Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Graphics válasza Secretknight (#100) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez így elég kemény kijelentés.. Miből vetted észre? :U Tehát mire alapozod ezt? Az, hogy többet látod esetleg szakmai oldalon ezeket a márkákat, még nem azt jelenti, hogy mások hanyatlásnak indultak..

És miből tudod , hogy egyre jobbak, valahogy támaszd már alá :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#102) Forest48 válasza Graphics (#101) üzenetére


Forest48
aktív tag

Csupa felső kategóriás telefonnal összehasonlítani, és mindegyik az aksi miatt esik ki...nanemár. Amúgy sokan nem gondolnak bele, de van h többet harap az aksiból ha egy gyengébb és elméletben kevesebbet fogyasztó hardvert kiterhelsz olyan feladattal, amit az erősebb félgázon megcsinált volna, plusz még hamarabb is történnek a dolgok, amivel kevesebb a processzoridő.
Egy 3000-es aksi is bírja szépen délutánig legalább (ha nem játékkal kezded a napot), a legtöbb ember ezzel hazaér munkából, ha mégsem, akkor ott egy 10000-es xiaomi külső akku potom pénzért. Aminek a súlyát nem kell minden telefonáláskor a kezedben tartani.
Sokan szeretik lebeszélni magukat egy-egy telefonról ilyen indokokat behaluzva. (A két éves OPO-m még mindig 4,5 óra kijelzőidőt produkál egyész kemény használat mellett)

(#103) Graphics válasza Forest48 (#102) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Főleg, ha még az aksiról is kiderül, hogy nem is tud annyit a valóságban, ez néha bukó az ismeretlen márkáknál.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#104) UnA válasza Mercel (#99) üzenetére


UnA
Korrektor

Szerintem ezt rosszul tudod. De lehet, hogy téged sohase hívtak fel, amikor mást is csináltál a mobilon... ;)

Igazából a multitask miatt volt nehezebb optimalizálni az Androidon a rendszert (ami egy mobil OS esetén fontos), mert a háttérben futottak az alkalmazások.

(#105) Forest48 válasza Graphics (#103) üzenetére


Forest48
aktív tag

Na igen, meg az sem mindegy h hány voltra adják meg. Egyébként erre mi a gyakorlat? 5V vagy 3,7V? Külső aksiknál sokszor utóbbi, és akármennyire mondják h úgy van megcsinálva h minimális a veszteség, a fizikát még nem sikerült megbszni.

(#106) Secretknight válasza Graphics (#101) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Bocsánat,nem írtam bele hogy ez az én véleményem.Nem szeretnék senkit sem befolyásolni. :R
Úgy három éve rendelgetek telefonokat kínából,a legkülönfélébb márkákból. Nekem úgy tűnik az Ulefone és az Oukitel hozza egyre inkább azt a szintet ami nálam,ismétlem nálam jónak,minőséginek számít a készülék egészét tekintve.Ebből a két "márkából" is rendeltem és teszteltem többet is.

(#107) Graphics válasza Secretknight (#106) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#108) Degeczi válasza Mercel (#99) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Már hogyne lenne? :F
Indíts el egy zenelejátszót, alkalmazásfrissítést, hosszabb letöltést egy akármilyen régi Androidon, és közben hozz be egy másik programot, pl. webböngészőt! Megáll közben a háttérbe került folyamat? Nem, mert van valós multitasking...

(#109) Degeczi válasza Secretknight (#106) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Oukitel először ne azzal tűnjön ki, h még a filléres értesítő-LED-et is lespórolja az összes készülékéről (hogy a különböző szenzorokról, iránytűről ne is beszéljünk), és majd tényleg értelmes választás is lehet. Érthetetlenek ezek a kínaiak.

