Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Értelmes dolog.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Remélhetőleg akkor már nem lesznek olyan bakik, mint a kamera melegedése vagy a hőre engedő hátlap. Addigra remélhetőleg kiszűrik ezeket.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3) roli543


roli543
őstag

Ez tök szuper, csak az a baj, hogy a mwcen fogják a nagy gyártók többsége a nagy ágyukat bejelenteni, és ha a Sony ezt őszre hagyja, nagyon le lesz maradva....

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Forest48 válasza roli543 (#3) üzenetére


Forest48
aktív tag

Viszont majd egy lépcsővel erősebb hardvert rakhat (talán) bele, és addigra lecsengenek a nagy eladások a többi flagship-re, így talán kicsippenthet egy darabot.

(#5) Enci1983 válasza Forest48 (#4) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nem fogadnék rá, a fejlesztési idő sem kevés. Mikor az első Z-t bemutatták szinte már kész volt a Z1 és a Z1 Compact. Ha most elérhető lenne mondjuk egy teszem fel Snapdragon 830 már azt sem tudnák belerakni a Z4-be, ha mégis akkor valószínűleg előjönnének olyan hibák amiket nem tudtak kellően kiszűrni.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#6) w333 válasza roli543 (#3) üzenetére


w333
félisten

+1 mire bejelentik a Z4 -t addigra már többen is bevásárolnak az mwc -n bemutatott telefonokból, szóval szerintem ez nagy kapufa lesz ! :K

De talán lessz idejük összerakni egy normális telefont, mert ez az utóbbi időben nem nagyon sikerül nekik, az utolsó 3 csúcsmodell egyik sem hibátlan, míg a Sony Z (első csúcs) talál a legkevesebb hibával rendelkező telefon :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7) babkukta


babkukta
senior tag

Hülyeségnek tartanám, ha semmit nem mutatnának be. Egyrészt kellene az évre egy kisebb, egy közepes és egy nagy teló. Mindhármat eltolják az év végére?? És akkor marad a jelenlegi csúcsuk egy Snapi801es teló... ok, értem én. Ennek így nincs sok értelme, de lehet én látom rosszul. Ezzel szvsz még nagyobb hátrányba kerülnének a konkurensekkel szemben. Oké h fél éve adták ki a Z3at, de annak már kb akkor elavult volt a soc-ja. Kihagyták az S805öt, és eltolják az év végére az S810et, fél évvel a többi gyártó után.. nem lenne helyes :(

Üdvözlettel, Tibi

(#8) winss


winss
tag

[link]Mutatnak be telefont :D

[ Szerkesztve ]

(#9) papi77 válasza winss (#8) üzenetére


papi77
addikt

MWC- ről volt szó...

Egyébként szerintem tavasz lesz az évforduló.

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#10) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem nagy taps Nekik, hogy nem fossák félévente a csúcstelefonokat. Nem hisze, hogy mindenki bevásárol az MWC-n, mivel valaki várni fog árcsökkenés miatt vagy szimplán még nem vált esetleg nem elégedett a bemutatott termékekkel.

(#11) w333 válasza b4zsi- (#10) üzenetére


w333
félisten

mivel valaki várni fog árcsökkenés miatt

És akkor ki fogja megvenni a Z4 -t 220k -ért mikor már az S6 kapható lesz mondjuk 150k -ért, szóval ez nem igazán jó érvelés ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12) 2ttitan válasza winss (#8) üzenetére


2ttitan
csendes tag

Elavult SOC? Lehet, de szerintem egy átlag felhasználó semmit nem vesz és nem is vehet észre abból, hogy 801 v. 805 van a telefonban. Nem lesz gyorsabb a bongészés és a névjegyek közötti keresés sem. :)
Z3C-m van már és két dolgott lehetne rajta javítani és egyik sem a SOC. Ne legyen csúszos a hátlapja (mert az üveg az az, tokot meg csakazért sem fogok rá rakni) és jobb kamerát kellene belerakni (nem vagyok tőle elájulva).
Amúgy bármiféle más fejlesztésre én személy szerint nem tartanék igényt.

