Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tetszik, mert "élet szagú". Örömmel látom, hogy lesz még folytatás. :K

"Nincs az sehol előírva, hogy a kenyeret nem lehet hosszában kettévágni."
Én is megkaptam kamasz koromban, hogy majd ha a saját kenyeremet eszem...
Szakmunkás papír a kezemben, irány melózni. Jó sorsom a Hungarocamionhoz vezérelt, 7 froncsi órabérrel kezdtem a pályafutásom. Az első fizunál vettem egy kétkilós kenyeret, fél kiló zsírt, sót, meg egy kést. Minden kellék megvolt a tervemhez.
Igen, hosszában vágtam a kenyérke közepéből a szeletet, zsírral megkentem, és gangosan sétálva falatoztam. A saját kenyeremet ettem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ejj a menyecskével nem lett semmi :DDD
Na de kíváncsian várom ennek az olvasmányos történetnek a folytatásást :C

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) psyho85


psyho85
aktív tag

Amikor ilyet olvasok, jövök rá igazán, mennyire hiányoznak manapság a friss, jó mesék. (Nem mintha a régiekkel baj lenne.) Az egész, folytatódó történetért köszönet! :R

(És lehetne még sok ilyen kiemelt, amiben nem lehet valamit feszültségemeléssel tuningolni...)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#6) feszter123


feszter123
csendes tag

Ezt felolvastam kis öcsémnek őrőmel hallgatta várom a folytatást :)

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?sfor_all=feszter123&submit=

(#7) Vakegérke válasza feszter123 (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez már a negyedik rész. Olvastad az előzőeket is?
Első rész.
Második rész.
Harmadik rész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm a pozitív fogadtatást. Vakegérke, neked külön köszönet a reklámért. Rá is kattintottam a piros "Első rész"-re. Most tart 3147 megnyitásnál. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Vakegérke válasza potyautas (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem reklámoztam, csak újonc barátunknak megmutattam, hogy van ám előzmény is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Lenry válasza psyho85 (#4) üzenetére


Lenry
félisten

és tényleg. most döbbentem rá, hogy ez nem egy történet, hanem egy mese.
tetszik, és szívesen látnám a folytatást, bár nekem úgy tűnik, hogy le lett zárva a történet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Ice!?


Ice!?
őstag

nah akkor most nekiállok az előzőknek.

(#12) zazahoho


zazahoho
őstag

Jó írás :K ,az előzőekhez hasonlóan.

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#13) Racecam válasza psyho85 (#4) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hidd el, nem rajtam múlik. :)
Írjatok sok ilyet, vagy ehhez hasonlót, már régóta szeretném, ha hétvégén csak "nem szakmai" írások mennének ki. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) potyautas válasza Lenry (#10) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Mit jelent nálad a történet és a mese? Ebben a formában nem történt meg, tehát mese. Viszont olyan sok valóságos eleme van a történetnek, hogy akár igaz is lehetett volna.

(#15) psyho85 válasza Racecam (#13) üzenetére


psyho85
aktív tag

"már régóta szeretném, ha hétvégén csak "nem szakmai" írások mennének ki."

:R

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#16) eszterencs válasza potyautas (#14) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Belebotlottam ebbe az írásba, és annyira megtetszett, hogy azzal a lendülettel elolvatam a megelőző 3 részt is. Amíg van kedved írni, és van ötleted a cselekményhez, nehogy abbahagyd! Irodalmi értéke van a műnek, és nem mellesleg egy olyan világot ír le, ami ma már alig-alig, vagy nem is létezik. Nagyon jó olvasni, a fiatal srác kamaszos gondjai pedig szerintem időtlenek, így az is bele tudja élni magát, akinek amúgy a közeg idegen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.