Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) beefjeez


beefjeez
senior tag

Rengeteg új rom van
Ez egész jónak tűnik
Kéne egy frissítést tolni az első hsz-be, majd összeszedem ezeket, és átküldöm txt-ben kódokkal együtt.

(#6252) etooo válasza beefjeez (#6251) üzenetére


etooo
senior tag

A linkjeidtől megjött a kedvem nekem is a romoláshoz: a CM10 el sem indult, a Sense érdekes lenne, ha működnének az alapfunkciók, és kevésbé szaggatna, a CM9nél pedig ugyan azok a problémáim voltak, mint nektek.

(#6253) beefjeez válasza etooo (#6252) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát én már a cm9-hez sem fűztem nagy reményt, de szép folyamatosan működött, csak az a market...
Most felraktam ezt a slimmybeant, ez is egy alap cm7, elvileg beats audioval, ellenben nagyon ronda, és a status bar is tele van ilyen hatalmas ikonokkal.

(#6254) szoke12 válasza beefjeez (#6253) üzenetére


szoke12
őstag

na a Slimmy-ről majd mesélhetsz, így ránézésre nem is rossz. :K

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6255) beefjeez válasza szoke12 (#6254) üzenetére


beefjeez
senior tag

Ennyire rom nem idegesített még fel...
Az értesítési sávot telerakta a "fizikai" gombokkal alapból, és az istennek sem jövök rá, hogy szedjem ki.
Elfoglalja az egészet, nagyon idegesítő.
Amúgy a hangszóró egy fokkal jobb mint alap cm7-en, sebességre ugyanaz kb, van benne pár jó app, szóval csak egy kicsit módosított rom.
Találtam kamerához egy cuccot, mindjárt kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#6256) szoke12 válasza beefjeez (#6255) üzenetére


szoke12
őstag

Azt hittem, valami komolyabb, de akkor csak egy mókolmány...
Amúgy ezeket már én is láttam, ahogy az összefoglalót írtam, de mivel csak cm másolatok, nem éreztem, hogy bele kéne írni. CM9-ből még mindig psyke-é a leghasználhatóbb, bár ott is vannak hibák.
A cm10 nekem se bootolt be, szóval, azzal nem is foglalkoztam tovább...

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6257) beefjeez válasza szoke12 (#6256) üzenetére


beefjeez
senior tag

Jó lenne Alberto romja, csak fixálni kéne, érdekes, senki nem ír xda-n ilyen hibáról.
Végül megy vissza a sima cm7
Ezt belinkelem ide, hátha nem csak nekem új.

[ Szerkesztve ]

(#6258) szoke12 válasza beefjeez (#6257) üzenetére


szoke12
őstag

Hmmm. sajna ezeknek egy része nem is bootol. Egyszer olvastam ezt a listát, de nem teljes, viszont sok nem működő is benne van. :(

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6259) poffsoft


poffsoft
addikt

Jól felpergettétek a totyikot.
Végigolvasva megerősödött bennem az elhatározás, hogy marad a cm7 1.5 tts light.
Most végre jó!!! a hang, nem merül az akksi, theme a sajátom, akkor minek piszkáljam? :O

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6260) szoke12 válasza poffsoft (#6259) üzenetére


szoke12
őstag

Hát felpörögtünk kicsit. Én kiakadtam a cm7-től kicsit, úgyhogy most pihentetem azt a vonalat. maradok a 2.2-nél. 2.3-on, ha Operázok, és hív valaki, már törli is a memóriát, és léphetek be újra ph-ra, meg minden... nagyon idegesítő... 2.2-n nincs ilyen baj. :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6261) szoke12


szoke12
őstag

Na? Kiteszteltük egy időre megint magunkat?
Van valami használható rom?

Végre meg van az angol érettségi is, már csak a német, meg az infó vár :DD ez előbbitől jobban félek.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6262) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Olyan problemam adodott, hogy a telefonban levo SD kartya megmukkant, es eltunt a bongeszo, es a filemanager program is.

Tettem bele egy uj SD-t, link2sd meg is csinalta szepen, de hogyan tudok a SD kartyara masolt programot telepiteni, ha nincs file manager progi a telon? AWD launcher van fenn.
Bongeszo sincs a telon hogy a play-rol lehuzzak egy filemanagert.
A webes playben beleptem a google fiokkal, ranyomtam az ES explorerre, hogy telepitse, de hiaba van bekapcsolva a wifi a telon, es a fiok is szinkronizalva nem kezdi el a letoltest.

Mit lehet ilyenkor tenni? Nagyon surgosen kellene par progit telepitenem, mert holnap utazom, es jo lenne a navigacio :)

Koszi!