(#13) b4zsi- válasza w333 (#11) üzenetére


b4zsi-
őstag

Úgy gondoltam, mivel vár az árcsökkenés miatt akkor már "megnézi" a Sony premierjét is. Én annak örülnék, ha egyre több gyártó készítene erős kompakt telefont.
Amennyiben jövőre eltűnne az iPhone 5S is a forgalomból csak a Z1 Compact- Z3 Compact lenne ebben a méretben uralkodó.

(#14) w333 válasza b4zsi- (#13) üzenetére


w333
félisten

Én már csak a Black Friday -kor vásárolok ... minek vegyek meg nyáron egy olyan telefont amit ősszel megvehetek akár fél áron is :DDD

Nagy példa erre az S4 (i9506) amit 50k -ért vettem + Tab3 Lite kaptam ajándékba.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15) Deck válasza w333 (#11) üzenetére


Deck
titán

Akkor se vennék S6-ot ha fele annyiba kerülne mint a Z4 :P

PS5

(#16) w333 válasza Deck (#15) üzenetére


w333
félisten

Na én meg kb. pont fordítva ... üveg hátlap, zárt bootloader, és maga Sony gyári rendszer nekem nem pálya, amíg ezek nem változnak addig nem kell Sony ! :N

Nem azt mondom hogy rosszak, csak azt hogy nem az én világom :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17) Deck válasza w333 (#16) üzenetére


Deck
titán

Üveg hátlap nagyon jó, én utálom a műanyagot. A gyártói átszabott romok közül a sonyé a legszebb dizájnban ;) Zárt bl meg csak szolgáltatós telefonokon van de ott sem mindegyiken. A T is árul pár sonyt függetlenül.

PS5

(#18) w333 válasza Deck (#17) üzenetére


w333
félisten

Igen, viszont sokkal jobban kell rá vigyázni (a melegedés + elválik a hátlap jelenségtől pedig nagyon fázok), nem a rendszer szépségével van a baj (bár csak az lenne), teljesen mindegy hogy függő vagy független mert ha nyitod pl. egy CM12 miatt akkor egyből ugrik a garancia, szóval ki vagy szolgáltatva a Sony -nak és azt kell használnod amire rákényszerítenek, na nekem ez a felállás nem jön be ! :N

Ha ezek a jövőben változnának és kicsit jobban odafigyelnének a minőségi összerakásra is akkor talán elgondolkodnék rajta ... :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19) Deck válasza w333 (#18) üzenetére


Deck
titán

Nem ugrik a garancia. Visszaállítható pár mp alatt. [link]

A samsungnál van knox..

Nexus 6 is melegedik puposodik a hátlap. Sőt a dobozból kivéve is volt akinek olyan volt.

2év garancia meg van. Tehát nem kell parázni :)) ip58 is lehetne alap, mert nagyon jól jön a vízállóság.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#20) w333 válasza Deck (#19) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom ... ezt a módszert még nem láttam de tudomásom szerint a BL nyitás online működik egy adatbázissal ami menti az imei számot (ezt szervizben 2 perc alatt kiderítik hogy volt e már nyitva) ! :(

Ez így van Samunál pedig ott a Knox de legalább a gyári rendszer atomstabil :DDD

Ezzel a 2 év garanciával én vigyáznék főleg itt nálunk amit a Cordon biztosít + visszajelzések alapján egy kontár komolytalan bandáról van szó ! :(((

ip58 ide vagy oda ... az újabb Sony Z szériát bárminek lehet nevezni csak sajnos vízállónak nem, szóval én nem nagyon raknám vízbe mert bizony beázik ! :((

Mindegy, nem vitát akartam, csak kifejtettem a véleményem :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#21) Deck válasza w333 (#20) üzenetére


Deck
titán

Ez a módszer működik és nyom nélkül visszazár.

Samsung meg atomstabil? Na ne viccelj :P

Sok sony volt már a családban és mindig mindent jól és gyorsan javítottak. Semmi panaszom rájuk.

A Z-m is vízálló volt nem kiméltem a Z2-öt sem fogom. Esőben is lehet telefonálni stb. Hasznos.