(#110) Meggyi001

Nagyon sok mindent már nem tudok hozzáfűzni a dolgokhoz.....arról szól a cikkem, hogy elváltam az LG (számomra minőségi ) vonaltól, nyitottam más márkák vagy ismeretlen márkák felé. Ezt a telefont választottam. Reckíroztam. És nagyon kellemesen csalódtam benne! Gyors, pörgős jó kis telefon, ami nem merül le egy nap alatt.. Aki akar ilyet venni, annak segítség lehet a teszt. Röviden ennyi.

(#102) Forest48: Ami mindenkinek meg kell értenie, hogy ha valaki nem akar powerbankot használni, vagy nem tud, vagy nincs lehetősége rá, annak ez nem opció. Én nem akarok! Elegem lett a mindennapi töltögetésből, vagy hogy este hatkor azt nézzem, tudok e még bármit is csinálni vele, mert mondjuk már csak 10 % van benne. Meguntam. Nekem ne merüljön le, nem akarok ez miatt mindig "rettegni". És ezért fel is áldoztam a felső-kategóriás telefon érzést.....vagyis! :) ...feláldoztam volna, de szerencsére nem így lett. Mert bevált a telefon, és jó. A lakótársam keze ügyében lévő ex g2-öm és a munkatársam s6 edge telefonja semmivel sem reagál gyorsabban/lassabban a kiadott parancsokra. Nem veszem észre a különbséget. Nem észrevehető. Max egy 10 perces teszttel ,ahol 25 alkalmazást nyitunk/futtatunk/zárunk be, stb....De az igazsághoz tartozik az is, hogy kinézetre/supportra (esetleg minőségre) megeszi az edge az enyémet, álomszép.....de nekem fontosabb a tartós, hosszú megbízható üzemidő, mint a kinézet. Itt nálam 6 %-ról 3%-ra sincs türelmem lemeríteni, mert sokáig tart......pfff.....beszéltem.... :)

(#109) Degeczi: A gyrot nagyon sajnálom én is. Tehettek volna bele. Lekakiltam volna azt a 3000 ft-ot.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#111) travis84


travis84
csendes tag

Most a Banggood-on (155,99$) jó áron van a telefon. Igaz külföldről érkezik, így jöhet még rá egy kis plusz költség, de szerencsés esetben 44ezerért szerintem jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#112) Graphics válasza travis84 (#111) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs már szerencse. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#113) Meggyi001 válasza Graphics (#112) üzenetére

Legalábbis piszok mázli kell hozzá :)

https://gamergep.hu/

(#114) Forest48 válasza Meggyi001 (#110) üzenetére


Forest48
aktív tag

Persze nagyon eltérőek lehetnek az igények, nekem pl az OPO simán bírja este 10-11-ig gond nélkül mobilneten csüngve és viszonylag masszívan használva. Ha kicsit visszafogom magam, akkor másnapra is jut nafta, de ilyenkor azért becsapok eg külső akkut. Nekem ez így kényelmesebb, mint folyton magamnál hordani a plusz terhet. Ez persze mindenkinek a saját döntése. Hardveresen megvszerencsére ott tartunk h nincs gond a középkategóriával sem, csak azok a fránya szoftveres gondok...az meg orvosolható egy cm-el. :)
Az első hozzászólásomnál véletlenül nyomtam a válaszra, bocs Duliee :D

[ Szerkesztve ]

(#115) cadj92 válasza Meggyi001 (#113) üzenetére


cadj92
csendes tag

Nem kell olyan nagy mázli, én 150$-ért (+6$ biztosítás) vettem gearbest-ről másfél hónapja, most sem sokkal drágább, de szoktak akciók lenni. :)

(#116) Depression válasza Meggyi001 (#110) üzenetére


Depression
veterán

" s6 edge telefonja semmivel sem reagál gyorsabban/lassabban"
Gondolod te. Nem is egy ligában vannak, és ezért ne is akard egy szintre hozni. Neked megfelel, és elég is.
Imádom a kínai telefonokat. THL, sziamiaú volt nálam bőven, és nagyon boldog voltam velük. Most a Note 5 után, ami 3x ennyibe kerül eléggé lehangoló azokat kézbevenni. Minden bántás, és rosszindulat nélkül írom. Tény, hogy akinek számít az ár, az boldog, hogy jó telefont kap olcsón. És én is határozottan kínait ajánlok középkategóriáig. De felette kifogy a szufla.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#117) Meggyi001 válasza Depression (#116) üzenetére