(#6263) szoke12 válasza coolpet (#6262) üzenetére


szoke12
őstag

bluetooth-on küldj át egy apk-t egy másik telóról. azt fogadja a tied, majd tudod telepíteni az állapotsorban ha rányomsz. :K
de előtte pipáld ki az idegen forrást.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6264) etooo válasza coolpet (#6262) üzenetére


etooo
senior tag

Vagy recoveryből tedd ezt fel (installzip from sd card): flashable_es_file_explorer.zip.

(#6265) etooo válasza etooo (#6264) üzenetére


etooo
senior tag

"Szerk": feltételezvén, hogy nem a gyári rom/recovery van fent nálad.

(#6266) beefjeez válasza coolpet (#6262) üzenetére


beefjeez
senior tag

Böngésző nem kell playnek

(#6267) coolpet válasza beefjeez (#6266) üzenetére


coolpet
senior tag

Megoldottam egy APK installer cuccal, de play-t is jolenne tenni, de azt meg nemtalalok ra

(#6268) beefjeez válasza coolpet (#6267) üzenetére


beefjeez
senior tag

Azt recoveryből kell rakni, mármint a google apps-t.

(#6269) coolpet válasza beefjeez (#6268) üzenetére


coolpet
senior tag

tudsz mondani valami leirast hozza?

(#6270) poffsoft válasza szoke12 (#6261) üzenetére


poffsoft
addikt

csak rád várunk, hogy befejezd a kötelmeidet...
ha van vállalkozó kedvű, érdekelnének a cm9, cm10 tapasztalatok...

Én nem szívesen telepíteném újra, most olyan jó minden a cm7-en (hang és akku is) :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#6271) coolpet válasza coolpet (#6269) üzenetére


coolpet
senior tag

Valamint egy olyan dolog, hogy miert nem szinkronizal wifin keresztul, amikor play-en bejelolom, hogy installalja?

(#6272) beefjeez válasza coolpet (#6269) üzenetére


beefjeez
senior tag

témaösszefoglaló

(#6273) szoke12 válasza poffsoft (#6270) üzenetére


szoke12
őstag

mindig rám hárul a piszkos munka... :DDD

már csak infó lesz + az írásbelik :D

coolpet: a linux tool-om alapból tud usb-n át apk-t telepíteni :K

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6274) beefjeez


beefjeez
senior tag

Hogy van nektek a micro usb aljzat?
Nekem már elég gyalázat, gyári kábel csak mozdulatlan állapotban marad benne, nővérem telójának töltője viszont a vízszintes mozgást bírja, de amúgy ha felemelem a telefont ott sem tölt...
Neki betonstabilan áll, ha így megy tovább, még a végén gari lesz belőle? :F :U

(#6275) etooo válasza beefjeez (#6274) üzenetére


etooo
senior tag

Én lóbálni is tudom a kábellel a telefont, megtartja rendesen. Igaz nem is használom, így nem volt miben elromlania.

(#6276) szoke12 válasza beefjeez (#6274) üzenetére


szoke12
őstag

enyémet is "be kell állítani". különben nem tölt.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6277) poffsoft válasza beefjeez (#6274) üzenetére


poffsoft
addikt

Enyém hasonló, mint etooo-é...

[ Szerkesztve ]

(#6278) poffsoft válasza szoke12 (#6273) üzenetére


poffsoft
addikt

Nem most írásbelizel, és a szóbeli lesz egy hónap múlva???
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6279) szoke12 válasza poffsoft (#6278) üzenetére


szoke12
őstag

látod, ennyire lefáraszt... :DDD
de igen, már csak az infó írásbeli + szóbelik vannak hátra
:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6280) beefjeez válasza etooo (#6275) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nekem sosem volt olyan, mikor új volt akkor is elég instabil volt :F

(#6281) szoke12 válasza beefjeez (#6274) üzenetére


szoke12
őstag

mostanában meg azt játsza, hogy rádugom a gépre, és nem érzékeli, hogy usb-n van. megosztja a netet, de az usb tárolót nem tudom bekapcsolni. :(

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6282) beefjeez válasza szoke12 (#6281) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nekem is szokott rakoncátlankodni, de csak a Fosrock alaplapom miatt... :U

(#6283) aminat válasza szoke12 (#6281) üzenetére


aminat
tag

Ezt a net megosztást hogyan kell beállítani. A telefonon hiába teszem be a pipát az USB megosztáshoz a gépen nem jelentkezik a net. A számítógépen még állítani kell valamit vagy telepíteni? Előre is köszönöm a segítséget!

