Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) SharpSA válasza Meggyi001 (#200) üzenetére


SharpSA
veterán

Saját részre van mindkettő?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#202) Meggyi001 válasza SharpSA (#201) üzenetére

Igen. Van itt annyi mobil, mint állat. Össze akarom őket hasonlítani mindkettővel.

https://gamergep.hu/

(#203) Brogyi válasza Meggyi001 (#202) üzenetére


Brogyi
senior tag

A másik topikban említettem, hogy az Ah-t ne nézd gyorstöltés végeztével, mert becsap a kapcsolgatott feszültség miatt. Ha valamelyik tud mérni "Wh" az szuper. Az pontos értéket mutat gyorstöltés alatt is.

(#204) Brogyi válasza Brogyi (#203) üzenetére


Brogyi
senior tag

Bocsi a kép lemaradt. :R

(#205) SharpSA


SharpSA
veterán

Most köszönt rám a link: DPI állítás root nélkül

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#206) Meggyi001 válasza SharpSA (#205) üzenetére

Köszi a linket. Mondjuk jó lenne tudni meddig lehet elmenni lefelé és felfelé bootloop nélkül...De azért ne próbáld ki :)

https://gamergep.hu/

(#207) SharpSA válasza Meggyi001 (#206) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem elég a 400, de szerintem valahol 350-370 körül lehet a határ, ahol már azért elég kicsi lenne minden.
Az alap érték 480.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#208) furedikornel


furedikornel
újonc

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a kisegítő lehetőségeknél miért nem tudok semmit engedélyezni? Root van de bármi program kéri, hogy engedélyezzem az OK gombra hiába nyomok, semmi. :( A teló egyébként jó, bár folyamatos használat mellett nem sokkal bír ki 24 órát :)

(#209) SharpSA válasza furedikornel (#208) üzenetére


SharpSA
veterán

Szia

Folyamatos használattal akkor a képernyő használat is bőven 10 óra felett van nálad. A legtöbb készülék jó ha 5-6 órát tud folyamatos használattal...

Használsz valamilyen képernyő fényerő illetve szín manipiláló programot? Mint például a Twilight, Kék fény szűrő, Lux, stb. Mert talán amiatt nem tudod engedélyezni amit szeretnél.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#210) Meggyi001 válasza SharpSA (#209) üzenetére

Jaja, valami külső progi bezavar sztem is. Nekem három négy napot megy 6-8 óra kijelző idővel. Vagy nagyon sokat nyomod, vagy beragadt valami esetleg.

https://gamergep.hu/

(#211) SharpSA válasza Meggyi001 (#210) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem írta, hogy mennyi a kijelző idő, így nem tudjuk mi az igazság.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#212) SharpSA válasza Meggyi001 (#200) üzenetére


SharpSA
veterán

Végül ezekkel mi lett az eredmény?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#213) Meggyi001 válasza SharpSA (#212) üzenetére

Hétvégén blogban közzéteszem.

https://gamergep.hu/

(#214) B_I_G


B_I_G
tag

otg uvc-t nem tudja a telefon?
rádugtam egy usb-s endoszkópot de nem kapok képek, létezik h kimaradt belőle?

(#215) SharpSA válasza B_I_G (#214) üzenetére


SharpSA
veterán

Az lehet, mert nekem sem működik a Powerrel, míg az LG G4-gyel és a OnePlus 3-mal jól működik.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#216) SharpSA válasza Meggyi001 (#213) üzenetére


SharpSA
veterán

Melyik hétvégén? :D
Félreértés ne essék, nem sürgős, csak kérdeztem. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#217) Meggyi001 válasza SharpSA (#216) üzenetére

:D :DDD ez jó volt. Neki kéne álljak...

https://gamergep.hu/

(#218) SharpSA válasza Meggyi001 (#217) üzenetére


SharpSA
veterán

Idő mint tenger... ;)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#219) Meggyi001

[link]

https://gamergep.hu/

(#220) jfcvfc


jfcvfc
tag

Üdv! Akksifaló lányomnak rendeltem ilyen telót. Remélem bejön.