Vágom, persze, és oké :).

https://gamergep.hu/

(#118) Mercel válasza UnA (#104) üzenetére


Mercel
senior tag

Volt androidos telefonom meg egy tabletem is.
Azt tudom, hogy bizonyos folyamatok félig meddig elfutnak háttérben is.

Tehát bármilyen ötletszerűen kiválasztott app egy másik ugyanilyennel párhuzamosan teljes értékűen tud vagy nem tud működni? Az nem érdekel, hogy bizonyos alkalmazásokat alkalmassá tettek a háttérben futásra is. Az érdekel, hogy android rendszeren bármikor bármi 2,3,4 sok app amíg a hardver bírja tud vagy nem tud teljes értékűen futni egymás mellett. Tudomásom szerint nem - ezért írtam amit.

Marcel

(#119) Degeczi válasza Mercel (#118) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nagyon rosszul tudod.

(#120) Graphics válasza Mercel (#118) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De honnan tudod, hogy nem tud? :)

Fut a háttérben egy zenelejátszó, mellette böngészel, a háttérben futás az nem párhuzamos művelet?

Én nekem minden egyszerre fut, sose lövök ki semmit, mégis bírja a telefonom. Miben kéne azt éreznem, hogy ezt nem tudja?

Tényleg kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#121) Degeczi válasza cadj92 (#115) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem akcióhoz kell szerencse, hanem hogy az országba érkezve ne "áfázzák meg", mert főként pont a telefonokat, táblagépeket keresik.

(#122) Meggyi001 válasza Mercel (#118) üzenetére

Sok droidos telón van osztott képernyő is, egyszerre egymás mellett fut két tetszőleges app, mondjuk egy youtube meg mondjuk egy navi, real time, felezve a kijelzőt. Meg ahogy a többiek is mondják, fut a háttérben is real time pár dolog...De az első példa talán jobb.

https://gamergep.hu/

(#123) Ghard válasza Mercel (#99) üzenetére


Ghard
őstag

Android 4.x óta a multitask ablakban is megy. Picit vagy csak lemaradva :)
Egyébként mikor kezdtek jönni a 2gb ramos telefonok, mobilaréna tesztekben nem egyszer ki lett emelve, hogy a nagyobb játékok sem záródnak be, ha háttérbe küldik őket.

Ixonos Multi-Window for Android

Enable the Hidden Multi-Window Mode in Android Marshmallow

(#124) Viktor77 válasza Mercel (#118) üzenetére


Viktor77
titán

Gyorsan megcáfollak.

Twitch, zenelejátszó egyszerre. Nem látszik, de a zenelejátszó megy, egyszerre két hangot hallok.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#125) Meggyi001 válasza Viktor77 (#124) üzenetére

Én is hallom :).... Milyen teló ez amúgy? Sony, vagy csak cm téma?

https://gamergep.hu/

(#126) Viktor77 válasza Meggyi001 (#125) üzenetére


Viktor77
titán

Aláírás? :) És az alap Sony zeneapp.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#127) UnA válasza Mercel (#118) üzenetére


UnA
Korrektor

Természetesen tud futni párhuzamosan, de ez egy mobil OS, vagyis az egyik legfontosabb elvárás a minél hatékonyabb erőforrás-használat. Emiatt az alapbeállítások is úgy vannak hangolva, hogy megengedik a folyamatok egy részének felfüggesztését vagy teljes leállítását. Ezért lehet olyan tapasztalat, mint ha a rendszer nem teljes értékű multitask lenne, de ennek nincs köze a technikai lehetőségekhez.