(#6284) poffsoft válasza beefjeez (#6282) üzenetére


poffsoft
addikt

Ne szidd, kedvenc márkám.
Sokkal több f@SUS, zABIT, MiSI trágyával találkoztam már, mint asrockból. Pedig járt már nálam jópár...
Stabil, hosszúéletű lapok, bár semmi többet nem ad, mint amit specifikáltak asrockék.
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6285) szoke12 válasza aminat (#6283) üzenetére


szoke12
őstag

Két feltétele van:

a telefon:
-a cm7, az sl 2.3-ig, a cm9 (0.5), a gyári és az szs tud csak megosztani. a többi néhány verzióban nem jó. még ha ki is írja, hogy megoszt, nem oszt meg. (hogy a többi rom kernele hogy áll, nem tudom)
- a jó romok esetében ugye net bekapcs, usb rádug, majd megosztásnál pipa. a 2.2-es kernelek pár használat után megőrülhetnek. ilyenkor kell egy újraindítás.

a gép:
-az operációs rendszer nem mindegy. csak a win7 (és a fölött), illetve bármely linux képes a net feldolgozására.
-normál esetben a telón való bekapcs után a gépnek jeleznie kéne, hogy hálózatot észlelt. a win még azt is kéri, hogy azonosítsd, hogy milyen fajta (kis buta... :DDD ). a linux meg kapásból belövi és máris netezhetsz! :D

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6286) beefjeez válasza poffsoft (#6284) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát nem tudom, én csak szopok ezzel a lappal, ilyeneket én még életemben nem láttam... :U

(#6287) Wiky511


Wiky511
csendes tag

Szijasztok.Remélem valaki tud nekem majd segíteni.Rootoltam a telót,raktam rá több féle romot is,de egyik félénél sem tudtam a google playbe belépni.Igazából nincs is rajta olyan app.Raktam rá azt is,lépnék be(szinkronizálnék) az email címmel és kiírja,hogy "nem lehet megnyitni a kapcsolatot a szerverhez".Most mit csináljak?Ez azért van,mert nem függetlenítettem még ki?Vagy nem csinálok meg valamit?Help me.

(#6288) beefjeez válasza Wiky511 (#6287) üzenetére


beefjeez
senior tag

google apps

(#6289) szoke12 válasza Wiky511 (#6287) üzenetére


szoke12
őstag

mi se függetlenítettük (a legtöbben), de működik. fontos, hogy a rom-hoz tartozó gapps-ot is fel kell tenni. de gyanítom, hogy feltetted, mert ha e-mailt adtál meg, akkor az már nem a play, hanem a partner setup rész.
milyen romokat próbáltál?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6290) szoke12 válasza beefjeez (#6286) üzenetére


szoke12
őstag

Nekem is az van! :DDD
tegnap óta. a rammal kicsit finnyás, de megy. végre 64 bites a gépem :DD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6291) beefjeez válasza szoke12 (#6290) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nekem mindennel finnyás, pl. a vinyókkal is.
Sata2 samsung nem, sata 2 wd igen...
Más gépben mindkettő 100/100as hd sentinel szerint.

(#6292) Wiky511 válasza szoke12 (#6289) üzenetére


Wiky511
csendes tag

hát valami : cm-7-20130301-NIGHTLY-u8160,
SlimmyBean_v0.4_u8160-80_Brokn.Down
G360 V10 Enterprise

(#6293) szoke12 válasza Wiky511 (#6292) üzenetére


szoke12
őstag

ezeket szerintem felejtsd el... ezek ilyen tákolt romok. amik az összefoglalóban vannak, azokat nézd meg! :K
még esetleg a gravity lenne esélyes... de abban meg hiányzik az audioeffects.ko, szóval ohne DSP.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6294) Wiky511 válasza szoke12 (#6293) üzenetére


Wiky511
csendes tag

nah most az egyikkel lehet elbasztam a telót,mert nem jön be már egy ideje semmi.ilyenkor mi van?

(#6295) szoke12 válasza Wiky511 (#6294) üzenetére


szoke12
őstag

hogy nem jön be semmi? mit látsz? homokórát?

idézem az összefoglalót:

-Végzetesen elrontott ROM telepítés után mi a teendõ?
Letöltöd,a kitömörített dload mappát bemásolod az SD gyökerébe, telefon kikapcsolt állapotában lenyomod egyszerre a hangerõ gombokat, és a bekapcsoló gombot.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6296) Wiky511 válasza szoke12 (#6295) üzenetére


Wiky511
csendes tag

android felirat van csak,nah olvasom akkor az összefoglalót.

(#6297) szoke12 válasza Wiky511 (#6296) üzenetére


szoke12
őstag

ez egy cm 7. akkor várj, mert annak kell pár perc úgy. ne nyúlj hozzá! az első indulás jóval hosszabb!!! :K

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#6298) Wiky511 válasza szoke12 (#6297) üzenetére


Wiky511
csendes tag

GingerDX-v029-shakira ezt raktam most,de kikapcsoltam 20perc után.

(#6299) Wiky511 válasza Wiky511 (#6298) üzenetére


Wiky511
csendes tag

most meg h bekapcsoltam cs egy homokóra van rajta.

(#6300) beefjeez válasza Wiky511 (#6299) üzenetére


beefjeez
senior tag

Rakj cm-et, smartluckyt, vagy szoke12 romját, ezekkel tuti nincs gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.