(#222) zitrone88 válasza dstern (#221) üzenetére


zitrone88
aktív tag

pl itt, ráadásul nagyon jó áron: EBAY LINK

És Németországból jön, ami EU-s, szóval nincs vám, se áfa :)

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#223) Meggyi001 válasza jfcvfc (#220) üzenetére

Reméljük, majd írd meg :)

https://gamergep.hu/

(#224) zitrone88 válasza Meggyi001 (#223) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Oh, szerkesztés előtti szövegem félrement, és nem tudok törölni :D

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#225) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Sokan panaszkodnak, hogy rosszul hallanak engem (nem sokan.. mindenki). Ez másnál is így van, vagy az én telóm ilyen szerencsés? Lehet ezzel valamit kezdeni?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#226) SharpSA válasza zitrone88 (#225) üzenetére


SharpSA
veterán

Állítani kell a mikrofon hangerőket. A másik témában volt már erről szó.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#227) zitrone88 válasza SharpSA (#226) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Köszi, utánanézek, de a másik téma nem tudom mi, hol, merre, itt nem találtam :/

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#228) SharpSA válasza zitrone88 (#227) üzenetére


SharpSA
veterán

Itt

És ott van a cikkben is a Modding részben a Hang állítása. Persze jelen esetben a mikrofon értékét kell feljebb állítani.
Nálam így néz ki:
Mikrofon: Normal Mode => Mic
Level 0 64 helyett 120
Level 1 112 helyett 150
Level 2 192 helyett 245
Level 3 144 helyett 237
Level 4 192 helyett 245
Level 5 192 helyett 245
Level 6 184 helyett 235
Level 7 184 helyett 235
Level 8 184 helyett 235
Level 9 184 helyett 235
Level 10 184 helyett 235
Level 11-14 0 0

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#229) Meggyi001 válasza SharpSA (#228) üzenetére

Köszi, hogy sokszor időben itt vagy, meg máshol is, alig tudok géphez ülni,annyi a munka. Thanks :R

És mindenki másnak is persze köszönjük a sok segítséget!

https://gamergep.hu/

(#230) SharpSA válasza Meggyi001 (#229) üzenetére


SharpSA
veterán

Szívesen. Én sem vagyok itt folyamatosan. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#231) zitrone88 válasza SharpSA (#228) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#232) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Na, én most úgy látszik, rápiszkáltam.. Pár napja járt le a fél éves garancia (tinydeal.com), és tegnap nyúlok oda érte, hogy megnézzem, van e valami a nagyvilágban, és látom, hogy ki van kapcsolva. Azóta sem kapcsol be, csak recovery módban, de ott mindegy, mit választok, örök álomra tér ugyanúgy. Megcsináltam a flashelést, újra feltettem a recoveryt is, meg előtte a 6.0-át, meg is csinálta sikeresen, de nem kapcsol be (illetve fogalmam sincs, hogy bekapcsol e, mert a kijelzőn nincs semmi, de rec módban meg minden normálisan látszik....) Nagyon örülnék, ha valaki tudna valami okosat.. Előre is köszi!

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#233) Meggyi001 válasza zitrone88 (#232) üzenetére

Helló, ezentúl ide írj lécci, itt többen mozgunk: [link], és ott is tedd fel a kérdést, mint itt, hátha még valaki tud okosat mondani.

1: Hogyhogy csak fél éves a garancia?
2: Próbáltad mindkét romot flesselni, 5.1 / 6.0?
3: És elöszőr csak romot kéne, tisztán, minden nélkül, twrp, stb nélkül
4: A Smart Phone Flash Tool 5.1-nél van olyan opció is, hogy "Format all + Download", nem tudom érdemes lenne e megpróbálni esetleg.

https://gamergep.hu/

(#234) zitrone88 válasza Meggyi001 (#233) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Köszönöm szépen, 5.1-el nem próbáltam, mert a leírás alapján (amit talán pont te írtál) csináltam, és ott csak a 6os rom volt, keresgélni, meg akármit most nem akartam, mondván nehogy rosszat tegyek fel (csak gondolkodtam, hogy józan paraszti ésszel, ha eddig ment, most miért pont csak a régebbi verzióval menne újra, valamint az csak 32 bites volt, nehogy elbarmoljak valamit..). Most megpróbáltam a format all-os témát, de az sem segített. :( Köszi a linket, beírom oda is :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#235) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok. Egy ilyen telot kèszülök venni használtan. Jelenleg egy xiaomi redmi note 2 telot használok ezt váltaná. Megèrnè a csere? Pro/kontra? Válaszokat köszi.