(#128) Meggyi001 válasza Viktor77 (#126) üzenetére

Uhhh, aláírást nem néztem, késő van már :). Sógorom z3 compaktja túl gyorsan merül. Kingroot-ot ujrainditásnál eldobja néha. Tiéd hogy bírja?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#129) csibe1 válasza Meggyi001 (#93) üzenetére


csibe1
addikt

A GPS-t a wifivel, mobilinternettel együtt használod vagy ezek nélkül?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#130) Meggyi001 válasza csibe1 (#129) üzenetére

Természetesen net és wifi nélkül is teszteltem, kb 2 ms alatt talált vagy tíz jelet.

https://gamergep.hu/

(#131) Degeczi válasza Meggyi001 (#130) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hogy mérsz le 2 ezredmp-et?

(#132) Meggyi001 válasza Degeczi (#131) üzenetére

Jovanna, 2 másodperc.

https://gamergep.hu/

(#133) Depression válasza Degeczi (#131) üzenetére


Depression
veterán

Ő superman, és lassan elszámol 20-ig. :D

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#134) csibe1 válasza Meggyi001 (#130) üzenetére


csibe1
addikt

Úgy értettem, hogy mobilinternet és wifi nélkül is használtad-e huzamosabb ideig a GPS-t; és közben volt-e valami gond?
Navigálás közben mennyit merül az akksi egy óra alatt?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#135) kenwood


kenwood
veterán

140 gramm felett nehez egy telo,160 felett tegla,180-tol mar vicc kategoria.
Valami vastagabb tokkal 25 deka.

Nyaron hova rakja az ember?
Egy rovidgatya megkotve sem birja el.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#136) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Hát, lehet, hogy a 70 tényleg sok érte, de tényleg baromi jó teló. Én Tinydeal-ről vásároltam, akkor, mikor rendelhető volt németországi raktárból, így nem volt rá se áfa, se vám, 52.000 Ft-ért megkaptam kb 3 nap alatt, DHL-lel, cakkumpúder. Hasonlítgatni meg azért érdemes a felső kategóriával, mert baromi jó sebessége van a telónak, és töredék áron van. Nyilván jobb egy felső kategóriás, márkás telefon, de én pl biztosan nem fizetnék érte még egyszer ennyit, mert annyi pluszt számomra nem nyújt. Helyén kell kezelni a dolgokat, rá kell világítani a különbségekre, mert valóban vannak, de a kérdés, hogy kinek éri meg az a plusz? Nekem baromira nem. A telefont telefonlásra, messengerre, böngészésére, olvasásra, és ritkán játékra használom. Ezen aspektusokban igazán kiny..lja a s...gem :D Ez a telefon így szuper, és ennyiért, ahogy van. Egy dologra vagyok még kíváncsi, a megbízhatóságára. Ha egy-két évig ez így képes működni, akkor aki beleköt, az másik meccset néz. 52ezer Ft-ért ez egy tökéletes telefon. Felső árkategóriában nem lenne az, de nem ott van, és nem véletlenül.

Tapasztalatok, hogy írjak is a telóról:
- nekem az ujjlenyomat olvasás lassú, és kényelmetlen, hogy hátul van az olvasó (asztalon pl, hogy fel kell venni feloldáshoz, ha nem akarsz kódot írogatni)
- Az akksi nálam nem bír ki két napnál többet, második nap végén töltenem kell, és nem a kijelzőt írja a legtöbbnek az akksi fogyasztásnál, ami számomra furcsa, és nem tudom, mi lehet a probléma. Próbáltam kikapcsolva mindent (gesture unlock, fingerprint, stb), de úgy sem volt jobb a helyzet igazán... Használat közben valóban jobban bírja, mint egy átlag telefon, de készenlétben szerintem túl sokat zabál, és nem jövök rá, mitől.
- telefonálás közben a felek nem hallanak túl jól engem. Nem az én bajom, de baj. :D

