Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) plömplöm


plömplöm
őstag

évekkel ezelőtt történt, hogy valami miatt (talán készülékvásárlás?) számlaköztes.időszakban jártam a pannonnál és rendeznem kellett a számlámat, kifizettem ott helyben. aztán egy hét sem telt el és kaptam egy számlát, amin időarányosan volt a maradék havibajom és valami jelentéktelen időtartamú trécselés, az egész szla valami néhányszáz forint volt, simán el is feledkeztem róla, mondtam magamnak hogy majd valami következő csekkel együtt fogok foglalkozni a dologgal. aztán egyszercsak jött egy sms, hogy rendezzem a tartozásomat mert híváskorlátozva leszek. bebaktattam egy pannonképviseletre hogy csókolom jöttem rendezni a pannon pénzügyi problémáit és adtam a csekket a pénztáros lánynak, az ránézett belenézett a gépbe (gondolom az adataim közé) és szélesen elmosolyodott, mondta hogy az automata rendszer "előnyei" :)

a hónapeleje/10-e problémára meg annyit tudok mondani, hogy tessék egy-két hónappal "magad előtt" járni anyagilag, ez így a hónapról-hónapra élés mintapéldája és szerintem egészségtelen

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.