Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Samus válasza Lasy (#350) üzenetére


Samus
addikt

Az LG a Samuhoz képest rosszabb, szerintem, és az 5800 is rosszabb Samuénál, az KB LG szint, na most akkor nem tudom, mi van...Bár rosszakat nem mondtak róla...Csak az idegesít, hogy a GSMArena 65000 színt ír, itt pedig 16 millióról beszélnek. Mi az igazság?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#352) Lasy válasza Samus (#351) üzenetére


Lasy
veterán

Ez teljesen mindegy a szemeddel úgysem látod a külömbséget.

+36702778032

(#353) Samus válasza Lasy (#352) üzenetére


Samus
addikt

Akkor egy újabb kérdés, válasz még nem jött rá. Van ugye egy rakat homescreen, amiken lehet lépkedni. De indulás után mindig ugyanott találjuk magunkat (bekapcsolás után). Be lehet-e állítani egyet, ami úgymond középső és alap lesz?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#354) Lasy válasza Samus (#353) üzenetére


Lasy
veterán

Pontosan a középső az alap. Mindig oda ugrik vissza, ha hosszan nyomod a home gombot. :D

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#355) Samus válasza Lasy (#354) üzenetére


Samus
addikt

Ez mind szép és jó, de azt például nem lehet beállítani, hogy a középsőhöz képest a jobb oldali legyen az "alap", új "középső"?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#359) Samus válasza rulez7 (#358) üzenetére


Samus
addikt

Ecsém. Befognád végre? Bog nem programozó, újságíró. A 29 embernek tetszett dolog pedig: nálam nem is látszik a "lájkolás", el van rejtve, nem érdekel. Nagyon örülnénk, ha elmennél a topikból, ha esetleg nem tűnt volna fel, SZAKMAI fórumban vagyunk, egy adott készülékkel kapcsolatos kérdések megvitatása folyik. Bár gondolom ez téged a legkevésbé sem zavar. Kérlek, hagyj minket lógva. Köszönjük.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#360) hito válasza rulez7 (#358) üzenetére


hito
nagyúr

Kis barátunknak kevés volt a 24óra :C Ott folytatja ahol abbahagyta :Y

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#361) kaller1 válasza Samus (#359) üzenetére


kaller1
veterán

El ne zavard már, szórakozni akarok. :DDD ;]

.::> <::.

(#362) Inarus válasza kaller1 (#361) üzenetére


Inarus
addikt

Egyre gondoltunk. :C

(#363) Lasy válasza Samus (#355) üzenetére


Lasy
veterán

Nem azt nem lehet.

Azt nem tudjátok, hogy a médiatár, csak akkor jelenik meg ha van már benne memkari?
Mert nekem nincsen ott, és így nem tudok beállítani MP3-at csengőhangnak. :(

+36702778032

(#364) ben11 válasza rulez7 (#358) üzenetére


ben11
őstag

Tök jól elvitázol magadban..
Feldobtad a ma estét is.. :R

(#365) YikeSS


YikeSS
tag

Ha valakit érdekel így lehet root-olni a készüléket:
VODA845/PulseMini root

Kipróbáltam és működik minden szépen... :)

mergedes...

(#366) pető bá' válasza rulez7 (#358) üzenetére


pető bá'
őstag

(khm... mindenki fórumozik, és megosztja a véleményét?? :U am télleg kezd vicces lenni ez a fórum, szóval mostmár elég lesz. van más honlap ahol ezt jobban értékelik. vicclap.hu meg ilyenek...

adatlapja:

Hozzászólások
szakmai
28

mondjuk ezt kétlem... :DDD )

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#367) Stuartino


Stuartino
csendes tag

Hali!

A nem a témához való hozzászolot nem kommentálom...
Ami a tesztet illeti, nem értem miért kell fikázni azt, hogy
rezisztiv képernyö van benne... X10mini, htc desire- wildfire
ezekben is, söt nem sokkal jobb cpu... akkor kérdem én,
miért nem "különösen ajánlott" plecsnit kapot, miközben
az ilyen telefonok hozzák meg számunkra a nagy cégek
árcsökkentését, azon tul hogy igen is jó telefon, egy s40, s60
symbianhoz vagy vmeik samuhoz képest...

