Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#298) sad_Vamp válasza dabadab (#292) üzenetére


sad_Vamp
őstag

"az értékeidet, különben megvernek (de nem ölnek meg), akkor az nem is rablás"

sarkítás és hülye hasonlat megint... a te általad felvázolt esteben NINCS VÁLASZTÁSOD... A szereposztó diványnál, meg egyszerűen kiséltálsz a szobából.... ezt nem fogjátok fel... ez a különbség a VÁLASZTÁS LEHETŐSÉGE!

BiP
"Na, ezzel van a baj. Mert nem kéne ilyennek lennie."

mondtam, én olyat, hogy ilyennek kéne lennie, vagy hogy jól van ez így? szerintem nem! Azt mondtam, hogy VALÓSAN (ha teccik, ha nem), bizony így működik (sajnos).

hcl
A hatalommal való visszaélés az is, ha fenyeget. Nagyon nincs jól. Kulturált helyeken ilyet nem engednek.

Mit akarsz te még Holywoodnál is kultúráltabb helyet? (esetleg a kongresszusi könyvtár?) És látod még is engedig... évekig engedték, és nemán pucsítottak és sz..pták a fa...kat...
Aztán most meg előjönnek 20 meg 30+ éves dolgokkal? mert mostani aktuális témát egyik se mert nagyon, előhúzni (bár bevallom annyira nem követtem)... akkor?!

S az sincs rendben, hogy beletettél sok melót és pénzt abba, hogy színész lehess, lehetőséged lenne bekerülni nagyobb melókra, és azon múlik, hogy lefexel-e valakivel? Elég gáz. Ha a karriered ellehetetlenítik, akkor azért elég sok energiád bánja. Meg mondjuk az életcélod. Igazi színészeknek nem az van, hogy ez csak egy meló.

beletettél sok pénzt, meg "igazi színész"?! röhögnöm kell... már elnézést... Sokkal durvább helyen múlnak hasonló "apróságokon" a dolgok... és ott nem csak 1 fránya szerepről beszélünk...

Én nem mondom, hogy a metoo movement teljesen hasztalan ötlet, de a jelenlegi formájában attention whore-oskodáson kívül másra nem nagyon jó. Mesélik itt a 10-20-30-40 éves storykat, UTÓLAG...
Miért nem mentek vele a hatóságokhoz, miért nem növesztettek akkor gerincet és mondták hogy nem? Megmondom... mert pontosan csak ENNYIT ÉRNEK és NEM TÖBBET.

És kérlek hagyjátok abba a sarkításokat olyan példákkal, ahol NINCS választás, mert azon esetekben amiről beszélgetünk többnyire van! (csak pénz a karrier a hírnév erősebb.... a gerinc pedig gyengébb)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.