Személyes találkozó kéne majd és egy eszmecserét folytatni egy pár sör mellett :R

PS5

(#22) w333 válasza Deck (#21) üzenetére


w333
félisten

Tényleg egy sörözés jó lenne ... :C

Én is csodálkozom rajta, S4 (i9506) legujabb frissítéssel atomstabilan működik és már kijött hozzá az új 5.0.1 frissítés is amivel jóval begyorsult az egész, szóval jó látni hogy Samu kezdi kicsit tényleg összekapni magát :K

A Z tényleg vízálló volt ezt én is megtudom erősíteni, de az újabb modellek már sajnos nem olyan jók, főleg az illesztési hibák + gyengébb ragasztás miatt nem, Z1, Z2 és Z3 topikban többen panaszkodtak már beázásra pl. Link, az esőben telefonálás pedig 1 titok van olyan telefont kell venni ahol a 3.5 jack csatlakozó alul van ;]

De nem vitatom tovább mert még a végen Sony ellenesnek vagy Samu fannak néznek (egyik rosszabb mint a másik) csak megjegyzésként írtam, jó lenne ha ezeken változtatna a Sony és akkor tényleg egy rossz szavam sem lenne rájuk :R

(#23) dekrer

Persze ezt aláírom ...

Na de ilyen sok ? Criss99 -t te is ismered, 3 telefonból mind a 3 hibás volt :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23) Deck válasza w333 (#22) üzenetére


Deck
titán

Mindenből vannak hibás darabok :)

PS5

(#24) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Még mindig megcsinálhatják azt amit a samsung. Egy phablet a harmadik félévben, egy mobil az elsőben. Vagy jöjjön márciusban a z4, szeptemberben meg a z4c. Az a lényeg, hogy legyen a legerőseb hardverrel piacon készülékük a presztízs miatt. Lassan felesleges s805 fölé menni teljesítményben szinte mindenkinek, ha nem dobálózunk a QHD kijelzőkkel.

(#25) REXIS


REXIS
tag

Öngól lesz a vége, mint a Sony legtöbb hasonló lépésének.

(#26) Just_Reboot válasza Deck (#21) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az Xperiák esetében ha nyitjuk a bootloadert akkor elvesznek az egyedi DRM kulcsok véglegesen. Ezeket később nem lehet pótolni mivel minden telefonon egyediek. Tehát bukod a garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#27) Deck válasza Just_Reboot (#26) üzenetére


Deck
titán

Mint linkeltem is ezek lementhetőek majd visszaállíthatóak :U

PS5

(#28) Just_Reboot válasza Deck (#27) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az újjabb Xperiákon már nem.

(#29) Deck válasza Just_Reboot (#28) üzenetére


Deck
titán

A Z2ig igen. :U

PS5

(#30) Garada


Garada
őstag

Hát ezt a lépést már rég meg kellett volna tenni.

(#31) t3tv3s


t3tv3s
tag

Ha valóban vissza állnak az éves ciklusra akkor jól döntöttek.

(#32) w333 válasza Deck (#29) üzenetére


w333
félisten

Viszont jól tönkre vágja a kamerát Link :( (szóval ezzel csak óvatosan)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33) Quasi_modo válasza w333 (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

mire bejelentik a Z4 -t addigra már többen is bevásárolnak az mwc -n bemutatott telefonokból
Az a "többen" az nem mindenki.

valami

(#34) w333 válasza Quasi_modo (#33) üzenetére


w333
félisten

Épp elég ha a 90% bevásárol ... :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35) nbg válasza w333 (#34) üzenetére


nbg
senior tag

Ohh, a Sony nagyon boldog lenne azzal a maradek kb. 10%-al... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#36) adamssss


adamssss
veterán

Tuti lesz bemutató az MWC-n. Mert mindenki ekkor mutatja be az új hw-es készülékeket, és most a 64 bit meg a droid 5.0 miatt jelentős az ugrás

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37) no more válasza Just_Reboot (#26) üzenetére


no more
addikt

Nem csak a garanciát bukod, de Z3 óta romlik a kamera minősége is, ha nyitod... :/

Itt vannak példák... annyira nem észrevehető, de az a low-light fotó elég lol.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#38) Elementh


Elementh
aktív tag

Jönni fog a z4,mert jönnie kell. Aki lemarad, az sok pénzt bukhat..

(#39) Flind


Flind
senior tag

Szerintem is MWC-n biztos jön a Z4, és azzal állnak át az egy éves ciklusra, csak attól félek, hogy a Z4c nem, pedig arra fenem a fogam.