üdv Stu

(#368) llaszlo


llaszlo
veterán

Ha abból indulok ki, hogy gyengébb, mint a Pulse akkor nem egy nagy szám ez a telefon. A Pulse sem az. Illetve még abból, hogy a Voda brand telefonok a leggagyibbak szoktak lenni. Én tuti nem vennék megint Pulse-t ilyet meg pláne nem, inkább egy Samsung Galaxy S-t ha a T-hez hamarabb hozzák a Herot akkor most olyan telefonom lenne. Örülnék is neki nagyon.
Maradjunk annyiban, hogy ezek a telefonok elég gagyik. Használhatóak, de a gyári ROMmal nagyon gáz. A custom ROM sem javít annyit rajta, hogy egy normális telefont kapjunk.
Ár teljesítmény arányban elmegy a Pulse, de ne várjon senki sokat tőle. Ha ez a teló még gyengébb akkor kérdéses, hogy mennyire használható. Minden esetre mindkettő Huawei gyártmány.
A Pulse fórumának első HSZ-ben vannak Android okosságok érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#369) Bog válasza Stuartino (#367) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mert azoknál - tényszerűen - szarabb. Sebességben, kamerában, tudásban, anyagminőségben. És azok sem különösen ajánlottak, ahhoz vagy ennyi pénzért még több kell, vagy ugyanez még olcsóbban. Nem szokásunk ilyen pecsétet dobálni mindenre ;)
Nem is tudom, hogy mi kapott utoljára ilyen minősítést...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#370) kaller1 válasza Stuartino (#367) üzenetére


kaller1
veterán

akkor kérdem én, miért nem "különösen ajánlott" plecsnit kapot

Sztem nem volt ettől messze, árban olyan -10%-nyira... :)

.::> <::.

(#371) alamuszi válasza llaszlo (#368) üzenetére


alamuszi
senior tag

Akkor vedd azt, de itt sokan meg vannak elégedve, és magyon sokan jutnak így okostelefonhoz. Azok a rétegek is, akik csak fnatasztikusan túlárazott, de annál butább nokiákhoz, vagy LG-khez jutott hozzá. Most pedig lehet egy igazán okos telefonjuk, mint nekem is. Szóval valóban gyengébb (nem minőségben) hanem sebességben kijelzőben, és kinézetben, de aki nem divatra megy, annak talán megfelel ez is és itt sokan vannak. Még akkor is, ha ezt az árára fogják. Szerintem ebben is maradhatunk.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#372) Stuartino


Stuartino
csendes tag

Sok helyen olvastam hogy a mobilarenás tesztek szarok a tesztelök miatt.
Én probáltam más helyeken tallozni, de itt mindent leirtatok eddig, ami egy
átlag juzernak kellett...de, most vhogy ugy érzem, ennek a telefonnak az esetében
sokkal inkább az OS-re és a hardverre vagytok kihegyezve... én úgy tapasztaltam
egy átlagos felhasználonak tökéletesen megfelel a készülék.
Amugy pedig ha párhuzamot lehet huzni, akkor az 541 és 547böl indulok ki,
ergo hamarosan jönni fog a 853?:D

Pulse mini és a 845 ugyanaz a kaszt, csak egy Téééé a másik Véééé:)

Nekem ez a véleményem!

(#373) Bog válasza Stuartino (#372) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Senki sem írta sehol, hogy a készülék ne felelne meg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#374) cukorborso01 válasza llaszlo (#368) üzenetére


cukorborso01
csendes tag

Egy átlag felhasználónak sztem teljesen megfelelő a gyári ROM. Legalábbis ez az én tapasztalatom. Egy 5800-ról váltottam, és lehet h meglepő, de sokkal jobbnak érzem ezt a készüléket. Árban pedig fele annyiba kerül... és lesz@rom hogy vodafone van ráírva, meg hogy "szarul" néz ki, úgyse a logót nézegetem rajta.
Nagyon meg vagyok elégedve a telóval másfél hét után is, amit külön kiemelnék az a wifi érzékenysége... az 5800-ám 50%-os jelerősségnél már nem tudta használni a hálózatot, ez a telefon 3-ból 1-es erősségen lazán megy netre, meg se koccan neki, és ez nagyon hiányzott az összes eddigi wifis telómból...

(#375) RaveForce válasza alamuszi (#371) üzenetére


RaveForce
veterán

elárulhatnád h az LG mióta túlárazott. nemkéne hülyeségeket beszélne hasraütésre. köszi

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#376) RaveForce válasza Stuartino (#367) üzenetére


RaveForce
veterán

nem értem miért kell fikázni azt, hogy
rezisztiv képernyö van benne... X10mini, htc desire- wildfire
ezekben is

mondd, mióta? :O

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#377) alamuszi válasza RaveForce (#375) üzenetére


alamuszi
senior tag

Nem hát, mit kapsz ennyiből KP500-t, nem kellene mindjárt hülyeségre gondolni, mielőttbeírsz, Ami nagyon messze van ettől. Valamint ha majd lesz ennyiért ilyen tudősú készülék akkor lehet ilyet mondani.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#378) Mr. Nimbus válasza RaveForce (#376) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

"nem értem miért kell fikázni azt, hogy
rezisztiv képernyö van benne... X10mini, htc desire- wildfire
ezekben is
mondd, mióta?"