Szóval vannak apróbb hibák, legtöbbször egy újraindítás megold mindent (nem sűrűn kell elképzelni), de ennyi pénzért belefér, nekem. 150ezerért nem férne bele. De sok telefonnal ellentétben ez még nem idegesített fel, nem röccent meg soha, és a memóriát sem raktam még tele soha... Akinek ilyen paraméterekkel bíró telefon kell, olcsón, annak én jó szívvel ajánlom :)

Frissítéssel várok, míg elkezdenek róla regélni a népek (eddig egy telefonom sem volt, ami jobb lett volna frissítés után, inkább ellenkezőleg, mind egy nagy rakás sz.r lett, és vissza kellett operálnom azt, amivel gyárilag kijött, szóval felettébb kíváncsi leszek, mit tudnak ezek a kínaiak) :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#137) Chaser válasza zitrone88 (#136) üzenetére


Chaser
titán

redmi n3 pro sztem jobb kb ugyanannyiért

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#138) Meggyi001 válasza csibe1 (#134) üzenetére

Igen, használtam, és nincs vele gond. Megmondom őszintén nem figyeltem, de sztem nem ehet többet óránként 15-25 %-nál, ha navigálsz.

(#135) kenwood: vettem totyót, övtáskát.

(#136) zitrone88: Üdv köztünk. Köszi a véleményt. Akkor valami be van nálad ragadva, hogy így merül. Nekem a harmadik nap végén is úgy kell direkt merítenem, hogy fel tudjam tölteni. Pedig ott már 8 óra sot-nál vagyok. De ilyen van más droidos telón is, hogy valami beragad. Javasolt egy fr, vagy egy clean flash 5.1-es rommal. A 6.0 -ás rommal még várj, mi már teszteljük, 1-2 hiba még van benne. De amúgy nagyon gyors és jó, 64 bit armv8-al. Nem nagy hibák, ilyesmik: dedikált kamera gomb nem működik, stb. Egy kettő csak. Email kapcsolatban vagyok a service team-el, nemsokára jön egy frissítés, amiben ezeket javítják. Majd szólok mikor jó. Twrp és root van már rá.

(#137) Chaser : én elhiszem hogy jobb, sőt tudom is. De nekem kell a b20/800 mhz, és azt hiszem az nem tudja.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#139) Chaser válasza Meggyi001 (#138) üzenetére


Chaser
titán

azt tényleg nem tudja, de én még nem vettem észre a hiányát sehol

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#140) zitrone88 válasza Chaser (#137) üzenetére


zitrone88
aktív tag

lehetséges, hogy jobb, de nem ugyanennyibe kerül... A 2 gigás xiaomi valóban ennyibe kerül, mint ez, de 2 gigát pl már elhasználtam ezzel a telóval, így jobban érzem magam, hogy 3 giga :) szóval lehet, hogy jobb, de amit írtam, én nem fizetnék többet annyi pluszért, bár, ha kézben összehasonlíthatnám, talán változna a véleményem. Nekem mondjuk kinézetre is jobban tetszik a hülefón :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#141) zitrone88


zitrone88
aktív tag

(#138) Meggyi001 : egy éjszaka alatt nálad hány %-ot merül készenlétben?
(Ha megengedsz egy tanácsot :) Az akksinak az tenne jót, ha 80%-ról 90%-ra töltenénk mindig, így lenne a leghosszabb az élettartama. Csak azért mondom ezt, mert mondtad, hogy meríted a végén. Nem nagyon tesz neki jót ez, amikor kényelmes, tedd rá nyugodtan a töltőre, de vedd le, ha feltöltődött, ne lógjon rajta.)

