Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyunyu


nyunyu
félisten

Jól elszabadultak az árak.

2002-ben még 75-80$ volt egy L MX700 nyitóára, 2015 körül már 100$-ért mérték a mekkmestert, most meg már 130$-t kérnek egy vezetéknélküli gamer patkányért???

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2) hash99 válasza nyunyu (#1) üzenetére


hash99
senior tag

Igen én is ezt néztem... az közel 40k forint...hát nem tudom. Gondoltam lecserélem a céges laptopon használt razer atherist mert az egy kalap sz.r de ennyiért megtarthatják. Vezetékesnél meg maradok a zowie-k nál.

(#3) nyunyu válasza hash99 (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Lesz az 45k is a magyar ÁFA miatt.

Összehasonlításul az MX700 került 18k-ba 2002. novemberben, mekkmestert meg 2017 körül vettem, amikorra már lement az ára 25k-ra. (Megjelenéskor még 30k körül volt!)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) Busterftw válasza nyunyu (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

80$ ma 117 dollar.
Ez is kozrejatszik.

(#5) Synthwave válasza nyunyu (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na ja, csak azt maximum levélnehezéknek lehetett használni mind tömeg, mind wireless szempontjából. :))

Plusz infláció.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) nyunyu válasza Synthwave (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Végülis, pár évet azért csak eldotázgattam az MX700-zal. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) Synthwave válasza nyunyu (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én pár percet sem, mert Quake 3-ban az ELSŐ fixen 90 fokos rántás után téptem ki a gépből. :))

27 MHz. Nem jóslásszimulátorral nyomulok ruflul. (A téglaság már csak hab a tortán, a wireless része önmagában is bőven elég volt a kukához.)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) regener


regener
veterán

Az ár is borsos lett, s vajon maradt-e olyan jó a görgő mint a Kone Pure egereken?

(#9) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó drága lett. Most Kone Pure Ultrám van, azzal mondjuk rendkívül elégedett vagyok, úgyhogy nem számít. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.