Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) iMaverick


iMaverick
addikt

Szép munka! Viszont ahogy az egyik kolléga írta: mákos. Mázli volt, hogy a modem fémháza pont jó volt. Ráadásul sikerült még egyet beszerezni... :DD

Szükségből párszor már én is "farigcsáltam" a gépeimet. A játszós gép házát le is cseréltem egy új Thermaltake Elemental-T-re, mert már majdnem széthullott a régi (egy Codegen házacska volt, amit még az első P4-es rendszeremhez vettem). Ki volt furkálva az oldallap a jobb szellőzés végett, stb.

A másik gép, amit letöltésre és filmnézésre használok viszont egy snassz, használt, fekvő ATX-es ház. Valami 2000Ft-rt vettem egy sráctól a Blahán már X éve. Olyan szinten szabványtalan, hogy az már szinte fáj! A kedvencem: az alaplapi hátsó kivezetések takaró lemezét ki lehet pattintani, viszont amit az alaplapokhoz adnak műanyag lemez már nem fér bele. Az előző alaplap takarólemezét szét is vagdostam emiatt, hogy beférjen, viszont a mostaninál már karton lemezből (!) méretre csináltam egyet. Nehogymár ezt is szétvagdaljam!!! (Ráadásul a megvétel és beszerelés után vihettem is vissza gariztatni...)

Maga a ház olyan alacsony, hogy a tetejét ki kellett vágni, hogy a Scynthe Ninja "kupakjai" elférjenek... Persze passzívan hűti a procit, meg minden, de azért ez gáz!

A winyóval viszont nem t@k@ltem, simán bele van csavarozva a 3,5-ös fészekbe. Egyedül a Samsung saját szoftverével állítottam Quiet-re a Accoustic Management-et... Hová daráljon, mikor úgyis tölt a nap 24 órájában... Filmnézés meg max. 2-3 órát van rajt...

Egyedül a táppal nem vagyok megelégedve: annó olvasgattam halk tápok után, és valahogy felmerült az FSP 400W-os tápja (asszem PN az alváltozata). Meg is vettem, de szerintem egyáltalán nem halk. :(( Folyamatosan lehet hallani az alapzúgását. A röhej az, hogy ami előtte volt 300W-os Codegen (sicc!) a gépben, az halkabb volt. :F

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.