Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) olbaidhun válasza Sinesol (#59) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nem azt mondom, hogy a w10 rossz. Egyáltalán nem vészes. Ha mindent figyelembe veszek, ami eddig történt körülötte, akkor talán még elfogadhatónak is nevezhetnénk (kivéve a 3rd driverek körülötti dolgokat...) Csupán nincs olyan jó, mint az említett lista. Ebből az átlag user-jóshi vagy vérpisti nem sokat fog majd fel, de azért itt hagyom. Hisz fontos, hogy mennyire üzembiztos egy szoftver.

"te mire hasznalod a gepet nem tudom megis hogy jőn ide, miert fontos a beszelgetes szempontjabol"

Stabilitásról osztjuk meg a tapasztalatainkat, ha feltűnt.

Minden fontos kiadást láttam, mindezek mellet volt szerencsém az elérhető hardvereken tesztelni a 3.1 óta, linuxból is kóstoltam párat. Apropó van összehasonlítási alapod? Valahogy jótékonyan átsuhantál a legutóbbi üzenetemen. Emellett az elmúlt évtizedekben elképesztő hardverleosztás futott át a partnereknél, akikkel az említett kacatok miatt napi kapcsolatban vagyok... Így nyugodtan mondhatom, hogy stabilitás kérdést illetően bőven van tapasztalatom és vizsgálom egy ideje az alternatívákat.

(#63) b. válasza
Igen, kaptam már hasonlót másik topikban. Attól, hogy ez a sztenderd még lehet jó az a 2gen-el régebbi hardver is adott feladatban. Igen megvan s2011 platformmal kapcsolatban kérdeztem a w10 topikban és elmagyarázták értelmesen-okosan, hogy nincs mentség az elavult hardverre.

Ilyen 8× 5000 MHz-es gép kapcsán, ami azóta is remek társaság egy 1070 8GB kártyával + SSD +32GB ram.
Szóval hagyjuk ezt a fogyasztói bullshitet, nem kell mindent lenyelni, tényleg fizet ezért valaki, hogy ennyire a lelketlen multik felé mosolyog mindenki? Mégis miért dönt meg minden elképesztő rekordot a ps4? Talán nálunk van a leginkább megfelelő technológia és stúdió kombó a szórakoztatásra? Szebb időket is élt a pc. Tény és való.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.