Ő kicsrélte a kijezőket... ;] :D

(#379) RaveForce válasza alamuszi (#377) üzenetére


RaveForce
veterán

itt sehol nemvolt szó a KP 500ról,alapból azt írtad h az LG túlárazott, ami elég nagy balgaság volt, elég megemlítenem azt, h optimus..
de ha már KP 500.. FÜGGETLENÜL 25K alatt kapsz, ez előfizuval 31K, szal ez megint nem jött össze... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#380) pclaci válasza alamuszi (#371) üzenetére


pclaci
csendes tag

En azert igazat adok llaszlo-nak. Hidd el tudja mirol beszel (A pulse-hoz az egyik legjob aosp romot O fozi). Nekem mondjuk eppen hero-m van, de a csaladban/ismeroseim kozt van a voda gyongyszemebol, es a pulse-bol is, igy mind3 forumait olvasgatom. (En butykolgetem az osszeset... :) ) Van rola szemelyes tapasztalatom, hogy egy htc mennyivel jobban teljesit. Azert a rezisztiv kepernyo sokat ront am a kezelhetosegen, megha az egyik legjobb rezi is amit eddig lattam. A memoria is kicsit problemas lehet vele mert a felulet elforditasa is valoszinuleg ettol lassu, de ez csak tipp.
Ennek ellenere nagyon orulok, hogy tuzzel vassal veditek a kis 845-ost mert ezzel is a platformhoz valo kotodest mutatjatok. :) Az arak meg hu nahat. :) Ennyiert ez egy nagyon is szeretheto, koltseghatekony okostelefon.
Tovabbi sok sikert a cucchoz es varom, hogy valaki lefozze az elso voda845-os romot app2sd-vel. :)
Jam es mivel, ha jol latom rootolhato, igy lehet meg tudom csinalni rajta az igo-t.
Ha meg van a megoldas, termeszetesen kozze teszem.

(#381) Bog válasza pclaci (#380) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mindenhez sok sikert, de az iGO hackelést itt inkább ne tedd közzé. Kösz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#382) Lasy válasza Samus (#351) üzenetére


Lasy
veterán

mondom,hogy nem látod. úgysem a különbséget.

most teszelem a googlemap-et. és mondhatom tökéletes. pontos.

+36702778032

(#383) pclaci válasza Bog (#381) üzenetére


pclaci
csendes tag

nem a hackelesre es telepitesre gondoltam csak a felbontas modositasara... :) De max majd priviben. :)

(#384) alamuszi válasza RaveForce (#379) üzenetére


alamuszi
senior tag

Egyrészt milyen alapon mondasz ilyen hangnemben hülyeségeket, ez nem előfizuval 31, hanem kártyásan, de legyél nyugodtan nagyképű neked biztos van mire, erről szól Magyarország.

"szal ez megint nem jött össze... :U"

Miért még mi a nagyképűség, na ez remélem nem is fog.

pclaci:
"Az arak meg hu nahat."

Na pont ez az, van akinek ez meghatározó. És itt elég soka vannak, akik emiatt vették ezt. Ha tehettem volna én is HTC-t veszek, LG-t nem, mert annyivak nem jobb, mint amennyibe kerül. Viszont ez megéri. Nekem, sokaknak még. Nem védem ezt a telefont, csak nem értem azt az egyszerű dolgot, ami ki tudja miből adódik, hogy jönnek ide emberek, és összehasonlítják egy 50 - 70 - netalántán 100 ezer Ftos telefonnal, nem állja meg a helyét az összehasonlítás, mert azok nem véletlenül kerülnek annyiba. Jobban sokmindenben. De aki nem szán rá többen és az ár miatt kompromisszumképes, pontosan elég ez a telefon, nem kell jobb ennyiért. Persze ez magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#385) RaveForce válasza alamuszi (#384) üzenetére


RaveForce
veterán

bocsánat alamuszi, kártyásan, de még úgyis drágább a másik telfon független áránál, de köss bele apróságokba ;)
a hazádat meg sztem ne egy mobilportálon szidd...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#386) alamuszi válasza RaveForce (#385) üzenetére


alamuszi
senior tag

Neked lehet hogy az. Másnak nem. De ez nem szidás volt, csak egy vélemény, ha nincs igazad, akkor az nem baj, csak nem kell hepciáskodni, már csak azért is szerintem. Mert ezzel nem engem minősítesz, hanem megadat, de Te tudod, hogyan reagálsz dolgokra, remélem ez nem az én ügyem már. ;)

