Meg szereléshez a puppyt...

[ Szerkesztve ]

(#6180) szoke12 válasza poffsoft (#6179) üzenetére


szoke12
őstag

Na azt majd egyszer kipróbálom én is. Egyenlőre mindig live ubit használok szerelésnél. de gondolkodtam rajta, hogy majd uck-val csinálok vmi Ubuntu lightot :DDD

Ma nekiálltam bővíteni, meg átdolgozni működésileg az egész androit tool-t, hát nem lesz egyszerű...
várnám ötleteitek. lesz egy advanced rész is, kis apróságoknak.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6181) aminat


aminat
tag

Üdv! Erre a telefonra van olyan app amit a telefonon futtatva egy másik gépen egy internetes térképen megmutatja a telefon, helyét, mozgását?

(#6182) evko válasza szoke12 (#6175) üzenetére


evko
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen!

A romjaid közül melyiket töltsem le? :) TTs- nem tts...?
Na, átolvasom még egyszer, mert csak gyorsan átfutottam rajta... :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#6183) szoke12 válasza aminat (#6181) üzenetére


szoke12
őstag

Tégy egy próbát. :)

evko: a tts-el tud "beszélni" a teló.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6184) szoke12


szoke12
őstag

próbáljátok ki: UC Browser.
nagyon jó! opera ment kukába. :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6185) pszili8


pszili8
aktív tag

Sziasztok! valaki tud linkelni egy oldalt ahonnan a gyári romot leszedhetem? Nem találom a gépemen :B

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6186) pszili8 válasza pszili8 (#6185) üzenetére


pszili8
aktív tag

Megoldódott,benne van az összefoglalóban :U

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#6187) szoke12


szoke12
őstag

újabb jó app: Smart Launcher

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6188) misike.83


misike.83
csendes tag

Tudna nekem valaki adni egy linket a gyári romról?

(#6189) poffsoft válasza misike.83 (#6188) üzenetére


poffsoft
addikt

pont egyet kellett volna visszaolvasnod...

[ Szerkesztve ]

(#6190) evko válasza szoke12 (#6187) üzenetére


evko
aktív tag

Feltettem a romodat és működik.
Valami viszont történt, mert a play áruházból semmit nem tudok feltelepíteni, azaz már letölteni sem..

Valaki, hogy mi lehet a hiba??? Leáll a letöltés valami hibával.. :(

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#6191) szoke12 válasza evko (#6190) üzenetére


szoke12
őstag

Az a valamilyen hiba az milyen hiba pontosabban?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6192) poffsoft


poffsoft
addikt

csak érdeklődésképpen, melyik a legutolsó clockworkmod a kütyünkhöz?
Az 5.0.2.8 nem hajlandó backupolni,error wher read boot image üzenettel...

[ Szerkesztve ]

(#6193) szoke12 válasza poffsoft (#6192) üzenetére


szoke12
őstag

Van 6-os már egy jó ideje, de az meg el se készíti rendesen a backupot. :(
Én egyszer egy napot szenvedtem vele.
Maradtam az 5-ösnél.
Vagy térj vissza a négyeshez. :K

De úgy nézem, hogy ott szektorolvasási gond lesz. Szóval próbáld meg újrahúzni a kernelt.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6194) poffsoft válasza szoke12 (#6193) üzenetére


poffsoft
addikt

Amúgy is valami gondja van.
Battery draint is bekapcsolta magának :W

[ Szerkesztve ]

(#6195) benfolds


benfolds
őstag

sziasztok! használ valaki ezen a telefonon facebook messengert? tegnap unokahúgom telefonján csináltam egy factory restetet, mert már nagyon lassú volt (lehet, hogy fapados megoldás és nem is biztos, hogy célravezető, de nem sok kedvem van rootolgatni meg rom-ot keresni hozzá, ami vagy jó vagy nem jó) és ugye a store-ból csak a legújabb app-ot tudnám rátenni, ami garantáltan fagyhalált okoz még ennél jobb telefonokon is. talán ha egy régebbi verziót tennék fel? vagy esetleg whatsupp? ha régebbi verzió, akkor azt honnét lehetne letölteni? mennyire érdemes "piszkálni" ezt a telefont? ha gyorsabb lesz, akkor rootolom (látom, könnyen lehet) és kitakarítom, végső esetben teszek fel másik romot.

(#6196) beefjeez válasza benfolds (#6195) üzenetére


beefjeez
senior tag

facebook összes alkalmazás szar, minden telón összefossa magát, legalábbis 40k-s árketegóriáig biztos.
én opera miniből használom az m.face-t, van benne chat is

(#6197) evko


evko
aktív tag

Error 406.. :(
Nem lehet letölteni semmit sem a Playről...

Valaki, hogy mi lehet a baja?

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#6198) disy68 válasza evko (#6197) üzenetére


disy68
aktív tag

Erre megoldás lehet, hogy törlöd a play alkalmazás cache-t, ha ezután is előjön, akkor töröld a google fiókot a play cache-t és utána remélhetőleg megjavul. Nálam is volt ilyen, nekem megoldotta.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#6199) benfolds válasza beefjeez (#6196) üzenetére


benfolds
őstag

Igazad lehet.

(#6200) szoke12 válasza evko (#6197) üzenetére


szoke12
őstag

Beállítások --> Alkalmazások --> Alkalmazások kezelése --> Market/Play --> Adatok törlése

hátha segít. :) ez nálam még nem jött elő, szóval nem hinném, hogy a rom hibája.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.