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#142) kenwood válasza Meggyi001 (#138) üzenetére


kenwood
veterán

Ehhez mar inkabb vemvazas hatizsak kell :D

Hasitasival az a baj,hogy nem mukodik mindenhol.
Egy borcipo,sotet gatya,ing kombo melle azert eleg eros bevallalni ... meg zako nelkul is.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#143) ceia


ceia
őstag

A második oldalon látott kép alapján már azt hittem, végre egy Androidos teló, aminél kihasználták a rendszer adta lehetőséget és szép ikonokat, felületet készítettek. Aztán jött a csalódás a következő oldalakon, mert ott a szokásos, a M$ lepusztult felületét utánzó elemeket lehet ennél is látni. Pedig az Android alkalmas lenne arra, hogy akár fotorealisztikusak is lehetnének az ikonok, kapcsolók, csúszkák. Kinézhetnének úgy, mintha valós anyagokból, fémből, fából, üvegből stb. lennének. Nekem az tetszene! Mostanában siralmas kamerákat szerelnek a 80.000 alatti Androidos telefonokba. Pedig 60-tól már illene valami használhatót adni hozzá. Mondhatnám, hogy általános célra elmegy - de ha valakinek ez lenne az egyetlen kamerája, neki nem ajánlanám ezt a telót. Röhejes hogy 13MP és ilyen képeket lő. Még közel is borzalmasan mos, képzelem mi lehet távolabbra. Maga a készülék pofás különben, és az erős akkumulátor is vonzó, kár a gyenge kameráért.
Nekem amcsi Windowson, de magyar billentyűzetnél így jelent meg a cím. Vagy ez a Firefox hibája?

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#144) UnA válasza ceia (#143) üzenetére


UnA
Korrektor

A címhez: ez csak annyit jelent, hogy a telepített Windows font nem teljes Unicode támogatású.

(#145) ceia válasza UnA (#144) üzenetére


ceia
őstag

Nem nyúltam hozzá, gyári állapot. Ezek szerint minden angol XP-n ilyen?

        it's more fun to compute

(#146) UnA válasza ceia (#145) üzenetére


UnA
Korrektor

XP? :Y :N :)

(#147) Viktor77 válasza Meggyi001 (#128) üzenetére


Viktor77
titán

Custom romot használok (természetesen rootolt), amit az egyik fórumtársunk készít. Baromi jó munkát végzett, veszett gyors a telefon és 2 napot simán elmegy 6-7 képernyőidővel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#148) Meggyi001

(#139) Chaser: Hát nekem volt több olyan mobilom, ami nem tudta, és nem volt vele 4G-m, 3G-vel meg merült mint állat. Szekszárd és környéke, Tolna , Baranya, Fejér megye.

(#141) zitrone88: Éjszaka szinte semmit nem merül. Végig 100%. (ki van kapcsolva ;] ) Nem csak vicc volt, nincs kikapcsolva. Viszont ha hozzányúlsz hamar lemegy 99-98-97-re. Szép egyenletesen merül. A végén a legnehezebb meríteni 10 % alatt. Az LG-nél pont fordítva van, tartja magát 100-on sokáig, már szinte leesik az állad, aztán egyet gondol, és mint a titanic.

(#142) kenwood: E kettőn gondolkozok, találd ki melyiket veszem meg? ;] :)

(#147) Viktor77: Régebben Bagyusz csinált ilyeneket, most ki?

(#143) ceia: Ennyi pénzért igen illene. De hát nem adnak...egy példa erre....Amikor vettem anno az LG 2x-et, 70000-ért, először olyan telefont kerestem (most csodálkozni fogsz), amiben van vaku!!! 70000 alatt nem találtam telefont amiben volt, sem samu, sem másban. Legalábbis igen igen kevésben. Most meg nem tesznek bele rendes kamerákat....hát ilyen lüke világ ez...

https://gamergep.hu/

(#149) Viktor77 válasza Meggyi001 (#148) üzenetére


Viktor77
titán

Wajk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#150) kenwood válasza Meggyi001 (#148) üzenetére


kenwood
veterán

A masodikat.
Nyaron meno lesz :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.