(#236) zitrone88 válasza amdboy (#235) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Pro: 3gb ram, ha gyakran kifogysz a kettőből, valamint az akksi jobban birja, de nem fogja dupla annyi ideig. 6-7 óra kijelzo ido johet a 3-4 helyére. Kontra: kamera, talan a cpu, nehezebb is sztem, ilyesmik.. én nem látom indokoltnak a cseret, bármennyire is szeretem a powert. Ha a ram kardinális kérdés annyira, hogy beerd egy jelentősen rosszabb kameraval, meg kell az a plusz cekasz az akksi ügyében (mert utalod a powerbankokat), akkor esetleg. Ha jelentosebb előrelépést szeretnél, nem ez lesz az.. egyébként jó kis telefon, ha mégis emellett dontenel, jol nezd meg az akksit, mert sokaknak marhaskodik. Szóval érdemes leszedni a hatlapot, ami kicsit kalandos, hogy nem pupos e.

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#237) amdboy válasza zitrone88 (#236) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszi a választ. Szinek mennyire szèpek vagy "elmosottak"? Illetve a kijelző èrintője menyire èrzèkeny? Van e esetleg amolyan "gagyis" èrzès mikor tapogatja az ember? Ezelőtt egy doogee x5 volt, az valami katasztrófa e tèren ès ugye mivel ez is kinai kicsit fèlek. A redminèl abszolút nincs e fajta èrzès, mint ha valami felsőkategóriás lenne. Ès igen igazából az akku idő ami elèggè fontos volna, ezèrt is cserèlnèm le.

(#238) Meggyi001 válasza amdboy (#237) üzenetére

Helló. A XR note 2 elég jó procival rendelkezik, ahogy nézem. A power kicsit lassabb, de szerencsére jól van optimalizálva, jól működik, nincs akadás, lagg , stb, amire nyomsz, elindul, nem gondolkozik. A csajom mostani S7-esénél vettem észre leginkább gyorsaságbeli különbséget, na az gyors bakker :). A 3 GB ram is szépen elég mindenre.Az akksi nagyon jó, első nap meg lehet vele csinálni 8-14 óra SOT-ot, harmadik nap 4-7 óra SOT-ot is. A kép szép, az érintő is jól működik. Van benne infra port is, meg dedikált kamera gomb is. Plusz B20-as freki is (800 mhz), ez a XR Note 2-ben nincs, 4G! Itt is vannak persze típushibák, mint minden telefonnál, kijelzőhiba és akksihiba, kis százalékban persze. Bővebben erről itt olvashatsz: [link]

De a telefont javaslom, mert egész jó.

https://gamergep.hu/

(#239) amdboy válasza Meggyi001 (#238) üzenetére


amdboy
senior tag

:R :R

(#240) zitrone88 válasza amdboy (#239) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Annyit tennék hozzá, hogy nálam pl soha nem jött ki 8 óránál több kijelzőidő, a 8 óra is alig... Fogalmam sincs, másoknál hogy jön ez össze, nálam max két napot bír a telefon így. Ha fontos, 3 napot ki lehet vele húzni azért, én azért 30%-kal már nem szeretek otthonról elindulni. Mondjuk én minden nap feltöltöm 100ra, igyekszem akkor le is húzni töltőről, hogy kíméljem, és élvezem, hogy végignyúzhatom egy nap, akkor sem fog lemerülni :) Mindenesetre én azért többet várnék 6ezer mAh-tól, sajnos az MTK proci készenlétben nem bánik vele kesztyűs kézzel, nálam szinte mindig a "Telefon-tétlen" viszi a zászlót... Mondjuk a semmitevésben is ki lehet merülni :D

A kijelző nagyon reszponzív, én imádom "simogatni", a képe meg olyan "szép átlag", oldalról sokat veszít a fényerejéből, de ne oldalról nézegessük már a telefont.. :D Szerintem rendben van :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#241) amdboy válasza zitrone88 (#240) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszi a választ. Az eladó szerint kicsit gyenge az akksi, normál használat mellett az elmondása alapján 2 nap(hivás nèha email) nem tudom igy megèrnè-e, illetve nem feltètlen szeretnèk akksi cserèvel kezdeni, már ha idehaza egyáltalán csinálja valaki.

(#242) zitrone88 válasza amdboy (#241) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Nem egy nagy wasistdas kicserélni az akksit amúgy, de tartom, hogy nem nagy előrelépés. Ha anyagilag teheted, kacsintgass a power2 felé, hátha.. Mennyiért kapnád meg ezt az power most, ha szabad kérdezni?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#243) amdboy válasza zitrone88 (#242) üzenetére


amdboy
senior tag

Persze, hogy szabad. 20k.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.