(#40) w333 válasza Flind (#39) üzenetére


w333
félisten

+1 nekem is van egy ilyen érzésem ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41) Tidzsimon válasza w333 (#32) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Hehe az Xl-em kameráját nem tudja tönkre vágni. Az ígyis úgyis szar. Viszont hamarosan ez fogja először támogatni a Lollipopos api-ket. Kíváncsi vagyok javul e valamit.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#42) noname12


noname12
csendes tag

Helyes, térjenek csak vissza. :)

(#43) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nem bánnám ha minden gyártó így cselekedne.

Olyan rövid már az az idő amikor kiélvezheti a júzer hogy a legjobb telefont birtokolja, csúcskészüléke van.
Ha kijön egy újabb zászlóshajó, akkor egyből kicsit csalódottság érzése van az embernek, hogy nah, 4 hónapja vettem meg a csúcsot, és már is itt van egy fejlettebb, jobb készülék.

[ Szerkesztve ]

(#44) laci_csk válasza tzsolesz (#43) üzenetére


laci_csk
senior tag

Te masokert veszed magadnak a telot, es az a fontos hogy mindig a legutolso legyen? Sajnallak. En magamert veszem, es nem zavar hogy az mar kiavult ha az igenyeimet kielegiti me'g. A legtobb kommenter mind az arengedest varja, szerinted azokat erdekli hogy van ujabb? Es a legtobb komment valojaban nonszensz.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#45) Ferenczi Áko válasza tzsolesz (#43) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Egyetértek Veled! Amit a Sony csinált tavaly, sok értelmét nem láttam. Alig jött ki a Z2, rá 1-2 hónapra már a Z3 specifikációját fejtegették.. Minek? Inkább csinálna minden gyártó egy olyan csúcstelefont, ami másfél évig megállja a helyét. Én egy barátom tanácsára Lg g2-t vettem, pedig G3-ra is lett volna pénzem. Bőven elég mindenre ez a telefon, nem érzem elavultnak.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#46) Fall-N


Fall-N
veterán

Sajnos nincs semmi olyan ami megfogna az új Sonykban, meg van rossz tapasztalatom róluk. Nemsokára lejár a hűségem és aktuális a csere de Sony kizárva az alternatívák közül.
Az UI ugyanaz már verziók óta az is unalmas. Az LG tényleg időtállóbb nekem is, ha kapható lesz még lehet G2 lesz amire váltok.

(#47) tzsolesz válasza laci_csk (#44) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ennyire ne lásd túl ezt a dolgot.
Persze nem a haverjaim miatt veszek csúcskészüléket, hanem magam miatt, azt is úgy hogy az igényeimet 100%-osan kielégítse.
Pl. nálam nem is igazán presztízs eszköz a mobil. De azért amikor kiadunk egy abszolút csúcsért 150-180K+-t, akkor had járjon már az az életérzés hogy jelenleg a legjobb készüléket birtokoljuk, elvégre azért volt ilyen drága. Ehelyett a gyártó igen hamar azt sugallja feléd, hogy balek vagy, mert már itt a te általad méregdrágán megvásárolt, agyonreklámozott, istenített készüléked utódja, ami százszor többet tud mint amit eladtunk neked nemrég. Ez egy kicsit olyan kiábrándító.
Adjon ki félévente új készüléket, de akkor legyen olcsóbb, és ne avuljon ilyen hamar el. Mert ez a folyamat az elavulást gyorsítja föl. Igen ám, de azért 180.000.- adott ki az illető egy olyan készülékért ami hónapokon belül úgymond rangját veszti.

(#48) REXIS válasza tzsolesz (#47) üzenetére


REXIS
tag

Az utóbbi időben pont ezért kezdtem az Apple felé húzódni, csak az árcédula nekem nem valami baráti :W
Náluk megéri 1-2 éves kiadású telefont venni, hisz még sok akkori droidos eszközt is lehagy támogatás szempontjából.

(#49) no more válasza REXIS (#48) üzenetére


no more
addikt

Az lehet, hogy 2 évnél tovább frissíti az Apple a készülékeit, 2 év utáni frissítéstől a telefon brutálisan belassul, akadozik, lagol... És nem tudsz visszatérni az előző, stabil szoftverre. Megéri? :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#50) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Helyes döntés lenne, a Z3 simán megállja a helyét még, nincs szükség új csúcsmodellre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.