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#387) RaveForce válasza alamuszi (#386) üzenetére


RaveForce
veterán

miben nemvolt igazam? h az LG nem túlárazott? de ebben igazam volt, ahogy abban is h az LG KP 500 ezzel nem egyárban van, hnem olcsóbban :R

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#388) Lasy válasza Stuartino (#372) üzenetére


Lasy
veterán

a pulse mini és ez nem ugyan az. csk annyi a közös benne,hogy nminkettõ android op.

+36702778032

(#389) #40835072


#40835072
törölt tag

a méretéhez képest a kijelző szerintem elég kicsi... de ennyiért mondjuk ez volt elvárható :)

(#390) Z0C!


Z0C!
őstag

2órája vettem használatba az első Androidos telót.meglepődtem a gyorsaságán.
összehasonlítottuk a munkatársammal az LG GT400al..valamivel gyorsabb a Voda...
Fél órát telefonáltam hálózaton belül, kívül, abszolúte jól lehet hallani oda-vissza.Nem melegedik az aksi hátulja..
Kijelző..szószó napfényben kicsit zavaró de egyefene....
Nagyjából beállítottam a kicsikét, szépen megy a net. Mobilaréna, FB, Market is gyors.
Görgetéssel sem volt gond, lehet állítani a touchpad érzékenységen.
Elsőre felismerte a SIMen lévő 200 nevet, összekötötte a Gmaillal..szóval pofás kis darab.
A sok pozitívum és kevesebb negatívum nélkül is megvettem volna.
Szerintem prepaidos 30k-ért simán megéri.
Akinek pedig előfizuja van, töltse le a Call Meter-t és ellenőrizze hol jár.

Mivel tökéletes telefon nincs, ezért nekem ez is megfelel.
Akinek meg nem az vagyen Szifont :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#391) sagesz93


sagesz93
addikt

Ahogy látom modaco-n elkészült az első moddolt rom a telefonra.
Van benne app2sd is, rootolt, minden vodafone-os hülyeséget kivettek belőle.
Bíztató kezdet. :))

(#392) Lasy válasza sagesz93 (#391) üzenetére


Lasy
veterán

a live-os könyvjelzőn kívűl mást nem nagyon láttam benne.

+36702778032

(#394) Inarus válasza DavidkaSD (#393) üzenetére


Inarus
addikt

Van apróhirdetés rovat is ám... :U [link]
Ez nem a telefonguru...

[ Szerkesztve ]

(#395) DavidkaSD válasza Inarus (#394) üzenetére


DavidkaSD
csendes tag

Elfér ez a többo OFF között. :)

NEM fér el. - Bog

[ Módosította: Bog ]

(#396) Lasy válasza DavidkaSD (#395) üzenetére


Lasy
veterán

Miért cserélnéd el az ARÉNÁDAT egy ilyenre?

+36702778032

(#397) alamuszi


alamuszi
senior tag

Ez bennem is felötlött, a barátnőmnek arénája van, és jó kis telefon. Ahhoz képest hogy zárt, igencsak jó cucc, az árához képest.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#398) sagesz93 válasza Lasy (#396) üzenetére


sagesz93
addikt

Én pulse-ra cseréltem egy arenát, hát nem bántam meg. (5k-t még nyertem is az üzlettel.)
Bár a dolby hangzás hiányzik, abban rettenet jó a az a teló, az már annyira nem jó, hogy egy zene elindításáig fél percet kellett várni, a megállításáig úgyszintén. (volt rajta rengeteg féle moddolt "rom")
Ekkor jutottam el odáig, hogy eladom.

[ Szerkesztve ]

(#399) Lasy válasza sagesz93 (#398) üzenetére


Lasy
veterán

pont ezt akartam mondani hogy azt is nagyon lehetett tuningolni. :D
Ehhez még nem nagyon láttam csak a gyárit.

+36702778032

(#400) RaveForce válasza sagesz93 (#398) üzenetére


RaveForce
veterán

furcsa, nekem nemkell félpercet várni :)) 2 szám között eltelik nem egész 2mp a váltásnál, az igaz h amikor belépek a lejátszóba akkor 4mp is van mire beolvassa az összeset 5giga zene mellett, ezeket most mértem, sztem nem vészes, pláne nem félperc ;)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.